Re: Izazov

hEadAche napisao:

cuj, brm savjete ne trebam, al ipak hvala.. nije uopce to bila poanta cijele ove price.. cisto zelim znati protiv koga igram, jel tu nesto lose?

neda mi se lvlat sada, ali dobro znas (?) sta sam mislio kada sam napisao ovo za galfonda

Ne vjerujem da ikoga zanima identitet tog covjeka,jedino sto vas zanima jel winning ili losing player ili ako je winning koliko.
Sto je normalno naravno.

00

Re: Izazov

Ako si loosing player par njih ce htjeti igrati,ako si winning na nl1000 nece nijedan.
E sad ako si loosing a jako ti se igra ovaj challenge samo pokazi to.
Ako si winning nadi nacin da ih zajebes i uvjeris ih da si loosing.
To je to.

00

Re: Izazov

rounder1984 napisao:

Inace, bas ne volim pisati po ovakvim topicima, al mislim da je sasvim nebitno koji je seamanov SN.
Ionako ce lova unaprijed biti kod robe il nekog...
Ovdje,koliko mi se cini, je problem samo u tome da ljudi koji su zainteresirani za challenge, nemaju dovoljan roll da ga riskiraju u igri protiv eventualno boljeg igraca.
Smatram da ukoliko je netko reg na HU1000 i smatra da je solidan, moze prihvatiti challenge, jer ima dobre oddove, a ako vidi da ga ovaj toliko demolira u igri, uvijek moze prekinuti i izgubiti samo 5k$ (5BI), što i nije puno za taj limit kao sto je Dace rekao.

Sta se tice eventualnog problema oko broja ruku po sessionu, mislim da je min.500 sasvim prihvatljivo u slucaju da se unaprijed dogovori koliko ce se minimalno odigrati tjedno.


EVO DA SE MALO OSVRNEM NA ZADNJIH PAR POSTOVA KRENUVSI OD OVOG...
PRVENSTVENE ODMAH OGROMNA ZAMJERKA,ZELJA I ZAHTJEV POSTO VIDIM DA JE OVDJE NAPISANO DA "Smatram da ukoliko je netko reg na HU1000 i smatra da je solidan, moze prihvatiti challenge, jer ima dobre oddove, a ako vidi da ga ovaj toliko demolira u igri, uvijek moze prekinuti i izgubiti samo 5k$ (5BI), što i nije puno za taj limit kao sto je Dace rekao." -MOLIO BI SVE DA O OVOME I NE RAZMISLJAJU POSTO MI JE TOTALNO NEOZBILJNO PRIHVATII MEC NA 40K RUKU I NAKON 9K ODUSTATI ZBOG PREVELIKOG MINUSA!STOGA MOLIM DA SE O TOME NI NE RAZMISLJA VEC DA SE JAVE SAMO ONI KOJI SU SPREMNI ODIGRATI SVIH 40K RUKU BEZ OBZIRA NA SVE!
MISLIM DA JE MOJ IDENTITET TOTALNO NEBITAN I DA TO NIKOG NE ZANIMA,STO SE TICE SN ZNAM DA VAM TO PUNO ZNACI NO VALJDA JA  IMAM SVOJ RAZLOG ZASTO GA NISAM HTJEO OTKRITI I TO SAM NAVEO ODMAH U PRVIM POSTOVIMA(A IPAK SAM JA TAJ KOJI JE NESTO TU PONUDIO I POD MOJIM UVJETIMA-PA KOME SE SVIDA OK KOME NE NISTA), BIT SVEGA JE DAL SAM WINNING ILI NE A TO SAD ODAVNO NAPISAO DA JESAM NO TAKODER IZNOS NECU IZNOSITI I NE ZNAM STA SE TU VISE IMA PUNO PRICATI. ja znam da je 5-10 malo prevelik limit za vecinu i da je manji da bi se sigurno vec skllopio koji deal no zao mi je ispod toga ne zelim igrati...
sto se tice mog pravog posla pa dajte ljudi to je moja stvar,dao vam Bog da zaradujete od pokera i 20k $ na dan pa me zanima kako bi reagirali tj imali misljenje o tome nakon 10godina igra

ali evo zbog prevelike price oko SN objavljujem ovdje da IZAZOV necu igrati pod SN volkovdenis kao sto je to trebalo biti  posto vidim da je oko toga nastala prevelika buka vec ce moj SN NA POKERSTARSU BITI seamanfromcroatia koji cu napraviti kroz koji dan
evo nadam se vise nece biti price oko toga SN.

