Tema: AJs na BB

NL200
Imam AJs na BB, svi foldaju do SB koji rejza do 6$.
Jel tu call ok ili se to 3beta?
Nisam htio 3betat jer je imao statse 28/7.

00

Re: AJs na BB

Uglavnom, okrenio se board A95 rainbow i on c-beta pot size bet.

?

00

3

Re: AJs na BB

call?

00

Re: AJs na BB

Tilt napisao:

call?

Znaci, nema potrebe za rejzom?

00

Re: AJs na BB

..ma koji rejz ,pa da baci Q10s   lol   lol

00

Re: AJs na BB

Ok.
Idemo dalje,
Ja sam callao taj njegov bet.
Turn padne isto blank i on opet odvali pot size bet (36$) i tako mu iza ostane jos 100-tinjak $.

Sta sad?

00

Re: AJs na BB

call je standard na flopu... posto je fishy igrac (po statsima) ja bih prflop i 3betao tek toliko jer imam poziciju i da preuzmem inicijativu... ako 4beta lagano razmisljas o foldu...ako calla na ovakvom boardu nebih precijenio AJ jer me dominira sa q i k (K bi preflop vjerojatno i 4betao villian) e sad ovaj pot bet- treba vidid kakav read imas na njemu

Zadnji popravljao Bebach (18-06-2010 21:31:32)

00

Re: AJs na BB

Nemam nikakav poseban read na njemu, al su mi ovi pot size betovi jako cudni.
Nisam bas primjeti da igraci cesto betaju toliko jako (pa makar bio fish), pogotovo na dva streata.

Ne znam.
Ja sam tu na turnu foldao, al sta vise razmisljam, ne znam s cim bi on toliko jako betao.

00

9

Re: AJs na BB

protiv 28/7 villaina koji raise pf u bvb situaciji trebas imat steal % i fold to 3bet!
bez tog je teze odredit, ako je random tip sa par handova u hudu onda 3betam AJs all day:
- AK/AKs/JJ+ ce 4betat
- imas fe na Axx flop koji nije AQx jer me ne bi cudilo da to folda stavljajuci tebe na AK roll
- call sux pa ovako odigrano foldam ili rejzam flop. call je meh.

Zadnji popravljao 4ladX (18-06-2010 22:12:35)

00

Re: AJs na BB

4ladX napisao:

protiv 28/7 villaina koji raise pf u bvb situaciji trebas imat steal % i fold to 3bet!
bez tog je teze odredit, ako je random tip sa par handova u hudu onda 3betam AJs all day:
- AK/AKs/JJ+ ce 4betat
- imas fe na Axx flop koji nije AQx jer me ne bi cudilo da to folda stavljajuci tebe na AK roll
- call sux pa ovako odigrano foldam ili rejzam flop. call je meh.

thx.
Ovo je bar konkretan odgovor.

Kad dodjem kuci, pogledat cu u HEMu ostale statse, pa cu postati.

00

11

Re: AJs na BB

Po meni je rejz pre bluffy na ovakvom boardu jer nema puno toga sto mozes prezentirati; setove i kakvog jakog asa (ako je thinking mozda i izbaci AK posto nisi 3betao). btw da steal % je također dobar podatak koji uvijek pogledam u bvb i btn open situacijama...
Neznam ovo je moje misljenje  wink

00

12

Re: AJs na BB

3bet preflop mi nije baš nešto. Foldat će slabije.

Na flopu call je po meni jedini ispravan play.

Turn, takve ribice koje betaju pot uvijek imaju jaki hand. Sad je pitanje dal on misli da je Ax jaki hand. U vakumu, ovo je fold.

00

13

Re: AJs na BB

4ladX napisao:

protiv 28/7 villaina koji raise pf u bvb situaciji trebas imat steal % i fold to 3bet!
bez tog je teze odredit, ako je random tip sa par handova u hudu onda 3betam AJs all day:
- AK/AKs/JJ+ ce 4betat
- imas fe na Axx flop koji nije AQx jer me ne bi cudilo da to folda stavljajuci tebe na AK roll
- call sux pa ovako odigrano foldam ili rejzam flop. call je meh.

Fold na flopu je weak, rejzamo za informaciju?!
Ja callam flop i turn, fold ak gurne na riveru (slijedeci put ak bude slicna situacija: snap-call river).

00