Tema: video poduka

Namjerno nisam u naziv teme stavio video coach jer imam jedan prijedlog koji se malo kosi sa tim. big_smile

Naime, moja ideja je da nekolicina pro igrača sa ovog foruma započmu sa snimanjem edukativnih videa.Svjedoci smo postojanja masu stranih sajtova koji se bave tim poslom. Neminovno je da je to najbolji i najbrži način učenja pokera. Meni je više značilo ovih nekoliko videa koje već imate nego neke pdf knjige i sl. Kada uzmemo činjenicu da je ipak većini ljudi ugodnije slušati poduku na maternjem jeziku nego na engleskom mislim da bi to bio pun pogodak. Mislim da nemate predođbu koliko ljudi ima tu jezičnu barijeru i koliko ih očanički traži prevedene knjige i sl. Mnogi to i ne žele priznati jer se srame lol
I sam bi lagao kada bi rekao da mi nije lakše pratiti poduku i čitati literaturu na hrvatskom nego na engleskom. Ne kažem da sam nepismen po pitanju engleskog, ali što je lakše, lakše je. Em šta se moraš koncentrirati na materiju, em na jezik hmm

Naravno da bi i vi sami imali nekakvu statisfakciju i zadovoljštinu predlažem da to naplaćujete. Mislim da bi uz nekakvu prihvatljivu cijenu odaziv bio ogroman, utoliko više što nečeg sličnog  na području ex yu nema.
Vas nekolicina u propoker teamu + mile88 koji mi je jako pomogao sa onim svojim videima i uspjeh je zajamčen.

Eto toliko. Nadam se da će te razmotriti moj prijedlog.

hvala

00

Re: video poduka

Već se razmišljalo o nečem takvome, ali je zaključak na kraju da je to previše posla za premalo love.

Za napraviti jedan video je potrebno 4-8 sati i večini pro-ova se to jednostavno ne isplati. A i ne bi bilo previše zainteresiranih s obzirom da ima puno kvalitetnijih videa na eng jeziku, a da ne govorim o share-anju passworda i prženju i sličnom.

00

Re: video poduka

Snimi svoj video i postavi na forum pa će ti neko od proova vrlo vjerojatno pogledat i iskomentirat handove te ti tako pomoć...
A vjerujem da ima dosta i ostalih igrača koji nisu iz pokerpro teama a da ti mogu napisat dobar komentar i dat dobre savjete...

00

Re: video poduka

ma engleski nije tezak za razumijeti... ufuras se u poker terminologiju i nemozes faliti... (dobro ucio sam ga 10 god i nisam kompetentan raspravljati o tome)...

-ali definitivno bi trebalo biti vise videa  po mom sudu... na slo pokerprou (govorim i slo dobro  big_smile ) ima daleko vise nego ovdje...
-leakfinder za niveu je bio odlican makar se radilo o prilično standardnim situacijama... kada bi bilo bar 1-2 videa tog kalibra mjesecno bilo bi izvrsno - znam da oduzima vremena, ali pregledati video i nabaciti komentar nebi smjelo uzeti vise od 1-2h

00

Re: video poduka

Bit će. Trenutno smo prenatrpani poslom i nema se jednostavno vremena. Slo pokerpro je online godinu dana duže. wink

00