26

Re: OMG

http://i171.photobucket.com/albums/u298/football501/Not_sure_if_serious.jpg

00

27

Re: OMG

robo000 napisao:

Tko ce onda biti kriv, diler, flor manager ili?

Uvijek je diler kriv.

00

28

Re: OMG

hahaha

00

Re: OMG

roba59 napisao:
robo000 napisao:

Tko ce onda biti kriv, diler, flor manager ili?

Uvijek je diler kriv.

Znam roba to, radio sam kao diler u antunovicu kada se tek otvorio pa znam da sam bio kriv za svaki krivi broj na ruletu, a o blackjacku da i ne pricamo... big_smile

00

Re: OMG

roba59 napisao:
robo000 napisao:

Tko ce onda biti kriv, diler, flor manager ili?

Uvijek je diler kriv.

naravno da je diler kriv, nikad nisu ubili onog ko je napisao poruku  nego onog ko ju je dostavio ,hahahahaha

Zadnji popravljao baraba111 (27-06-2010 16:40:25)

00

31

Re: OMG

Jbt trebalo bi zabranit vise postove o tome kako je online poker rigged.. ili  cak bolja solucija: napravit im thread da se izivljavaju tamo ... Poker - Rigged - pa nek deru ko majke unutra... lol  lol

00

Re: OMG

baraba111 napisao:
roba59 napisao:
robo000 napisao:

Tko ce onda biti kriv, diler, flor manager ili?

Uvijek je diler kriv.

naravno da je diler kriv, nikad nisu ubili onog ko je napisao poruku  nego onog ko ju je dostavio ,hahahahaha

nikad ne ubiju onoga ko je pakiro,nego onoga tko je prodao  big_smile

00

33

Re: OMG

Ma sve je to rigged, samo ovisi tko ima kakvog kuma ili strica u supportu - to ti treba za pobjedu. Daljnja rodbina (4. koljeno naviše) u supportu ti je dosta samo za ulaz ITM.

00

Re: OMG

u kladionicama se zvala akcija offside..Kako bi se mogla zvati akcija u poker sobama? Neki prijedlozi za policiju?  cool

00

35

Re: OMG

under the gun  big_smile

00

Re: OMG

roba59 napisao:
robo000 napisao:

Tko ce onda biti kriv, diler, flor manager ili?

Uvijek je diler kriv.

ma naravno da je tebi sve ok prijatelju kad  ti udilava flush royall-eve ko od sale cak ukupno sedam na cash -u (dva cak i na JJ i AQ-offs).  na jednom cak nit ne dizes  na riveru(pot samo 5,5 doll) ,samo da bi ga pokazao.  jos  dva straight flusheva (A-5). plus 62 puta runner runner na turnu i riveru. znaci  softwere POKERSTARSA te OBOZAVA.  u plusu si 91.328 doll :card_club                                                         ali recimo  FULLTILTU nisi bas omiljen pa  i  u minusu tocno 18.280 doll. i prestao si ga igrati  6-5-2009 godine.  roll  roll  roll
  nadam se da nece obristi ovaj post(bad for bussines) posto si moderator site-a cool  wink

00

37

Re: OMG

@baraba111

Nisi ništa napisao na kolikom uzorku ruku se to sve dogodilo - na 10k, 100k, 1m, 10m... s obzirom na to koliko Roba odigra handova ne čude me te brojke. Meni se početkom ove godine u 15k handova 3 puta otvorio Royal Flush (sva 3 puta na turnirima), a ne osjećam baš na bankrollu da me Stars software posebno voli.

00

Re: OMG

ROFL pokerstars obozava robu big_smile

00

Re: OMG

baraba111 napisao:
roba59 napisao:
robo000 napisao:

Tko ce onda biti kriv, diler, flor manager ili?

Uvijek je diler kriv.

ma naravno da je tebi sve ok prijatelju kad  ti udilava flush royall-eve ko od sale cak ukupno sedam na cash -u (dva cak i na JJ i AQ-offs).  na jednom cak nit ne dizes  na riveru(pot samo 5,5 doll) ,samo da bi ga pokazao.  jos  dva straight flusheva (A-5). plus 62 puta runner runner na turnu i riveru. znaci  softwere POKERSTARSA te OBOZAVA.  u plusu si 91.328 doll :card_club                                                         ali recimo  FULLTILTU nisi bas omiljen pa  i  u minusu tocno 18.280 doll. i prestao si ga igrati  6-5-2009 godine.  roll  roll  roll
  nadam se da nece obristi ovaj post(bad for bussines) posto si moderator site-a cool  wink

