26

Re: Ljeto sa pokerpro!

karik napisao:
zamorano11 napisao:

samo napomena:

bazen je dubine 1,5m. znaci teze ce se bit utopit kad pijani budete skakali. ali ce se isto tako bit lakse razbit, kad pijani budete skakali

i još jedna napomena...to je čiovo i tamo ljeti nema vode niti za piće a kamoli za bazen big_smile

Onda cemo ga pivom napunit  big_smile

00

27

Re: Ljeto sa pokerpro!

mile88 napisao:
karik napisao:
zamorano11 napisao:

samo napomena:

bazen je dubine 1,5m. znaci teze ce se bit utopit kad pijani budete skakali. ali ce se isto tako bit lakse razbit, kad pijani budete skakali

i još jedna napomena...to je čiovo i tamo ljeti nema vode niti za piće a kamoli za bazen big_smile

Onda cemo ga pivom napunit  big_smile

fakat bi to htel jednom probat ak je 3x3x1.5=13.5 m kubinh, odnosno 13 500 dm kubinh ili ti litara , pa nam treba samo 7250 piva od 2 litre hehehe,malo skupi sport  big_smile

00

Re: Ljeto sa pokerpro!

jao jao ja bi isel samo da je u osmom mjesecu sad

00

29

Re: Ljeto sa pokerpro!

Hebate tilt pa ti i ono malo sto zaradis potrosis na stokove za vrata i staklara  lol  lol

00

Re: Ljeto sa pokerpro!

jbt ljubomoran sam  big_smile 
Iduce godine ak bude ista akcija idem 100 % ove godine nažalost nemrem  sad

club  heart  diamond  spade
00

31

Re: Ljeto sa pokerpro!

čije su to nožice na zadnjoj slici????
smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Ljeto sa pokerpro!

Mrrrcina napisao:

jao jao ja bi isel samo da je u osmom mjesecu sad

I ja.
Od 10.08. sam slobodan

00

Re: Ljeto sa pokerpro!

rentajte drugu, od 10.8.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

34

Re: Ljeto sa pokerpro!

Onda su pripreme za CSOP. smile

00

35

Re: Ljeto sa pokerpro!

neznam dal jos uvijek ima  prazno mjesto pa da  pitam dok ne  vidim sta mi je s  faksom, znat cu najkasnije u ponedjeljak
1.pretpostavljam da  svi nosite  laptope  i monitore, jel ima tamo stolova  za  11 laptopa  i 11  monitora jer to zauzima  dosta mjesta
2.jel idete s  autima  i jel ima  mjesta  ak idete jer  ja  nemogu burazu uzet auto na  2  tjedna, nije  mi problem ic  s  busom/vlakom al mi se  neda solo putovat  do tamo,ak neko ide samnom mogu i s busom/vlakom...
3.jel se vi medusobno poznate  il sam ja  jedini koji nikog nezna
4, jel itko iz zagreba da imam s  kim ic  odavde?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

36

Re: Ljeto sa pokerpro!

vjerovatno ima dosta mjesta za sve to, to bi bolje zamorano ili roba trebali znati
neznam kak idu ostali ali roba ide autom, a  sany i mmystery ti idu vlakom ili busom ili kak vec s vž pa se možeš u zg njima pridružit, ja idem tjedan dana prije na more tak da ja brzo tamo došao
osobno znam naravno robu,sany i mmystery a boboman sam upoznao u Rijeci

00

37

Re: Ljeto sa pokerpro!

Rodman napisao:

vjerovatno ima dosta mjesta za sve to, to bi bolje zamorano ili roba trebali znati
neznam kak idu ostali ali roba ide autom, a  sany i mmystery ti idu vlakom ili busom ili kak vec s vž pa se možeš u zg njima pridružit, ja idem tjedan dana prije na more tak da ja brzo tamo došao
osobno znam naravno robu,sany i mmystery a boboman sam upoznao u Rijeci

predlažem nagibni big_smile

00

Re: Ljeto sa pokerpro!

mislin da bi tribali imat dovoljno mista. dva velika stola su doli pored bazena, a imate i manje stolove u kuci.

naravno, opciju grindanja iz bazena vam niko nece ukinit tongue

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Ljeto sa pokerpro!

1. a valjda ima mjesta, ak ne sklepat ćemo nekaj
2. brijem da će skoro svi busom, ali to ćemo još vidjet
3. ja ne znam nikog osobno, ali s večinom se čujem preko skypa ili msn-a (osim s robinom curom, s njom se vidim svaki dan  big_smile  tongue )

daj napravi skype pa dodaj mene i robu, lakše ćemo se dogovorit

00

Re: Ljeto sa pokerpro!

karik napisao:

predlažem nagibni big_smile

u hrvatskoj poznat kao  ruski rulet (iz milja)  big_smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: Ljeto sa pokerpro!

perozelina napisao:
karik napisao:

predlažem nagibni big_smile

u hrvatskoj poznat kao  ruski rulet (iz milja)  big_smile

kockarski vlak

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

42

Re: Ljeto sa pokerpro!

puki86 napisao:

1.pretpostavljam da  svi nosite  laptope  i monitore, jel ima tamo stolova  za  11 laptopa  i 11  monitora jer to zauzima  dosta mjesta
2.jel idete s  autima  i jel ima  mjesta  ak idete jer  ja  nemogu burazu uzet auto na  2  tjedna, nije  mi problem ic  s  busom/vlakom al mi se  neda solo putovat  do tamo,ak neko ide samnom mogu i s busom/vlakom...
3.jel se vi medusobno poznate  il sam ja  jedini koji nikog nezna
4, jel itko iz zagreba da imam s  kim ic  odavde?

