Tema: molim vas prokomentirajte!!!!!

pozdrav.....zelio bih da prokomentirate jednu ruku zbog koje sam se posvadao sa frendom ,jer on tvdri da ja nisam u pravu.....
igrao je sng 6,50 bi knockuot na ftp-u i sa pozicije tug rasiao sa as3 off imao je 2 callera..
FLOP-673.....on raise jedan call
TURN-9....check...check
RIVER-AS ...lik raisa nekih 120 u pot od 360 i moj frend reraise na 520...ovaj gura AI i on folda

e sada ja sam njemu rekao da on tu nema sta reraisa jer je board dosta jeben nego tu je jedino call po meni opravdan i calla ga jedino jaci hand,medutim on tvrdi da je to dobar play i da je on bio spreman foldati ako ovaj gurne all in...po tome onda nema logike njegov reraise...
zato vas molim da mi kazete jer on tu imao razloga za reraise..po meni je uopce glupo sto je usao sa as3 off...sorry na poduzem opisu...ali sam na tiltu zbog svega toga..pozz

00

2

Re: molim vas prokomentirajte!!!!!

malo sam negdje zeznuo pisanje,ali nema veze  ono tamo je utg smile

00

3

Re: molim vas prokomentirajte!!!!!

Zbog ovog problema sumljam da ćeš dobiti odgovor pro igrača big_smile ,i da ne zamaramo iste, sam mogu reći da ti je kolega loš igrač smile
Inače, fali ti tu još nekih parametara koji se gledaju. Npr. veličina stacka.

Zadnji popravljao karik (19-05-2010 01:52:08)

00

4

Re: molim vas prokomentirajte!!!!!

hvala karik na komentaru...nadam se da ce jos netko komentirati...

00

5

Re: molim vas prokomentirajte!!!!!

Reci mu da to inace folda preflop i sacuvat ce si chipove.
Inace, ako je vec odigro, onda je na riveru samo call

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: molim vas prokomentirajte!!!!!

pretpostavljam da je ovo early u S&G --> A3o se u tom slučaju sa UTG ne igra wink

Iako je to čisti river call kad je već reraiseao tipa na riveru onda je call obavezan ako nisu zbilja predeep tj. ako imaju stand. početni stack 1500 koji je sad nekih 100-200 vjerojatno manji - u tom slučaju pot oddsi su mu jednostavno predobri... ajd baci ako imaš podatke o stackovima i statse protivnika...

profy napisao:

malo sam negdje zeznuo pisanje,ali nema veze  ono tamo je utg smile

Inače, kad nešto pogriješiš ili naknadno želiš dodati u post imaš opciju "Uredi" kod svakog svog posta wink

Zadnji popravljao iAcesHigh (19-05-2010 01:58:15)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

7

Re: molim vas prokomentirajte!!!!!

e to legende nemogu vjerovati da ste toliko brzi...ovo mi znaci sve u zivotu da mu dokazemm smile))))
ovako sng 90 ljudi BI 6.50 .....blindovi 15-30   početni stackovi 3000 znaci double stack on je imao oko 4200 ovaj lik oko 3800
statse nemam.....
kao prvo ja u zivotu ne bih usao na tu kartu pogotvo early na tuniru a kamoli sa utg-a a kao drugo kada lika reraisa na riveru onda moras biti spreman platiti ...iako on ovo nije po meni nikako mogao platiti,ali zato nije trebao reraisati....

00

8

Re: molim vas prokomentirajte!!!!!

Potez bi bio opravdan samo ako je 10 i manje bb i još u kombinaciji sa tight stolom,recimo.

00

9

Re: molim vas prokomentirajte!!!!!

profy napisao:

e to legende nemogu vjerovati da ste toliko brzi...ovo mi znaci sve u zivotu da mu dokazemm smile))))
ovako sng 90 ljudi BI 6.50 .....blindovi 15-30   početni stackovi 3000 znaci double stack on je imao oko 4200 ovaj lik oko 3800
statse nemam.....
kao prvo ja u zivotu ne bih usao na tu kartu pogotvo early na tuniru a kamoli sa utg-a a kao drugo kada lika reraisa na riveru onda moras biti spreman platiti ...iako on ovo nije po meni nikako mogao platiti,ali zato nije trebao reraisati....

Apsolutno si u pravu.Njegov potez je kriminal big_smile

00

10

Re: molim vas prokomentirajte!!!!!

nikad nebi low buyin mtt randomu foldao na ovaj river shove, on tu moze imat hrpu sranja ukljucujuci i totalni zrak
koliko god on cesto ima A6, A7, 45 ili 8T (znaci onaj dio njegovog rangea koji nas actually beata), toliko cesto ima i 67, 79, 69 i ostala ace-rag (dobro ajde i AT/AJ) sranja od kojih smo bolji a s kojima si je on skroz super i najbolji na svijetu

preflop raise je kriminalan tu uopce nema govora, ali river raise je imho okej buduci da cak i postoje gori handovi koji ce ga platit
jedini problem je u villainu i njegovoj percepciji vlastitog handa, a buduci da se radi o turniru od 6.5$, on ovdje stvarno nije dobar toliko cesto koliko bi trebao biti

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: molim vas prokomentirajte!!!!!

prika ti nezna igrat poker. Daj mu bečku i u moje ime. Dobro si mu sve objasnija.

Nije smija ofc. utg ic cinit pizdarije sa a3of a kad vec je onda river samo call, a kad je vec onda prisauga sa zajebima onda je triba callat shove, ovaj tu moze imat AK.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

12

Re: molim vas prokomentirajte!!!!!

hvala vam puno na kometarima......danas mi je onako preko k.... priznao da sam MOZDA  u pravu  big_smile
na sto sam ja samo rekao www.pokerpro.com.hr-forum  big_smile

Zadnji popravljao profy (19-05-2010 21:24:54)

00