Hoćeš mi molim te objasniti svoj retardirani post?
Kad ti BRM bude u razini jednog robinog BI, javi se, a do tad pročitaj šta ti imam za reći.
Kao prvo, veliku većinu royal flusheva je stackoffao. Ovaj što je checkirao NIJE checkirao behind već je chekirao u namjeri za check-raise (ako ne znaš šta je to, a vjerujem da ne znaš, progooglaj).
Kao drugo, šansa za dobiti royal flush je 1:350k. A sad pogledaj koliko je on ruku odigrao tamo pod ''HANDS'' i usporedi omjere s ovom gore brojkom.
Kao treće, PTR ne pokazuje statistiku svih handova već samo one koji su došli do showdowna (i to ne sve, već samo neke).
Po tvom postu vidim da ti je najveći poker uspijeh 80k na facebooku i radije se toga drži. Došao si ovdje ko da si s Marsa pao i onda ''sereš'' o najboljem poker igraču u Hrv. i šire koji ujedno i Ž-I-V-I od pokera (čitaj: živi).
Kako mrzim ovakve ljubomorne ispade kojem oči ispadnu kad odu na robin PTR, a jedino što znaju je prigovarat i to još NEUPUĆENO.
Pa da, najlakše je nečiji krvavi trud nazvati ''srećom''. Nadam se da kad pročitaš ovaj post da ti više neće pasti napamet nešto tako reći pogotovo ne o robi.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

40

Re: OMG

Lol @ postovi od barabe: http://www.pokerpro.com.hr/forum/search … ser_id=697

00

Re: OMG

Mah, šta da kažem...
Radije mu obriši postove i poštedi ga sramote...

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: OMG

Nije robi ni na starsima išlo, ali je poslo 0,02$ na Kidpoker (Daniel Negreanu) i odmah su mu uključili boomswitch i jedino zbog toga uspjeva beatat... Ni to što gleda coaching videe, čita sve nove knjige i analizira handove mu ne pomaže, samo ovih 0,02$ ga je dovelo do tog...

00

Re: OMG

Rexonja napisao:

Mah, šta da kažem...
Radije mu obriši postove i poštedi ga sramote...

tako je,  jebes majmuna koji samo sere . ps. jos cekam objasnjenje za fulltilt ?????????

00

Re: OMG

jos nije poslao 0,02c durrru za boomswitch

00

Re: OMG

baraba111 napisao:
Rexonja napisao:

Mah, šta da kažem...
Radije mu obriši postove i poštedi ga sramote...

tako je,  jebes majmuna koji samo sere . ps. jos cekam objasnjenje za fulltilt ?????????

Kakvo objašnjenje za FT? Ako će već polagati račune, sigurno neće tebi... A i to je još bilo prije godinu+ dana, a ako pogledaš igre koje je igrao, taj downswing i nije tako neobičan (pošto je igrao nl1000 6max, HU...)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: OMG

baraba111 napisao:
Rexonja napisao:

Mah, šta da kažem...
Radije mu obriši postove i poštedi ga sramote...

tako je,  jebes majmuna koji samo sere . ps. jos cekam objasnjenje za fulltilt ?????????

Ne mogu vjerovat sta ti pricas. Ti stvarno vjerujes da roba ima nesto sa poker starsom, a da ga full tilt jebe?

Jednostavno shvati da ima igraca koji su jednostavno bolji od drugih, varijance, downswing, ima  losih odluka, dobrih odluka...Ako ti smeta sto je netko uspjesniji od pokera od tebe i zivi od toga zar to treba znaciti da je online poker namjesten? Koliko online odigras ruku a koliko live? Koliko su vece sanse za boju,skalu, set, royal, poker sa vise odigranih ruku?  Da li ima vece kombinacije koja moze pobijediti npr.set aseva, boju, slabiju sklau, poker, svima je poznato da ima pa onda je logicno da neces uvijek pobijediti sa tom kombinacijom!

Ja nisam nesto posebno dobar igrac ali nikada nisam razmisljao da bi neke stranica nekome donirale novac...oni od toga nemaju bas velike koristi osim da im cijeli posao propadne kada bi ih netko tuzio i to se dokazalo...