i da se osvrnem samo na neku pricu o sigurnosti!?! vi pricate o nekoj sigurnosti a ja sam odmah na pocetku pristao prvi uplatiti novac kod osobe koji vi izaberete kao pouzdanu a o kojoj ja nemam pojma ili bolje receno ju ni ne znam stoga bi molio one koji stvarnoo enmaju iskrene namjere oko izazova da bar ne provociraju na ovakav nacin..(jos 1 osvrat na cam tokom meca sto se tice mene moze biti uplajena sa zvukom tokom cijele igre) nadam se da je sad ovo dosta i za one koji su imalo sumnjali.

za ubuduce se ukljucujem samo oko ozbiljnih pitanja i prijedloga!
(PJER:pitao si dal mozes igrat?sto je s tim? ili cisto informativno?)

00

54

Re: Izazov

Kako ti planiras natjerat nekog da odigra 40k handova, ako on odluci odustat nakon 9k?

00

Re: Izazov

Tilt napisao:

Kako ti planiras natjerat nekog da odigra 40k handova, ako on odluci odustat nakon 9k?

ne planiram ali zato upucujem prijedlog i molbu da igrac koji nije u stanju odigrati 40k ruku ni ne dolazi igrati

00

56

Re: Izazov

Ok, ali mislim da ako netko bude gubio puno, i ako vidi da si puno bolji od njega, nikad nece riskirat roll nego ce ti isplatit 5k$ i gotovo..

00

Re: Izazov

'"seaman"' napisao:
Tilt napisao:

Kako ti planiras natjerat nekog da odigra 40k handova, ako on odluci odustat nakon 9k?

ne planiram ali zato upucujem prijedlog i molbu da igrac koji nije u stanju odigrati 40k ruku ni ne dolazi igrati

Why?
Sta tebe briga?
On odustane, ti dobijas side bet.
Di je problem?

00

Re: Izazov

rounder1984 napisao:
'"seaman"' napisao:
Tilt napisao:

Kako ti planiras natjerat nekog da odigra 40k handova, ako on odluci odustat nakon 9k?

ne planiram ali zato upucujem prijedlog i molbu da igrac koji nije u stanju odigrati 40k ruku ni ne dolazi igrati

Why?
Sta tebe briga?
On odustane, ti dobijas side bet.
Di je problem?


ma sve je to ok,no neozbiljno mi je da netko odustaje prije kraja pogotovo igraci na tim limitima sto se dogada doslovno nikada.
side bet je samo stvar motivacije igraca to mi nije prvenstveno neki cilj.

evo nesto se kuha s zemljom klokana pa bi nekakve akcije sigurno trebalo biti...uskoro vise...

00

Re: Izazov

Danas mi je sjeo VolkovDenis na par stolova. Odigrali smo oko 300 hands al ja sam morao ici a on jednostavno nije zelio odgovorit u chatu pa ako si to ti sry kaj sam hit runo 3 stacka al napisao sam tamo da sam navecer spreman za nastavak pa poruci to Denisu tongue

00

Re: Izazov

ovo mi sve vise smrdi kao prica jednog lika sta je na starom forumu kao htio igrati protiv ekipe proova da im dokaze da ih mogu pobjediti njubare,...
stariji useri bi se trebali sjecati toga tipa. bilo je nesto tipa 5k ($ ili €) oklada da ne mogu dobiti 3/5 meceva protiv njegove ekipe koju bi on slozio od novih igraca, svaki mec se trebao igrati na par dobivenih itd.
roba se sigurno sijeca, vjerojatno i matej...

uglavnom, poanta cijelog ovog posta je ne da blatim seamana koji mozda je top player, a mozda i nije, nego sam samo htio natuknuti da je onda na cropoker forumu ta tema bila rastegnuta na 20-30 stranica i nist se nije desilo, a ja non-stop citam nove postove da vidim sta ce biti, stoga preporucam da prestanemo ovdje postat dok netko ko je skroz spreman na seamanove uvjete ne kaze da ce igrati...

