26

Re: scoop - staking HU

ovako... da kažem koju riječ o mečevima koje sam odigrao...

# 1

mislim da je ta prva partija trebala biti završena za dvije minute, u prvom handu sam liku uzeo oko 3,5k čipova... za preostale čipove sam ga shoveao na flopu s monster drawom: flushdraw + gutshot + 2 over karte, njegov najslabiji par izdržao (lik je također imao flushdraw, ali slabiji). tad se vratio u igru.

nekoliko handova kasnije mi cracka AA s 95 i tada sam ja pao na neku siću, ostalo mi oko 1,5k čipova.

dobio sam dva AI s 40% šansi, a zatim sam mu s AQ rušio KK na pf AI... poslije toga je blefirao i naletio na mojih KK... zatim je napravio pf mini rejz s AA a ja flopao skalu... tad smo se negdje izjednačili, ja sam imao malu prednost i meč je završen na pf AI, moje QQ izdražale protiv njegovih 99.

#2

lik je igrao poprilično tight, dobro me čitao (a i teško me bilo čitati kad nisam imao u nijednom handu apsolutno ništa)... uzeo mi 1,5-2k čipova... i tad je uslijedio ovaj hand:

http://www.pokerhand.org/?5409946

prvo sam greškom 3betao na 250, umjesto na 300-350 (ide mi na k taj starsov software), tad on 4beta na 625 (što ja tek sad vidim, zabrijo sam da je bio manji 4bet), ja mislim da blefira jer je bio pre tight u prijašnjim handovima i callam... na flopu nakon njegov beta sam shvatio da stvarno ima dobar hand, stavio sam ga na QQ  ili KK, ali iživciran s time što sam se uvalio u govna radim to što vidite nadajući se da ću ga natkupiti...

Zadnji popravljao djuma (05-05-2010 03:23:43)

00