00

47

Re: OMG

baraba111 napisao:

ma naravno da je tebi sve ok prijatelju kad  ti udilava flush royall-eve ko od sale cak ukupno sedam na cash -u (dva cak i na JJ i AQ-offs).

yikes  yikes  yikes

7 flush royala... di toga ima? stvarno tu je nesto sumnjivo jer na 3 mil ruku to je nemoguce

baraba111 napisao:

znaci  softwere POKERSTARSA te OBOZAVA.  u plusu si 91.328 doll

cool probaj i ti na pokerstarsu mozda i tebe izaberu da budes winning player

               

baraba111 napisao:

ali recimo  FULLTILTU nisi bas omiljen pa  i  u minusu tocno 18.280 doll. i prestao si ga igrati  6-5-2009 godine.  roll  roll  roll

zljocesti full tilt.. puj

00

Re: OMG

Bebach napisao:
baraba111 napisao:

ma naravno da je tebi sve ok prijatelju kad  ti udilava flush royall-eve ko od sale cak ukupno sedam na cash -u (dva cak i na JJ i AQ-offs).

yikes  yikes  yikes

7 flush royala... di toga ima? stvarno tu je nesto sumnjivo jer na 3 mil ruku to je nemoguce

baraba111 napisao:

znaci  softwere POKERSTARSA te OBOZAVA.  u plusu si 91.328 doll

cool probaj i ti na pokerstarsu mozda i tebe izaberu da budes winning player

               

baraba111 napisao:

ali recimo  FULLTILTU nisi bas omiljen pa  i  u minusu tocno 18.280 doll. i prestao si ga igrati  6-5-2009 godine.  roll  roll  roll

zljocesti full tilt.. puj

I btw Roba nas je sve platio da seremo po tvojim postovima  wink   tongue cool

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: OMG

robo000 napisao:
baraba111 napisao:
Rexonja napisao:

Mah, šta da kažem...
Radije mu obriši postove i poštedi ga sramote...

tako je,  jebes majmuna koji samo sere . ps. jos cekam objasnjenje za fulltilt ?????????

Ne mogu vjerovat sta ti pricas. Ti stvarno vjerujes da roba ima nesto sa poker starsom, a da ga full tilt jebe?

Jednostavno shvati da ima igraca koji su jednostavno bolji od drugih, varijance, downswing, ima  losih odluka, dobrih odluka...Ako ti smeta sto je netko uspjesniji od pokera od tebe i zivi od toga zar to treba znaciti da je online poker namjesten? Koliko online odigras ruku a koliko live? Koliko su vece sanse za boju,skalu, set, royal, poker sa vise odigranih ruku?  Da li ima vece kombinacije koja moze pobijediti npr.set aseva, boju, slabiju sklau, poker, svima je poznato da ima pa onda je logicno da neces uvijek pobijediti sa tom kombinacijom!

Ja nisam nesto posebno dobar igrac ali nikada nisam razmisljao da bi neke stranica nekome donirale novac...oni od toga nemaju bas velike koristi osim da im cijeli posao propadne kada bi ih netko tuzio i to se dokazalo...

a di da ih tuzi???? ISLE OF MAN(STARSI), CHANELS ISLANDS(TILT), GIBRALTAR(888 I PARTY), dali su tamo zbog labavog poreznog zakona? sigurno, a dali su tamo zbog labavih zakona, jos sigurnije. tuziti firmu  koja  vrti preko 500M godisnje u nekoj BANANA REPUBLICI? nemojte biti smijesni.. NA TERMS & CONDITIONS  jasno pise da ih mozes tuziti jedino  po sudovima u tim drzavama.
onda ste izvukli robu(fakker11) kao primjer da se da stvoriti lova(velika) na online pokeru. daleko od toga da sam ljubomoran na njega. dapace, volio bih da jednog dana osvoji i WOSP.
samo sam izvukao dostupne informacije o njemu koje mozda i nisu reprezentativne.
on je iznimka koja ptvrdjuje pravilo(samo 3% online igraca zivi od online pokera)
ili   duurrr i nananoko. nism naletio na neki napis da su  osvajali neki jaci live turnir. ispravite me ako grijesim.
recimo nananoko  na starsima je otisao preko 1.6M ali na tiltu ja -160K.
cudno na jenom site-u dere lovu a na drugom se ne moze snjom sastviti i odustane??

Zadnji popravljao baraba111 (28-06-2010 22:00:27)

00

Re: OMG

Ne znam stvarno kako bih trebao da ti odgovorim na ovaj tekst gore...
E, da, i ovaj High Stakes Poker gdje durrrr i Phil Ivey mlate pare, to ti oni namjeste karte u decku da protivnik ima recimo 2. najjaču kombinaciju karata, a da oni imaju najjaču. To ti je već dokazano i tužili su HSP i ovaj PokerStars The Big Game gdje je onaj crnac, Loose Cannon 3 od 4 puta dobio protiv Phil Hellmutha s KK protiv trisa.
A isto sam čuo da je uskok na vratu robi, a da se CIA i još neka tajna ruska organizacija raspituju o robi i pošto nema dokaza, misle podmjestiti neke... Roba, ispravi me ako griješim.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00