Tema: Isplata s Powera

a malo mi je krivo za power... Ali ostat ću još ovaj mjesec najvjerovatnije.
Jel postoji još nešto osim moneybookersa što mogu cashoutat recimo 3k$ ili više? jer moneybookers mi je u kunama (nitko me nije upozorio da stavim $$$ kad sam ga pravio) i sad sam se skroz zajebo... Vidim da nude webmoney, neteller i ostalo pa ako bi mi netko mogao pobliže objasniti... Na recimo 15.000 kuna, oni bi mi uzeli provizije da cashoutam sa powera i prebacim na neki drugi sigurno jako puno. Ali ako netko zna točne brokje i kako to sve funkcionira (bilo za moneybookers ili neki drugi, webmoney, neteller, clickandbuy, eco ili request check) molio bih ga da mi to sve pobliže pojasni...

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Isplata s Powera

od kud ti to jako puno, fee za cashout na moneybooker ti može uzet samo poker site, ja još nisam naišao na takav, čim odeš na cashout opciju trebalo ti pisati, meni je razlika bila samo razlika u tečajevima koja nebi smijela bit velika, možda i dobiješ nešto LOL, a poslije odeš na depozit na poker siteu koji si odabrao i kad te preusmijeri na moneybooker account pisat će ti ukupni iznos pa lako možeš odustati, onda možeš drugim putem tako da napraviš cashout s moneybookera na devizni to ti je fee 1.8€ i poslije s karticom napraviš depozi na poker site bez feea, tak da u najgorem slučaju ne bi trebalo bit više od nekih 16kn.

Ovo uzmi s rezervom, to je moje iskustvo, uglavnom svi podatci su ti dostupni u FAQ rubrikama tih stranica s kojim barataš, zato najbolje da sam provijeriš

00

Re: Isplata s Powera

Sto se moneybookersa tice i ja sam svoj prije par godina napravio u kunama dok nisam shvatio da mi trebaju $$$...postoji nacin da se zatvori racun i otvori novi nakon nekog vremena u valuti koja ti odgovara pa pogledaj malo na njihovoj stranici ili posalji mail supportu da ti pojasne proceduru! Mislim ako se moglo prije vjerovatno se moze i sada!

00

Re: Isplata s Powera

dok sam ja iz $$$ u kune zadnji put cashoutao pa sa kuna u $$$ prebacio na site, uzelo bi je možda 50-tak $$$. Za ovaj iznos bojim se da mi nebi uzelo i više (nekih 200+$).
Zašto svi koriste moneybookers, a nitko paypal?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Isplata s Powera

napravi bankwire transfer. (znaci direktno na svoj racun u banci)
i da uzima moneybookers dosta kad prebacuje razlicite valute od njegove.
ne uzima ti se nikakva provizija kad cashoutas, sve troskove placa poker soba. (osim ove konverzija valuta usd ->hrk)

00

Re: Isplata s Powera

ja nisam tolke cifre vukao i više sam koristio deviznu, kaj reči onda  nek da su lopovi, oni bi trebali biti internet banka, sva sreča kaj mi je mybet main account sad u jorima kak i na moneybookeru, jer mi je on tamo jedina opcija

00

Re: Isplata s Powera

Your currency cannot be changed because your account has transaction history. Do NOT open a new Moneybookers account. This is strictly against our terms and conditions and result in account closure.

Za prijenos $$$>HRK pa HRK>$$$ nigdje nemogu naći koliko bi izašlo, pa ako netko zna otprilike koliko to para popije...

Zadnji popravljao Rexonja (03-06-2010 00:08:22)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Isplata s Powera

Biti će ti dosta. Meni kad sam prebacivao 25k$ u €, izgubio sam oko 1k$.

00

Re: Isplata s Powera

Nisi se probao dogovoriti s bankom da ti daju povoljniji tečaj zbog toga što prebacješ velike iznose? Mislim da vrijedi probati.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Isplata s Powera

Ja imam Moneybookers u kunama. Želim svoje $$$ sa Powera prebaciti na moneybookers pa sa moneybookersa na drugi poker site.
Neznam koga bih tu trebao pitati za tečaj, ali očito je da sam velika budala samim time što sam napravio moneybookers u kunama.
Ima li netko iskustva sa nekim od navedenih: NETELLER, Click and Buy, Web Money, ECO?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Isplata s Powera

Pa jesi li probao pitati kod moneybookersa na koji nacin mozes zatvoriti trenutni te otvoriti novi racun u novoj valuti...to mi se u ovom slucaju cini najjednostavnije! Kada sam ja to radio jedini uvijet je bio da moram pricekati neko vrijeme (mislim da je bilo par dana) izmedu zatvarnja trenutnog te otvaranja novog accounta!

00

12

Re: Isplata s Powera

Pošalji im mail u kojem ćeš ih lijepo i pristojno zamoliti da ti zatvore postojeći MB account i otvore novi u dolarima.
Usput im pošalji i scan nekog dokumenta (osobne, putovnice).
I napomeni da ti se zbog duple konverzije valute nikako ne isplati raditi transakcije preko njih i da ćeš nažalost morati prijeći na Neteller.

00

Re: Isplata s Powera

Jel znate email supporta za moneybookers? Nigdje ga nemogu naći...
Btw dali je itko napravio to dosad? Da mu naprave novi account? Jer ako nije, sumnjam da će htjeti...

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Isplata s Powera

Rexonja napisao:

Ja imam Moneybookers u kunama. Želim svoje $$$ sa Powera prebaciti na moneybookers pa sa moneybookersa na drugi poker site.
Neznam koga bih tu trebao pitati za tečaj, ali očito je da sam velika budala samim time što sam napravio moneybookers u kunama.
Ima li netko iskustva sa nekim od navedenih: NETELLER, Click and Buy, Web Money, ECO?

Ja sam robu pitao  smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Isplata s Powera

Rexonja napisao:

Jel znate email supporta za moneybookers? Nigdje ga nemogu naći...
Btw dali je itko napravio to dosad? Da mu naprave novi account? Jer ako nije, sumnjam da će htjeti...

Ja sam to radio prije par godina...ne sjecam se gdje sam nasao njihov mail znam samo da su mi rekli da mogu promjeniti valutu na nacin da zatvorim trenutni acc i otvorim novi nakon cca 3-5 dana!

Mislim da se salje preko support centra: https://www.moneybookers.com/app/faqlogin.pl

Zadnji popravljao Renatto888 (03-06-2010 15:13:55)

00

16

Re: Isplata s Powera

Rexonja napisao:

Jel znate email supporta za moneybookers? Nigdje ga nemogu naći...
Btw dali je itko napravio to dosad? Da mu naprave novi account? Jer ako nije, sumnjam da će htjeti...

Čitao sam na nakom drugom forumu da su nekima to napravili, pošalji im obavezno scan osobne ili putovnice jer to vole.

00