1. ja nosim samo laptop jer mi se neda nosit jos i monitor po busu/vlaku..
2. ja idem busom ili vlakom, bilo bi dobro ako bi se slozili svi koji ne idemo autom da se nadjemo u zg-u pa da zajedno putujemo da nam ne bude dosadno 6h putovat...
3. ja nikog ne poznam osobno ali vecinu znam sa skajpa...
4. ja cu se doslepat nekak od bj do zg pa onda dalje.. smile

00

43

Re: Ljeto sa pokerpro!

napravio sam si skype  al sam skuzio da mi neradi mikrofon na ovom laptopu iz neznam kojeg  razloga, na  burazovom radi bez problema..napravit  cu msn..
to sam bas  i ja  razmisljao malo je  problem furat  monitor  po busu/vlaku jer  ga lako razbijes, a s druge strane  nemrem igrat  vise  od 4 stola na  laptopu ..

zamorano11 napisao:

mislin da bi tribali imat dovoljno mista. dva velika stola su doli pored bazena, a imate i manje stolove u kuci.

naravno, opciju grindanja iz bazena vam niko nece ukinit tongue

ljepo zvuci al se od  sunca  nebi nis vidjelo na ekranu probao sam doma u vrtu igrat  dok je  lijepo vrijeme  i nis se  ne  vidi..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

44

Re: Ljeto sa pokerpro!

Večina ide busom pa se možete svi naći u zg-u.

Ja ću nosit komp i monitor, ali mogu još jedan monitor ubacit u auto pa si možete spojit na taj.

00

Re: Ljeto sa pokerpro!

ovako ljudi ... ja i sany idemo busom iz vža ... znači ovako, ja sam se raspitao već ,, linija je direktno iz vž-a do trogira , bus staje i u zagrebu, dakle možete vi koji kreću iz zg-a se tamo naći, pa se ukrcaju, pa se sretnemo na busu ... karta povratna je 360 kn ... bus kreće iz vž-a u 5.50 sati, dakle u ZG bus dođe oko 7 i neš sitnog, a u trogir dolazi u 15 sati, tj. između 15 i 16 ...  tako da se nama ne isplati ići iz vž-a u zg, pa da se svi nađemo pa na bus kad ćemo mi biti na njemu već ... al mogu vam javit koji bude to bus i to sve , pa se vi samo ukrcate koji krećete iz zg-a pa se nađemo na busu... eto tako  smile

i da, ja osobno poznajem robu, njegovu curu, sany-a, rodmana, a preko skyp-a/fejsa bobomana

moj msn i skype: makaj.marko@gmail.com
pa ako me netko želi dodat, da se lakše dogovorimo sve

Zadnji popravljao MMmystery (26-06-2010 18:04:12)

00

46

Re: Ljeto sa pokerpro!

roba, ako budem iso jel mogu rezervirat taj tvoj drugi monitor? smile
Ako budem iso, najvj cu sa turcinom (tiltom) i njegovom curom u autu laganini do dolje

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

47

Re: Ljeto sa pokerpro!

Lol. Pa mjenjat ćete se...

Samo javi prije dal ideš ili ne...

00

Re: Ljeto sa pokerpro!

Tilt napisao:

Evo da potvrdim, kao sto je cjenjeni kolega Nivea rekao, ja cu odrzati tecaj na temu tilta. Ovo ce bit plan tecaja:

1. tocka dnevnog reda: Razbijanje stakla sakom

http://img227.imageshack.us/img227/5037/dsc00167l.jpg

Uploaded with ImageShack.us

2. tocka dnevnog reda: Razbijanje stolice od pod (varijacije na temu: stolica od zid, stolica od glavu, stolica preko  ledja)

http://img413.imageshack.us/img413/451/dsc00166f.jpg

Uploaded with ImageShack.us

3. tocka dnevnog reda: Brzopotezno skidanje vrata sa štoka

http://img717.imageshack.us/img717/9794/dsc00168y.jpg

Uploaded with ImageShack.us

4. tocka dnevnog reda: Precizno kidanje slusalica

http://img59.imageshack.us/img59/8207/dsc00169ov.jpg

Uploaded with ImageShack.us

PS: U medjuvremenu mozda saznam i za neku drugu metodu oslobadjanja od tilta, bit cete na vrijeme obavjesteni. Svaki polaznik tecaja dobit ce po zavrsetku tecaja ispit u obliku: 1 staklo, 1 drvena stolica (hrast), 1 vrata, 1 slusalice (u nedostatku moze i mis ili tipkovnica). Ukoliko se ispit rjesi pozitivno, dobit cete diplome i nagrade.


NECU NISTA KOMENITRATI..
UGLAVNOM BIO JE TO JEDAN FINI STAN U KOJEM SMO TURCIN I JA NAPRAVILI PRVE POKER KORAKE smile
MJESTO GDJE JE TURCIN PRVI PUTA IZGUBIO S POKEROM I TO ASEVA HAHAAHHAAH...
SKORO SAM KLIKNUO NA ONO PRIJAVI MJESTO , ODGOVORI smile

00

Re: Ljeto sa pokerpro!

Nadam se da imate dobre susjede,posto sam ja bio baniran sa Ciova od gazde i susjeda  big_smile  ali spavanje na plazi i da ti cijelu noc nitko nista ne ukrade..Neprocjenjivo

00

Re: Ljeto sa pokerpro!

ako ništa, mozete fino na cajke u dijamanta ili monaca smile)

00