Tema: FIXED LIMIT MUKE I NEDOUMICE

Pozdrav svima,

evo igram TH fixed limit kojih godinu dana. U pravilu što više igram kao da me bolje ide. Uglavnom nisam tight player što mi stvara probleme jer imam nagle uspone i padove u banrollu. Jednostavno se ne mogu prisiliti na takvu igru pa ponekad igram kao totalna riba s
bezveznim kartama čega sam i sam svjestan. Igram trenutno 0.5/1 limit i 0.25/0.50 ako nema igrača na večem limitu.
Interesira me kakva je razlika između igrača na ovim limitima te večim , tipa 5/10$ i 10/20$.Također me interesira s kojim postotkom ulazite u flop, naravno svi koji igrade fixed. Da li Vas ima uopće?

Uglavnom sve Vaše sugestije i ideje dobrodošle.

Hvala

00

Re: FIXED LIMIT MUKE I NEDOUMICE

dejan001 napisao:

Interesira me kakva je razlika između igrača na ovim limitima te večim , tipa 5/10$ i 10/20$.

Razlika je velika, čak tolika da su na nekim sajtovima ti veći limiti nepobjedivi (Stars npr.).

dejan001 napisao:

Također me interesira s kojim postotkom ulazite u flop, ...

SH ili FR? Uglavnom, postaj statistike, konkretne situacije pa ćeš dobit kritiku. I gdje igras?

00

Re: FIXED LIMIT MUKE I NEDOUMICE

Igram na stolovima do 6max igrača. Volim i HU ali ponekad. Igram i turnire ali to sad nije tema.
Uglavnom interesira me na SH koliko Vam je postotak ulaska u flop.

Slažem se s tobom da je razlika sigurno velika ma da nisam probao igrati, ali vjerujem da nisu nepobjedivi jer svakom s dobrom kartom i nekakvim znanjem/iskustvom može krenuti i na takvim limitima. Neznam u čemu je tolika razlika!? Kod malih limita, ali mislim stvarno malim baš svi ulaze u flop., to po meni nije nikakva igra to je lutrija. Dok kod 0.5/1.0 je već manji postotak ulaska u flop tako da s dobrim kartama možeš i nešto napraviti, dok kod ovih luđaka na niskim limitima sve pršti od skala i neznam kakvih pogodaka na riveru što i nije čudno kad su svi non stop u igri.

Trenutno igram na Ladbrokesu od prošlog tjedna jer rješavam one bonuse od pokersavvya, ali gotov sam danas pa krećem dalje.

Gdje ti igraš? Koji limiti?

Pozdrav!

00

Re: FIXED LIMIT MUKE I NEDOUMICE

dejan001 napisao:

Slažem se s tobom da je razlika sigurno velika ma da nisam probao igrati, ali vjerujem da nisu nepobjedivi jer svakom s dobrom kartom i nekakvim znanjem/iskustvom može krenuti i na takvim limitima. Neznam u čemu je tolika razlika!?

Osim protivnika, koji zna igrat, igraš i protiv rejka. Zato je Stars 5/10 nepobjediv. To nisam ja izmislio nego samo prenosim od onih koji znaju bolje. U čemu je razlika? Otvori stolove pa vidi sam.

dejan001 napisao:

Kod malih limita, ali mislim stvarno malim baš svi ulaze u flop., to po meni nije nikakva igra to je lutrija. Dok kod 0.5/1.0 je već manji postotak ulaska u flop tako da s dobrim kartama možeš i nešto napraviti, ...

Očito da ne razumiješ dovoljno neke stvari.

Jesi ti možda davor0001 na ladbrokesu? Ako jesi, onda smo jučer sjedili zajedno za stolom. Statistike ti baš i nisu sjajne.

