Tema: Trazim staking za 3 live turnira

Stanje je ovakvo.. 90% rolla sam morao povuci, a sudjelujem u nekoj live ligi, odnosno igrao sam 5 turnira dosad, i super sam prosao, tako da sam trenutno 6. na tablici. Igraju se jos 4 turnira do zavrsetka, i moram bit medju prvih 9 da bi se plasirao na neki turnir. Uglavnom, posto nemam love, a treba mi bodova, trazim stake za:

35 (ili 45) eura freezout, sutra se igra - nisam siguran za BI jer nikad nisam igrao ovaj turnir, cim saznam objavit cu
10+5 eura, unlimited rebuy (10e), igra se u ponedjeljak
30+5 eura, 1 rebuy + addon (30e), igra se u cetvrtak

Profit bi djelili 80-20 u vasu korist. Znam da imam velik edge nad igracima tamo, i mislim da je ova ponuda ok za sve. Sto se tice unlimited rebuy turnira, trazim 55 eura za taj turnir, iz razloga sto se treba nabuildat stack u prvih sat vremena, jer struktura nije najidealnija.  Za ovaj turnir u cetvrtak nekad mi je bilo dosta 65e, a nekad 95e, jer se rebuy ne uzima odmah na pocetku, nego tek kad se izgube svi zetoni (tako svi rade pa ni ja ne zelim uzimat odmah).

Ukupni iznos stejka je 185 ili 195 eura. Ako za rebuy turnire potrosim manje, ostatak naravno vracam. Znam da je nezgodno za stejkere sto ne mogu provjeriti nigdje rezultate, ali stvarno mi ne pada na pamet prevarit nekoga. Na turnirima obicno bude 25-35 igraca. Moze se uzimati i u djelovima, na kraju stejka sebi uzimam 20% profita, ostalo djelim prema tome koliko je tko uzeo.

00

Re: Trazim staking za 3 live turnira

Uzet ću ja sve, ako ćeš nositi pokerpro majicu... big_smile

Kamo da ti pošaljem lovu?

00

3

Re: Trazim staking za 3 live turnira

roba59 napisao:

Uzet ću ja sve, ako ćeš nositi pokerpro majicu... big_smile

Kamo da ti pošaljem lovu?


Posteno smile Najbolje bi bilo ako mozes direkt na moneybookers, ako ne onda ftp. Sad sam racuno i 195e = 237$ Ak sam nest sjebo reci.. smile

00

4

Re: Trazim staking za 3 live turnira

Prodano

00

Re: Trazim staking za 3 live turnira

jbg. Zakasnio sam

00

Re: Trazim staking za 3 live turnira

oces veceras nosit pokerpro majicu? big_smile

da te dođem uslikat hehe

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Trazim staking za 3 live turnira

ako će nosit onda molim te u ime svih članova pokepro teama da se obriješ, da nas ne sramotiš tamo...

00

Re: Trazim staking za 3 live turnira

sretno..go go!!

00

9

Re: Trazim staking za 3 live turnira

Busto sam sva 3 turnira. Runnao sam odvratno, flip nisam mogao prezivit. Danas sam bio doslovno card dead skoro 3 sata, i onda ugleedao AJs sa 11bb i naletio na AQ. Na kraju sam zavrsio 10. na tablici i ne idem na zavrsni turnir.

00