Re: Poker life by nivea

Update 3.10.

Stigao je novi post na blog...

00

27

Re: Poker life by nivea

Sorry, HH je loš, nisam vidio da su limperi.
U tom slučaju OBAVEZNO 3bet. Ne želimo multiway pot.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Poker life by nivea

Update

00

Re: Poker life by nivea

Žao mi je što ti se dogodio krah. hmm

Vjerujem da ćeš drugi put bit puno pametniji u takvim situacijama, maknut se od kompa, popit viski i zapalit duhan.

Kad počneš udarat triple barell blefove u dvije sekunde, vrijeme je za predah...:D

00

30

Re: Poker life by nivea

nije baš kako si napisao u blogu , da se dogodilo ono šta su svi jedva čekali, nego jednostavno se dogodilo ono šta je normalno a to je downswing a uz to nisam imao sreće plus očito još imaš puno prostora u napretku svoje igre i sve to se poklopilo s malo tilta i jebiga, bude drugi puta bolje

Zadnji popravljao Rodman (05-10-2009 23:22:09)

00

31

Re: Poker life by nivea

Da, baš naprotiv, očekivao sam odličan uspjeh ovog "projekta" i prilično sam razočaran. Čista antipropaganda pokera. Skupljao od nule, sve isplanirao i onda sve spizdio u dva dana.
Jedva čekam da kreneš ponovo, naravno puno uspješnije.

00

32

Re: Poker life by nivea

Dobar post na blogu.

Da, bankroll management je najbitniji za uspjeh u pokeru.

00

Re: Poker life by nivea

@ napisao sam da su "neki" možda jedva čekali, to sam na nekog mislio, nije bitno koga, ali nisam na sve mislio.

@ nisam skrahirao, izvuko sam 500$ da ne bi sve sjebo u tiltu te mislim da je to jako pametno. A moram reć da sam i krenuo preambiciozno, s igranja po maximalno 1h dnevno prešao na 5-6h, a kad sam gubio session bi trajao dok ne vratim sve što bi znalo se odužit i po 3-5h, sad zadnji puta nisam uspio se vratit i bolje da stanem. Igrao sam protiv robe nešto malo na istom stolu te mi je on ukazao na neke greške te ću morat više učit u teoriji, a manje prakse...

Uglavnom, pomalo sam razočarao se na kraju sa SH, tj. postalo je strašno monotono, kao što su mi i SNG prije pa ne znam kaj ću igrati kad se vratim, a to planiram za kojih par dana. Možda natrag na SNG ili SSS, a najviše bih htio HU cash ali za to mi treba jako veliki bankroll. Svidio mi se rodmanom projekt, ja bih probao sa 100$ do jedno 1000$ u mjesec dana na starsima.
Uglavnom, još ću vidjet i bar 2-3 dana samo gledanje videa i čitanje knjiga dok ne počnem

POzdrav do tad

00

34

Re: Poker life by nivea

treba probat više puta pa jednom će uspjet, vidiš i ja sam se malo zaletio s projektom, nisam sve pojedinosti izradio do kraja pa ću isto morat s ponova krenut sljedeći tjedan! big_smile

00

35

Re: Poker life by nivea

Nivea, još jedan savjet za tebe... Nemoj previše mixati igre jer tako ćeš sporije učiti i sporije napredovati.

I da, zna često biti dosadno igrati kad si profesionalac.

00

36

Re: Poker life by nivea

Super blog gdje se pisu događaji a ne baš karte koje su odigrane jer uvijek se nađe neki pametni i sere kako si trebao bolje odigrati smile ... uglavnom supika za tebe

Gdje si nasao Bonuse ? - kak ti ide oces ih ostvariti ?

Na kojim stranicama igras ?

Sta igras vise stolova odjednom ?


svi se hvale kako im ide dobro - pa da ja mo promijenim priču .. evo ja sam  u zadnja 2 mjeseca za sada preko 50 $ u minusu jer sam se vise koncetrirao na turnire

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Poker life by nivea

Vuco napisao:

svi se hvale kako im ide dobro - pa da ja mo promijenim priču .. evo ja sam  u zadnja 2 mjeseca za sada preko 50 $ u minusu jer sam se vise koncetrirao na turnire

Nisi iskusio pravi doživljaj dok ne odeš u minus 500$ u jednom danu. big_smile

00

38

Re: Poker life by nivea

Vuco napisao:

Gdje si nasao Bonuse ?

http://www.pokerpro.com.hr/ponuda/

salemetal napisao:
Vuco napisao:

svi se hvale kako im ide dobro - pa da ja mo promijenim priču .. evo ja sam  u zadnja 2 mjeseca za sada preko 50 $ u minusu jer sam se vise koncetrirao na turnire

Nisi iskusio pravi doživljaj dok ne odeš u minus 500$ u jednom danu. big_smile

Ili 15k$... hehe

00

Re: Poker life by nivea

roba59 napisao:

salemetal napisao:
Vuco napisao:

svi se hvale kako im ide dobro - pa da ja mo promijenim priču .. evo ja sam  u zadnja 2 mjeseca za sada preko 50 $ u minusu jer sam se vise koncetrirao na turnire

Nisi iskusio pravi doživljaj dok ne odeš u minus 500$ u jednom danu. big_smile

Ili 15k$... hehe

WOW!!!  Znao sam da će moja maximalna pušiona bit mizerna u usporedbi s prooevima.... lol

Koji limit je bio u pitanju? Dali je bilo igre na bijesnom tiltu?

