Tema: za sve ljubitelje StarCrafta


Nakon gotovo 10 godina čekanja izlazi Starcraft 2

Blizzard je u ožujku najavio izlazak nastavka strategije Starcraft 2: Wings of Liberty. Tvrtka u novom Starcraftu uvodi igranje preko interneta. Na tržištu je od 27. srpnja

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: za sve ljubitelje StarCrafta

jedva cekam, jedna od prvih igra koje sam igrao smile

Zadnji popravljao alexandrus92 (11-06-2010 14:26:40)

Money won is twice as sweet as money earned
00

Re: za sve ljubitelje StarCrafta

Igra. ne igrica..

a blizard ce sve lijepo sjebat, pa sam igrajte. ja cekam crackiranu verziju sa lanom

00

4

Re: za sve ljubitelje StarCrafta

na čekanju za guild wars 2...

00

Re: za sve ljubitelje StarCrafta

sumnjam da će dvojka biti i do gležnja originalnom Starcraftu.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: za sve ljubitelje StarCrafta

bishie napisao:

Igra. ne igrica..

a blizard ce sve lijepo sjebat, pa sam igrajte. ja cekam crackiranu verziju sa lanom

Nedavno su objavili press release da ozbiljno razmisljaju o povlacenju te debilne odluke kao i implementaciji ideja korisnika za ovo novo govno od b.neta

Rear_Admiral napisao:

sumnjam da će dvojka biti i do gležnja originalnom Starcraftu.

Igrao sam betu i iako imam jako malo iskustva u originalnom SC-u, mogu reci (kao i svi) da je ovo najbolji rts svih vremena. Nevjerojatna je razina kreativnosti koju mozes unijeti u ovu igru, balans je vec sada prejeben od early do mid i late gamea, mape su fenomenalne, standardnih build ordera gotovo da i nema. I ovo je valjda prva blizzard igra (siguran sam da nece tako ostati) koja ne favorizira odredjenu rasu/klasu sa dolaskom odredjenog patcha.

Dugo sam igrao War3 i TFT i mogu reci da se to cini kao dosadna i predvidiva djecja cunga-lunga prema SC2. Imam filing kao da su doista slusali svoju publiku kad su radili ovu igru. 2 palca gore.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

7

Re: za sve ljubitelje StarCrafta

jel cu moci sa 1.5 Ghz i sa 512MB rama igrati ? big_smile .... ah da ne radi mi ni jedinica a ne 2-jka big_smile - trza mi i tetris


trebali bi napraviti film na tu temu super trailer

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: za sve ljubitelje StarCrafta

prvi starcraf sam igrao dok sam bio stvarno mali (misli da sam igrao na 486 - kompu  lol ) i za ono vrjeme bila je prejebena  big_smile
Rts volim igrat trenutno se zabavljam sa anno 1404 -preporuka dok se ceka starcraft

club  heart  diamond  spade
00

Re: za sve ljubitelje StarCrafta

Vuco napisao:

trza mi i tetris

big_smile  big_smile
Nisam igrao betu, ali znam da je jedinica do sad najbolja RTS, jednostavno je magično kako je sve izbalansirano  wink

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00