Tema: minjam 200$ za 150$..:D

...eo ovako iman 215 $ na NOBLEU ako se ko oce minjat za 150$ na starsima nek mi javi,ima jedan problem posto nema na NOBLEU player to player transfer,moracemo na neki drugi nacin prominit $$$... big_smile  ko oce nek me PM-a...ja prvi "saljen" poznatijim posterima, a oni sa malo postova salju meni prvi...

00

Re: minjam 200$ za 150$..:D

Ako misliš na chip dumpanje, ne isplati se riskirat.

Povuci na MB i rješen problem.

00

Re: minjam 200$ za 150$..:D

mislin....2 puta na HUsng odigra 2 od one 100$ tamo nema prometa puno na stoticama nebi bia problem uc skupa...ma cashouta bi ja to odma da je na mene acc...

00

Re: minjam 200$ za 150$..:D

Probaj smislit neki drugi način, ja sam popušio 300$  i dobio ban na pacificu zbog dumpanja. Doduše bilo je na cashu ,ali kad ti zatvore račun i uzmu lovu možeš se j****.

00

Re: minjam 200$ za 150$..:D

samo da se ubacim OffT: dumpanje je zabranjeno? nemam pojima očito...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: minjam 200$ za 150$..:D

salemetal napisao:

Probaj smislit neki drugi način, ja sam popušio 300$  i dobio ban na pacificu zbog dumpanja. Doduše bilo je na cashu ,ali kad ti zatvore račun i uzmu lovu možeš se j****.

...hm a nezz ja mislin da ne postoji drugi nacin posto acc nije na mene i nemogu izvadit pare nikako....jedino ako ko oce riskirat,probali bi neki uvjerljivi HUsng bacit...priko skajpa ili msn pricat i i odigrat ta 2 meča...i pricekat neki setup bolesni...

00

Re: minjam 200$ za 150$..:D

Rear_Admiral napisao:

samo da se ubacim OffT: dumpanje je zabranjeno? nemam pojima očito...

...naravno...

00

Re: minjam 200$ za 150$..:D

pa teško je to primjetit s njihove strane.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: minjam 200$ za 150$..:D

...anyone free 50$??  big_smile

00

10

Re: minjam 200$ za 150$..:D

postoji player2player transfer na nobleu ako se nesto nije promijenilo u zadnja 2 mj

00

11

Re: minjam 200$ za 150$..:D

NH napisao:

postoji player2player transfer na nobleu ako se nesto nije promijenilo u zadnja 2 mj

...a e jel mos objasnit kako,ja nisan moga nac?

00

12

Re: minjam 200$ za 150$..:D

eo imam pitanje nezz di ga trebam napisati al zanima me zasto nemogu napraviti  profil  sve mi oce dok nedode da treba  napraviti  password onda mi nece stalno mi izbacuje  da moram upisati numericke znakaove i 6-16 slova  pa ak mozete pomoci hvala

00

13

Re: minjam 200$ za 150$..:D

...HAHA  kralju falia si misto za pitat totalno ali valjda moras imat velika slova sa nekin brojem to negdje trazi....ili mozda treba velika i mala skupa sa brojen ugl probaj mixat tako...

00

14

Re: minjam 200$ za 150$..:D

...ala propast ce mi 200$  sad

00

15

Re: minjam 200$ za 150$..:D

da imam acc na nobleu znas da bi napravio to bez problema, al jbg nemam,

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

16

Re: minjam 200$ za 150$..:D

Adzi napisao:

da imam acc na nobleu znas da bi napravio to bez problema, al jbg nemam,

...a jbg...ima 1 kandidat ako ne uspije sa njin odigracu jos koju 100 ticu HUsng ako izgubin nea veze, ako dobijen stavicu malo poboljsanu ponudu vamo mozda se jos ko javi...

00