00

61

Re: Izazov

rounder1984 napisao:

ovo mi sve vise smrdi kao prica jednog lika sta je na starom forumu kao htio igrati protiv ekipe proova da im dokaze da ih mogu pobjediti njubare,...
stariji useri bi se trebali sjecati toga tipa. bilo je nesto tipa 5k ($ ili €) oklada da ne mogu dobiti 3/5 meceva protiv njegove ekipe koju bi on slozio od novih igraca, svaki mec se trebao igrati na par dobivenih itd.
roba se sigurno sijeca, vjerojatno i matej...

uglavnom, poanta cijelog ovog posta je ne da blatim seamana koji mozda je top player, a mozda i nije, nego sam samo htio natuknuti da je onda na cropoker forumu ta tema bila rastegnuta na 20-30 stranica i nist se nije desilo, a ja non-stop citam nove postove da vidim sta ce biti, stoga preporucam da prestanemo ovdje postat dok netko ko je skroz spreman na seamanove uvjete ne kaze da ce igrati...

Jučer dok sam čitao ovu temu odmah sam se sjetio tog lika  big_smile

00

Re: Izazov

BiniTheMan napisao:

Danas mi je sjeo VolkovDenis na par stolova. Odigrali smo oko 300 hands al ja sam morao ici a on jednostavno nije zelio odgovorit u chatu pa ako si to ti sry kaj sam hit runo 3 stacka al napisao sam tamo da sam navecer spreman za nastavak pa poruci to Denisu tongue

hahaha...mislim da ti nece biti problem otkinuti mu 1/4rolla a kamo li ne 3stacka posto statsi govore dovoljno umijesto njega.
nazalost nisam ja no moci ces me naci pod SN koji sam naveo danas u tekstu na stolovima od NL1,NL2 te NL800+,HU1000+
pa potrazi uskoro..

samo za one zeljne akcije od 20.5-30.5 imat cu iznenedni session sa covjekom koji me danas izazvao na ne tako standarni mec koji se sastoji od  igre na 4stola PS HU NL 1000-2000 40-100bb u trajanju od 5 sati uzastopne igre u omjeru 1-2 za njega a odnosi se na max. zaradenu svotu u rasponu od tih 10 dana.. (sto bi znacilo da ce pobijednik tj covjek koji bude imao zaradu,dobiti od porazenog najbolji dan njegove zarade koji se desio u tih 10dana s tim da on daje duplo.) nikad ovoko nesto nisam igrao no mislim da nece biti nikakvih problema obican session sa dodatnim plusem na kraju  big_smile pa tko voli nek pogleda..bit cu voljan prokomentirat neke ruka ako koga zanima...

00

63

Re: Izazov

nisam nis  mislio pisat jel se  ovo mene  ne  tice  posto necu igrat  ovo al jace  je  od  mene...
tamo si Daceu reko da  mu nemozes  garantirat 1k handova  po sessionu, a sad  kazes  ces  igrat 5h uzastopce 10 dana...
nemam pojma  kolko se  handova  odigra u 5 h HU al pretpostavljam puno vise  od  1k   hmm

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Izazov

a seaman je isildur.....

club  heart  diamond  spade
00

65

Re: Izazov

Isildur Confirmed!

