Tema: Auto hotkey script

Koristi li netko programcic iz naslova??

Mene konkretno zanima kod za pomicanje stolova pa ako netko ima bio bih zahvalan da mi posalje ili uputi gdje ga mogu naci jer nista sto sam do sada nasao nije radilo!
A mozda i ja grijesim u procesu pa ako se netko kuzi u to neka objasni proces namjestanja!

00

Re: Auto hotkey script

Koristio sam to prije Table ninje. Više se ne sječam kak se to podešavalo...

00

Re: Auto hotkey script

A jel ima table ninja opciju za pomicanje stolova lijevo-desno;gore-dolje pomocu kursorskih tipki? Nisam vidio to ali eto...jer bas mi je ta opcija potrebna dok izdvajam stol iz guzve, a ovaj nacin bi to jako puno olaksao! To sam vidio kod verneera u videu i on za to koristi AKH script i cini mi se super funkcionalno!

00

4

Re: Auto hotkey script

Renatto888 napisao:

A jel ima table ninja opciju za pomicanje stolova lijevo-desno;gore-dolje pomocu kursorskih tipki? Nisam vidio to ali eto...jer bas mi je ta opcija potrebna dok izdvajam stol iz guzve, a ovaj nacin bi to jako puno olaksao! To sam vidio kod verneera u videu i on za to koristi AKH script i cini mi se super funkcionalno!

Ima.Jednostavno je za podesit i mozes micat stolove di pozelis.
Osobno ne volim kako on ima stacked tables jel imam fotografsko pamcenje tj puno mi je lakse neke stvari zapamtit ako su uvijek na istom mjestu big_smile

00

Re: Auto hotkey script

xViP napisao:
Renatto888 napisao:

A jel ima table ninja opciju za pomicanje stolova lijevo-desno;gore-dolje pomocu kursorskih tipki? Nisam vidio to ali eto...jer bas mi je ta opcija potrebna dok izdvajam stol iz guzve, a ovaj nacin bi to jako puno olaksao! To sam vidio kod verneera u videu i on za to koristi AKH script i cini mi se super funkcionalno!

Ima.Jednostavno je za podesit i mozes micat stolove di pozelis.
Osobno ne volim kako on ima stacked tables jel imam fotografsko pamcenje tj puno mi je lakse neke stvari zapamtit ako su uvijek na istom mjestu big_smile

Ty na info, nasao sam, vrlo zadovoljan!

00