Tema: da li je pokerstars na kraju jedini izbor?

ne znan ni sam kako slozit ovaj post al eto, valjda ce se skuzit sta me zanima smile

uglavnom.. zanima me vase misljenje i/ili iskustva

posto svrljam po raznim sajtovima jos uvik, pokerstars mi se u zadnje vrime cesto vrti po glavi. iako znam da je sve vise krcat grinderima, nema rakebacka itd... ali od svih soba na kojima sam igra ima najbolji softver, najlakse multitejblanje definitivno.
support odlican, pomocni softver tipa table ninja itd..
stars uz to omogucuje igranje najvise handova/sat, sto uvelike smanjuje variance i tilt sam po sebi

koliko bi rakeback trebao biti vazan u odabiru sajta po vasem misljenju i da li je to jedini razlog zbog kojeg ne igramo na starsu? ok, na drugim sajtovima su igre dosta vise soft, ali misljenja sam da se i na starsu uvik može pronać dovoljno lošijih igrača.

ovo šta pišem mi se čini da vridi za sve limite do nekih 400NL, a vjerojatno i više

kakva su vaša mišljenja? oćemo na kraju svi na starsu završit?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: da li je pokerstars na kraju jedini izbor?

moje skromno mišljenje je da ću kad-tad tamo završiti većinom zbog svega što si napisao. Rakeback je važan već na low limitima, no Starsi imaju VIP klub pa kad odeš malo više dođe ti na isto, zapravo možda i bolje. Što se igrača tiče nemam previše iskustva, no na manjim limitima sve do NL100 koliko sam čuo nemaš baš nikakve brige. Mene jedino što muči je software - FTP ima puno čišći software i nekako je sve skladnije riješeno te sam samo zato još tamo, a ne na Starsima...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: da li je pokerstars na kraju jedini izbor?

Ja da ne igram preko 20 stolova i da nejdem na SNE, nebi igrao na starsu. Jednostavno mislim da se previše love gubi ako nemaš rakeback.

Da igram recimo 8 stolova, isto bi mi bilo da igram na starsu ili na nekom drugom sajtu. Pa bolje onda izabrati s večim RB-om i lošijim igračima.

00

Re: da li je pokerstars na kraju jedini izbor?

roba59 napisao:

Ja da ne igram preko 20 stolova i da nejdem na SNE, nebi igrao na starsu. Jednostavno mislim da se previše love gubi ako nemaš rakeback.

Da igram recimo 8 stolova, isto bi mi bilo da igram na starsu ili na nekom drugom sajtu. Pa bolje onda izabrati s večim RB-om i lošijim igračima.

Ovako, izgubio sam link, a i umoran sam sad, ali zar nije da kroz VIP klub ukoliko imaš veliki volume zapravo dobiješ 25-30 posto rakea natrag?

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: da li je pokerstars na kraju jedini izbor?

meni je svejedno FTP zakon..isto ima brdo ekipe kao i na starsu, ali je zato softver jedinstven i savrsen..

00

Re: da li je pokerstars na kraju jedini izbor?

iAcesHigh napisao:

Ovako, izgubio sam link, a i umoran sam sad, ali zar nije da kroz VIP klub ukoliko imaš veliki volume zapravo dobiješ 25-30 posto rakea natrag?

Da, i više, ali na drugim sajtovima u rakeback i rakerace možeš dobiti više od 50%. A za PRO-a koji igra jako puno svaki postotak je važan.

00

Re: da li je pokerstars na kraju jedini izbor?

ako ne planiras ic na barem supernova status na starsima, mislim da ti je onda puno isplativije ic na stranice koje daju rakeback, cim vise tim bolje, samo si pogledaj kolko ima akcije, jer zna bit frustrirajuce ako je nema bas u ono doba dana kad tebi odgovara igrat

00

Re: da li je pokerstars na kraju jedini izbor?

ja sam dosad igrao na 5 raznih stranica i Pokerstars mi je definitivno broj jedan iz više razloga
- ogroman izbor turnira i casha, šta god i kad god da poželiš igrat, imaju big_smile
- 600 dolara first deposit bonus
- dobar software, user friendly, ne šteka
- može se igrat puno stolova odjednom
- rake za turnire je OK (u odnosu na PartyPoker npr)

zasad mi ne smeta što nema rakebacka i rakeraceova jer igram mikrolimite, ne znam možda to poslije postane bitno

šta se kvalitete igrača tiče nema toliko ribetina kao recimo na Everestu, ali nisu baš ni svi regovi, treba imati dobar table selection

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00