00

Re: Izazov

'"seaman"' napisao:
BiniTheMan napisao:

Danas mi je sjeo VolkovDenis na par stolova. Odigrali smo oko 300 hands al ja sam morao ici a on jednostavno nije zelio odgovorit u chatu pa ako si to ti sry kaj sam hit runo 3 stacka al napisao sam tamo da sam navecer spreman za nastavak pa poruci to Denisu tongue

hahaha...mislim da ti nece biti problem otkinuti mu 1/4rolla a kamo li ne 3stacka posto statsi govore dovoljno umijesto njega.
nazalost nisam ja no moci ces me naci pod SN koji sam naveo danas u tekstu na stolovima od NL1,NL2 te NL800+,HU1000+
pa potrazi uskoro..

samo za one zeljne akcije od 20.5-30.5 imat cu iznenedni session sa covjekom koji me danas izazvao na ne tako standarni mec koji se sastoji od  igre na 4stola PS HU NL 1000-2000 40-100bb u trajanju od 5 sati uzastopne igre u omjeru 1-2 za njega a odnosi se na max. zaradenu svotu u rasponu od tih 10 dana.. (sto bi znacilo da ce pobijednik tj covjek koji bude imao zaradu,dobiti od porazenog najbolji dan njegove zarade koji se desio u tih 10dana s tim da on daje duplo.) nikad ovoko nesto nisam igrao no mislim da nece biti nikakvih problema obican session sa dodatnim plusem na kraju  big_smile pa tko voli nek pogleda..bit cu voljan prokomentirat neke ruka ako koga zanima...

nisam ni ja ništa mislio pisat, al ova samouvjerenost me ubija...
Nisam do sad susreo PRO-a( nezz ni da li si ti PRO ili samo imaš viška para) koji garantira da će uvijek biti u plusu ma kakav god se session odigravao. Ja ću ovo danas gledat, jer me jednostavno zanima kolko tog tvog samouvjerenje pada u vodu, a vjerujem mnogo.Al sretno, mislim da će ti sreća trebat...
btw. ovo sa Isildurom  možda je smiješno, al već su to 100 ljudi prije vas napisali, pa više nije ni malo smiješno... vjerujem da tako i ostali misle...

Zadnji popravljao Filip_k9 (11-05-2010 19:52:05)

00

Re: Izazov

daj aj isčilajte malo nemojte bit jalni tako wink . Covik oce malo prasine oko njega, da bude malo tajanstven,  da se svi pitaju ko je on, pa to je bas cool onako, šema je šema je.
Seaman da san pička da bi ti odma. Imas brate spiku dobru .

Zadnji popravljao chillin (11-05-2010 19:57:29)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Izazov

puki86 napisao:

nisam nis  mislio pisat jel se  ovo mene  ne  tice  posto necu igrat  ovo al jace  je  od  mene...
tamo si Daceu reko da  mu nemozes  garantirat 1k handova  po sessionu, a sad  kazes  ces  igrat 5h uzastopce 10 dana...
nemam pojma  kolko se  handova  odigra u 5 h HU al pretpostavljam puno vise  od  1k   hmm


predobro..ajde odi pa se igraj na svom limitu pa mi javi koliko je to ruku dnevno tj koliko je to od 40k ruku!
uzivaj u igri....
i opet molim ljudiiii dajte prestani pisat uzaludne komentare i pustite da se javi netko tko je spreman odigrati mec ovo nije knjiga tudih misli i djela..hvalaa po 4 put

00

Re: Izazov

perozelina napisao:

a seaman je isildur.....


jedina razlika je da ja bar dobivam dnevno njegov 4bet u prosjecnom danu dok je on svoje rekao koliko god da ga obozavam gledati i vjerujem u njegov povratak  big_smile  wink

00

Re: Izazov

Filip_k9 napisao:
'"seaman"' napisao:
BiniTheMan napisao:

Danas mi je sjeo VolkovDenis na par stolova. Odigrali smo oko 300 hands al ja sam morao ici a on jednostavno nije zelio odgovorit u chatu pa ako si to ti sry kaj sam hit runo 3 stacka al napisao sam tamo da sam navecer spreman za nastavak pa poruci to Denisu tongue

hahaha...mislim da ti nece biti problem otkinuti mu 1/4rolla a kamo li ne 3stacka posto statsi govore dovoljno umijesto njega.
nazalost nisam ja no moci ces me naci pod SN koji sam naveo danas u tekstu na stolovima od NL1,NL2 te NL800+,HU1000+
pa potrazi uskoro..