Zadnji popravljao crna ovca (20-08-2009 16:18:34)

00

5

Re: FIXED LIMIT MUKE I NEDOUMICE

ispit stize... tongue

00

Re: FIXED LIMIT MUKE I NEDOUMICE

Hey hej. Samo raspravljamo. Glupo mi je žustro govoriti o tome te ulaziti u svađe. Otvorio sam ovu temu iz razloga jer želim unaprijediti svoju i Vašu igru na limitu.
Da jesam davor0001 na Ladbrokesu i znam da mi statistike nisu sjajne jer nisam pretjerano iskusan u pokeru ali vjerujem da pomalo napredujem. Dosta sam nestrpljiv i  lako stavljam novce u pot što mi je velika mana, ali vjerujem da ću se i tu popraviti.

Što se tiće rejka na to nisam mislio. A što još osim toga. Vjerujem da su iskusniji od nas te da igraju bolje ali mogućnost uvijek postoji.

''Očito da ne razumiješ dovoljno neke stvari.'' - neznam na što misliš. Mislim da razumijem to što pišem i vjerujem da i ti razumiješ.
Govorim o tome da na jako malim limitima ljude dosta ''gađaju'' karte jer na većim nakon reisa/rereisa većina ljudi s lošim kartama
folda dok kod manjih callaju i to je to. Samim time tvoje karte manje vrijede ako vas je 4 ili 5 u flopu bez obzira ako imaš AK!

Ok, vidim da se kužiš pa te lijepo molim da mi pomogneš.

Ovako usput, koji ti nick na Ladbrokesu?

00

Re: FIXED LIMIT MUKE I NEDOUMICE

Tko se to svađa? roll Što se tiče nickova i nekih drugih detalja, imamo PP ili msn pa možemo tamo.

Ovako, pitaj konkretna pitanja pa ćemo ti odgovorit. Da ti teoretski objašnjavamo neke stvari, nema smisla iz više razloga. Najbolje ti je kroz konkretni hend uvidjet neke principe, zato postaj hendove, nemoj da te bude stid što je možda loše odigrano. Ako nemaš PT ili HEM, nabavi ih. Za ozbiljnu igru su neophodni.

Na šta mislim? Što više igrača u igri, u prosjeku ti je potreban jači hend da dobiješ pot. Jedan par je malo za toliko protivnika, zato kad ima puno protivnika, radije igraš hendove koji imaju mogućnost sastavljanja hendova koji su jači od jednog para. AKo je samo dobar startni hend s kojim ćeš najvjerojatnije imat jedan par. To je dovoljno kad si HU i igraš protiv jednog protivnika, ali protiv njih 4, teško da će bit dovoljno da odnese pot.

Btw, na mom uzorku od 45 henda, imaš vpip 44 i pfr 9. Af je dobar ali te pogađalo tako da nije realan. Uzorak je mal i loš no pfr je defintivno premali, a iz odredjenih situacija vidim da ti dosta toga ne valja. Stoga je moj prijedlog, Theory of Poker i Small stakes holdem u ruke i čitaj. Usput postaj hendove za koje nisi 100% siguran da si ispravno odigrao.

@4ladX
Evo krećem wink

Zadnji popravljao crna ovca (21-08-2009 09:53:34)

00

Re: FIXED LIMIT MUKE I NEDOUMICE

Limit Holdem is dead. R.I.P. sad

Heads up Sit and Go igrač
00

Re: FIXED LIMIT MUKE I NEDOUMICE

interesantna tema,mislim da LH ilitiga FLH nije dead..ja sam ga znao igrati i volio bi kad bi na ovu temu pisao netko iskusniji i netko tko je duže u tome..ali koliko sam primjetio na forumu ne čini mi se baš da ima puno LH igrača,šteta..neka mi netko dokaže ako sam u krivu big_smile a šta se tiče većih limita na toj igri koliko sam imao prilike vidjeti stvarno mi se čini nepobjedivo,nisam igrao velike limite ali gledajući statisitike drugih igrača na njima itd. stvarno ima bolesnih igrača,čini mi se da je najviše rusa

ili jesi ili nisi
00