Tema: Poker Nordica dojmovi

naletio sam ovdje na vasoj stranici na ovu sobu i skinuo softver..veoma mi se svida funkcionalnost i izgled softvera i ozbiljno razmisljam da se prebacim tamo igrati..


inace igram na full tiltu koji me cini kao apsolutno najbolji, ali mi je sranje sa full tiltom sto se nisam regao preko nekoga pa ne dobivam rb..znam da je to naknadno gotovo nemoguce rijesiti..

medutim, vidim da nordica trenutacno ima odlicne bonuse pa bi to zelio preko ovog foruma iskoristiti..samo bih molio da mi netko tko je vec igrao tamo opise dojmove..

unaprijed hvala! smile

00

Re: Poker Nordica dojmovi

igram jos uvijek ali cu se brzo prebaciti na vecu sobu jer nemozes biti preizbirljiv sa stolovima i ponekada zna biti poluprazno (radni dani). ne znam koje limite igras ali ja sam kao potpuni pocetnik kroz ucenje dosta lako beatao nl4 i nl10.
rakeback je odlican... imaju i neke bonuse da...

00

Re: Poker Nordica dojmovi

pa mislio sam uplatiti 100$ i uzeti moneybooker i bonus sitea, pa ako sve bude u redu, kada ocistim bonuse prebaciti se na nl10..nastavit cu igrat na ful tiltu, ali ovo mi se cini kao dobar sajt na kojem se moze solidna lova zaradit ako ne ocekujes da igras bas svaki dan..
hvala na savjetima, ako ima jos netko tko tamo igra, neka kaze sto misli..

00