samo za one zeljne akcije od 20.5-30.5 imat cu iznenedni session sa covjekom koji me danas izazvao na ne tako standarni mec koji se sastoji od  igre na 4stola PS HU NL 1000-2000 40-100bb u trajanju od 5 sati uzastopne igre u omjeru 1-2 za njega a odnosi se na max. zaradenu svotu u rasponu od tih 10 dana.. (sto bi znacilo da ce pobijednik tj covjek koji bude imao zaradu,dobiti od porazenog najbolji dan njegove zarade koji se desio u tih 10dana s tim da on daje duplo.) nikad ovoko nesto nisam igrao no mislim da nece biti nikakvih problema obican session sa dodatnim plusem na kraju  big_smile pa tko voli nek pogleda..bit cu voljan prokomentirat neke ruka ako koga zanima...

nisam ni ja ništa mislio pisat, al ova samouvjerenost me ubija...
Nisam do sad susreo PRO-a( nezz ni da li si ti PRO ili samo imaš viška para) koji garantira da će uvijek biti u plusu ma kakav god se session odigravao. Ja ću ovo danas gledat, jer me jednostavno zanima kolko tog tvog samouvjerenje pada u vodu, a vjerujem mnogo.Al sretno, mislim da će ti sreća trebat...
btw. ovo sa Isildurom  možda je smiješno, al već su to 100 ljudi prije vas napisali, pa više nije ni malo smiješno... vjerujem da tako i ostali misle...


VIDIS KAO STO SI TI NAPISAO SVOJE MISLJENJE NA TEMELJU 3STRANICE I 5 MINUTA CITANJA TAKO SAM I JA ZAKLJUCIO NEKE STVARI NAKON 7-8GOD IGRE NA TIM ILI SL LEVELIMA,a da ne pricam o doticnom protivniku koji igra na FT pod drugim SN te kojeg sam u 6mjeseci ozenio za preko tvojih 100rollova min
veceras sam malo agro kako kaze bini u svom videu koji sma upravo pogledao no cuga radi svoje  cool

00

Re: Izazov

Vidio sam da ce vjerojatno na slovenskom forumu prihvatiti izazov protiv seamana... Oni nisu postavljali tolika pitanja covjeku nego su se zainteresirani javili bez suvisnih komentara...uglavnom ako tko bude imao zelju popratiti seamana neka pogleda na slo forumu...

00

Re: Izazov

robo000 napisao:

Vidio sam da ce vjerojatno na slovenskom forumu prihvatiti izazov protiv seamana... Oni nisu postavljali tolika pitanja covjeku nego su se zainteresirani javili bez suvisnih komentara...uglavnom ako tko bude imao zelju popratiti seamana neka pogleda na slo forumu...

Ajd pliz stavi link ako nije problem. Ne znam gdje bi tražio.

00

73

Re: Izazov

salemetal napisao:
robo000 napisao:

Vidio sam da ce vjerojatno na slovenskom forumu prihvatiti izazov protiv seamana... Oni nisu postavljali tolika pitanja covjeku nego su se zainteresirani javili bez suvisnih komentara...uglavnom ako tko bude imao zelju popratiti seamana neka pogleda na slo forumu...

Ajd pliz stavi link ako nije problem. Ne znam gdje bi tražio.

http://www.pokerpro.si/forum/topic/3339 … challenge/

Zadnji popravljao Adži (13-05-2010 19:58:35)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

74

Re: Izazov

http://www.pokerpro.si/forum/post/44469/#p44469

ako trebate slo - hr prijevod javite jer sam jednako dobar u oba jezika  smile

Btw prihvatio je HeftyBets jedan pokerpro HU igrac

Zadnji popravljao Bebach (13-05-2010 20:03:37)

00

75

Re: Izazov

kaj je  s  ovim ?? nis  se  ne  igra?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00