Tema: ft i ps

Igram na absolute poker i na everestu i presao bi na neku od jacih poker soba.. e sad, sta mene zanima..

1. zasto je ps najpopularnija poker soba ako ne nudi rakeback? Kontam da imaju onaj super bonus do 600 sto se cisti pola godine, al sta posle tih pola godine? Jel imaju neki reload bonus?
2. zasto mi ljudi govore da sacekam da mi roll bude 600 da uplatim na ft? znam da i oni imaju bonus od 600, ali se bonus odbija od rakebacka.. jel rakeback traje zauvek? Jel bih ja mogao da uplatim svojih 200 na ft, a da ne bude bacanje para?

00

Re: ft i ps

1. Zato što je najveća (dobar izbor igara), ima dobar software, dobar support.
Nema rakeback, ali skupljaš bodove koje mijenjaš kasnije za bonuse ili druge stvari iz njihovog shopa. Što više bodova skupiš (to znači,   što više rejka napraviš, imat ćeš bolji vip status i veći "rakeback" na kraju.

2. Mislim da taj bonus i nije pretjerano važan jer se odbija od rakebacka. Rakeback ti je vječan.

3. Pogledaj neke druge sobe koje nude bolji rakeback, ako ne igraš po 20 stolova možeš naći dovoljno akcije i na manjim mrežama.

00

Re: ft i ps

1. Zato jer ima najbolji softver, najviše ljudi, najbolji support i sve ostalo. Sve to privlači loše igrače, a oni privlače dobre.
Imaju dobar VIP club gdje se mogu kupovati bonusi s FPP-ima, a s tim bonusevima se može doseći i RB i preko 50%. Naravno, to je za igrače koji igraju jako puno i malo veće limite.

2. Bonus se odbija od RB-a, ali misli da ne u potpunosti. RB traje zauvjek.

00

Re: ft i ps

hvala puno. posto igram gotovo iskljucivo sng devet ljudi, od 1 do 5$, znam da je ps prvi pik, jel ima jos nekih preporuka za ovu igru us soldidan rb, da mi digne roi za par posto..?

00

Re: ft i ps

moj prijedlog uvijek je bio Full Tilt, nikad problema, dobar je rakeback, dobar promet i najbolji software (meni ugodniji nego Starsov makar oni imaju bolje deckove smile smile smile )

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: ft i ps

rademar napisao:

hvala puno. posto igram gotovo iskljucivo sng devet ljudi, od 1 do 5$, znam da je ps prvi pik, jel ima jos nekih preporuka za ovu igru us soldidan rb, da mi digne roi za par posto..?

Još bolje ti je mybet  od fulltilta po meni, sng 1$ do 5$ se jako brzo pune na ipoker mreži ,a mislim da budeš imao preko 40% povrata rake na mybetu, a na ipokeru ima stvarno jako puno francuza i talijana koji nemaju blage veze s ničim,dok na fulltiltu budeš dobio 27%, možda je malo ljepši softver a i ima sigurno više reuglara na manjim levelima, imaš ponudu mybeta ovdje http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=2044

00

Re: ft i ps

Evo da i ja iznesem svoje viđenje PKS-a i FT-a.
Nedavno sam uplatio na FT 80$ i podigao se na 240$ uz RB i 5. mjesto na Iron man freerolu. Nakon par bad beatova i pada na 200$ odlučio sam preći na PKS i uzeti 100% deposit bonus. Inače igram  5NL full ring i 6-max.
Na Pokerstarus su ti limiti, po meni, banana jer su BI od 20BB od 250BB i većina igra s 2-2.5$ i koristi SSS. Tek na 10NL su BI ok.

Vidjevši da tu nema kruha prešao sam na 5$ double or nothing turnire. Tu mi je ITM bio oko 52% na 50 turnira. Dakle, opet skoro ništa a i taj koncept me nije oduševio jer se sve nakon 20min svodi na push or fold s 8-9 igrača. Tu sreća iliti varijanca baš dolazi do izražaja. Za svu tu igru na PKS sam uspio skupiti samo 80 VPP što nije dovoljno ni za 10$ bonusa. Zbog svega toga odustao sam od bonusa i vratio se na FT. Trenutna banka 255$.

00

Re: ft i ps

ako igras uNL onda pokerstars!!! jer po trinasti put rake je manji i bices u vecem plusu nego na FT i njihovog rakebacka-a.

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: ft i ps

andjinsan napisao:

onus. Inače igram  5NL full ring i 6-max.
Na Pokerstarus su ti limiti, po meni, banana jer su BI od 20BB od 250BB i većina igra s 2-2.5$ i koristi SSS. Tek na 10NL su BI ok.

Teško da na starsima na NL2 i NL5 tko zna šta je short stack strategy a još teže da ju tko primjenjuje.
kao što propast kaže rake je manji  i bez problema beataš NL2 i NL5

00

Re: ft i ps

na starse bolje, je da tilt ima rakeback, ali nije to toliko vazno niti ce ti toliko utjecat na roll sobzirom da igras sng-ove do 5$ . A rake na starsima je stvarno mali.
A mislim da i ovo sta je propast reka je isto tocno kad se sve zbroji i oduzme.

Sto se tice akcije imas dovoljno na oba site-a, na starsima naravno kudikamo vise, ali opet ko sto je neko reka ako ne igras 20 stolova, to ti ne znaci puno.

Sretno za koji god da se odlucis.

PS: starsi su rigged big_smile    roll

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00