Tema: Multitabling

Igram iskljucivo 9max Sng-ove na Absolute-u i imam veliki problem sa multitablanjem.. Maksimalno mogu da igram 4 stola i to ih postavim na cascade (da budu u punoj velicini) i postavim po jedan u svaki ugao, pa se preklapaju.. Probao sam da stavim na tile (da mi se svi vide odjednom), ali onda mi HEM napravi totalni haos i to toliko odvratno izgleda da uopste ne mogu da se skoncentrisem i da skontam koje su ciji statsi, ko ima koliki stack i sl..
Kada 4 tablam roi mi je preko 25, a u pokusajima 6,8 i jednom 10 tablanja jedva nekoliko procenata.. Sada.. dal mi je isplativije da imam veci roi ili da udarim na volume i da totalno unistim igru..
1. Kako vi postavljate stolove?
2. Jel ima neko da igra 10+ stolova STT? Siguran sam da je cash lakse igrati na vise stolova, posto nema bubblea, icm racunanja i ostalih sng peripetija..
3. Jel zna neko da li table ninja radi na cereus mrezi i na koji nacin ninja moze da pomogne kod multitablanja?

00

Re: Multitabling

prvo nebi ti preporučio da igraš na absolute jer nisu baš siguran site a i softver je loš plus sigurno nemaš tolko akcije i izbor sng, također sigurno budeš na pokerpro ponudi bonus našao bolju ponudu a rakeback je dosta bitan
meni je najbolje postavit prozore sve jedan iza drugog tako da si koncentriran uvjek na jedan stol
ja igram 20-30 sng od jednom, nije teže igrat sng od cash puno stolova, ako imaš dovoljno iskustva više manje 90% toga radiš automatski
mislim da ti neradi tableninja na absolute , ima verzija ft i verzija za ps, pomaže dosta ali imaš i drugih programa ali sumljam da rade na apsolute tako da ti je to još jedan razlog da tamo neigraš
količina je jako bitna kod sng, sve se svodi na količinu pogotovo zato jer je varijanca velika, nebreš roi uspoređivat na maloj količini odigranih sng i nebre ti biti tako velika razlika u roi, može pasti za 5% ali ne s 25% na 5%, onda nešt drugo krivo radiš, ti budeš recimo igrao neke sng od 10$ i imao roi 20% i zarađivao budeš 2$ po jednom sng šta je 8$ ako ih igraš 4 a ja budem za to vrijeme imao 1$ po tim istim sng ili možda 1.5$ ali budem odigrao ih 25 istovremeno i zaradil budem  25-30$ za isto vreme, pa sad ti vidi šta je bolje, ali naravno treba prakse za tako puno stolova igrati odjednom

00

Re: Multitabling

ovako veliki ROI ipak nije održiv, osim toga sve bih rekao kao Rodman. Znači ja isto igram s stacked stolovima, ne igram više od 12 (jednostavno još ne mogu bez ninje koju nemam)...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Multitabling

hvala na savetima.. taj roi je na 200 turnira na $1.20 smile , znam da nije odrzivo toliko puno, ali ne ocekujem da padne ispod 15 dok sam na tom nivou.
nego.. kako igras bez ninje? ako stavis sve stolove da se preklope, zar ti je iskacu jedan preko drugog? (dok razmisljas sta da odigras, iskoci ti sto preko ovoga..). jel moze nekako da se podesi da mi ne otvara novi prozor dok ne zavrsim potez?

00

Re: Multitabling

neznan kako ti iskacu jedan preko drugog, ja igram na tiltu 9 stolova sng i nesto malo se preklapaju, a neman veliki ekran nego staro govno.

Uglavnom, skoncentriraj se na svaku ruku koju odigravas, nije tesko, uglavnom foldas smile .
I onda kad dodje 5 bublea ispadnes sa dva tri lakse ces podnit nego da igras 4 stola i unistavas se 40 min, i adio mare.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

6

Re: Multitabling

iAcesHigh napisao:

(jednostavno još ne mogu bez ninje koju nemam)...

ps skini si tableninju...imaš 30 dana free...i javi se na PM pa ti pošaljem crack... cool

00

Re: Multitabling

ma iskreno - koristim AHK skriptu za pomicanje važnijih stolova tj. stolova na kojima igram hand na tri druge pozicije na ekranu i to mi je za sad sasvim dovoljno... S vremenom tj. kad završe ispiti uzet ću ninju i vjerojatno Tour. Shark smile

@rademar - na tiltu je na vrhu uvijek stol koji je prvi zatražio akciju i tek kad na njemu odigraš iskače sljedeći najvažniji tj. sljedeći koji najdulje čeka smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Multitabling

da ne otvaram novi topic, a da se nadovezem na ono sto Rodman kaze, da sto pre bezim sa Absolute-a..
Za low stakes stt (od 1 do 10$), gde je bolje igrati? tilt ili stars? koliko sam video na tiltu turniri krecu od 1.25 (25% fee!!!), a na starsu valjda od 1.20.. ima li stars neke reload bonuse? koliko je realno da cistim bonuse na starsu igrajuci max 300 turnira mesecno od $1.20?
Na absolute svake nedelje imaju reload bonusi od 80 do 150%, ali kad se sve sabere, to mi dodje kao rackeback od 6% sad

bottom line: za micro sng grindanje, stars ili tilt? rackeback ili bonusi?

e, da nemojte molim vas da pisete: "ma stars je do jaja, imaju najlepsi program, lepe stolove, support, navikao sam se i slicno.." , i ja sam se navikao na Absolute i ubedljivo mi je najlespi poker room od svih (ah.. kad samo vidim tu plavu pozadinu..) big_smile

Zadnji popravljao rademar (21-06-2010 13:17:22)

00

Re: Multitabling

ako misliš grindati onda bolje FTP zbog rakebacka. software odličan i na starsu i na tiltu, igrači te ne moraju brinuti ako znaš osnove pokera. Igraš ABC poker, čekaš hand, bez nekih ludih blefova. Bonus je dobar i na jednom i na drugom sajtu. A pošto misliš grindati, moj savjet je FTP zbog rakebacka

00

10

Re: Multitabling

za tak male sng sigurno FT jer nemoguće je da ti uspiješ doći barem barem do gold levela na ps a ako si manje level neisplati ti se igrat na ps!

00