Zadnji popravljao salemetal (09-10-2009 03:29:28)

00

40

Re: Poker life by nivea

salemetal napisao:
roba59 napisao:

salemetal napisao:

Nisi iskusio pravi doživljaj dok ne odeš u minus 500$ u jednom danu. big_smile

Ili 15k$... hehe

WOW!!!  Znao sam da će moja maximalna pušiona bit mizerna u usporedbi s prooevima.... lol

Koji limit je bio u pitanju? Dali je bilo igre na bijesnom tiltu?

NL2000 i NL1000. Nisam uopče tiltao. Imao sam par setupova, izgubio par flipova i par put bio natkupljen.

00

Re: Poker life by nivea

Evo počeo sam novi projekt koji izgleda težak (http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=434), ali nekako imam dobar osjećaj da će sve dobro završiti. Moje upoznavanje s pokerom je bilo SNG i najviše sam toga odigrao u životu te imam dosta iskustva, samo ću se trebat prilagodit ovim levelima.

Ja nisam boku, pa teško da ću doć do cilja u par tjedana, ali nekako realno očekujem da mogu za mjesec-2 uz malo više truda uspjeti.
Pokrenuo sam ovo iz više razloga:
1. Da dokažem sebi, a i vama važnost BRM
2. Da opet stvorim nešto iz ničega
3. Da imam motivaciju

A zbog jako konzervativnog BRM-a uspjet ću iako nisam neki prejak igrač, a i tako ću spriječit padanje u levelima što mi jako teško pada.

Sretno nam bilo...

Zadnji popravljao niveaformen (11-10-2009 13:15:54)

00

Re: Poker life by nivea

http://img94.imageshack.us/img94/8416/2dan40.png

00

Re: Poker life by nivea

BR: 62,71$

Ide mi oke zasad, probao sam  dns i  6 stolova 1$ da vidim kolka je razlika u kvaliteti.
Ušo sam u ITM na 2, jednom ispo ko bubble, a bio i 3. za 12$ kaj je oke.
Ne igram puno jer sam preumoran i ništ ne spavam a onda brzo zgubim volju i popizdim na ništ.

ROI mi je preko 50% a odigrao sam sve skupa samo ~250 turnira, ali planiram od petka do nedjelje bar 300 ih odigrat
te se maknut sa 0,25 lagano... Mislim da i ako me neće ić na 1$ , uvijek bum mogo se vratit na ove i dizat banku sigurno.

Pozdrav wink

00

Re: Poker life by nivea

Jebeni t-com i njihov šugavi internet mi upravo sjebali 15$ i prelud sam te ne bum više igral. Dns sam računal doć do nekih 80$, ali očito sad nemam volje.

Dodao sam 10 tabli 1$ i 14 tabli 0,25$ sve 90man i išlo je solidno i onda jebeni modem stane i ništ nisam mogo nekih 30-40min i vratim se samo spushat par ruku i poslije na 3 stola 1$ ispadnem 13. (bubble).

Sutra ispočetka sve

BR: ~40$

00

Re: Poker life by nivea

Evo igrao sam dosad sve one započete turnire, te uspio maximalno izvuć otprilike, iako sam napravio koju grešku, na kraju čak i zadovoljan jer sam vratio dosta kaj sam zgubil i to sve na ovim 0,25$.

Br: 50$

00

Re: Poker life by nivea

Ne znam hoću više dns igrat pa neki sažetak da stavim.

Odigrao sam ovaj tjedan oko 300-350 turnira i među njima 2 MTT-a. Bankroll je najviši dosada te očekujem uskoro napokon prijelaz na 1$. U 2 MTT-a obadva sam puta ušao ITM. Jučer na 2$ 6max sa bio 90/2000+ gdje sam apsolutno odlično igrao i cijelo vrijeme bio među 30 u chipovima, ali moj AK nije izdržao K7 te 2 flipa low pairova protiv JT i AK nisu ušla, a da je ovaj zadnji opstao, bio bih FT 80% gdje bih već ubrao solidnu lovu.
Ipak opet sam oke zaradio, još igram ovaj 1$ gdje neću još dugo ali već imam minimalno 2,5$ tako da će to još podignuti banku.

Mislim da tjedna zarada od 50$ je čisto oke i nek se tak nastavi i na 1$ bio bih zadovoljan a poslije ćemo vidjet.

Br: ~65$

Sretno svima

00

Re: Poker life by nivea

Svasta.

00

Re: Poker life by nivea

croman19 napisao:

Svasta.

Haha, koji si ti car... Najjači si...

00

Re: Poker life by nivea

croman19 napisao:

Svasta.

Totalno glup komentar od tvoje strane i neznam sta si uopce mislio sa time postici....
Nive samo naprijed i ja se gmizem po manjim limitima poceo sam sa 18 na FT sad sam na 26 $ big_smile  mozda i ja neki blog otvorim.
Pisi i dalje...

club  heart  diamond  spade
00

50

Re: Poker life by nivea

croman19 napisao:

Svasta.

Evo, opet si počeo.

00