Tema: 7 dana- 2k sng

Jedan mali projekt, pokušat ću u 7 dana odigrat 2k sng i napravit barem 2k$ plusa, 16$ 18 man sng, nebude baš lagano, uglavnom nadam se da ću uspjet, možda bi čak mogli bacit neki mali side bet ako je netko zainteresiran, počeo sam danas u 21:00 i gotov sam 7.07 u 21:00  hmm

00

Re: 7 dana- 2k sng

a kaj buš na čiovu radil?

side bet?

00

Re: 7 dana- 2k sng

niveaformen napisao:

a kaj buš na čiovu radil?

side bet?

na čiovu budem pizdil i igral isto tak ako ovo bude totalni promašaj  big_smile  a ak  uspije donekle onda budem pokušao slično , recimo 3k u 2 tjedna  wink
neznam max recimo mojih 1k za tuđih 1.5k, mada sumljam da bude kaj od toga ,netreba mi motiva posebnog  big_smile

Zadnji popravljao Rodman (30-06-2010 23:57:54)

00

Re: 7 dana- 2k sng

nakon 24 sata odigral sam 245 sng, 315$ plusa +rakeback, a po EV sam trebal biti u plusu 985$, prokleti EV i stars  sad
malo zaostajem, ali sumljam da budem stigel jer moram neplanirano i druge obaveze, ali bi bio zadovoljan da uspijem odigrat i 1.5k sng u tjedan dana
http://img809.imageshack.us/img809/9681/sng18man.jpg

00

Re: 7 dana- 2k sng

Rodman napisao:

nakon 24 sata odigral sam 245 sng, 315$ plusa +rakeback, a po EV sam trebal biti u plusu 985$, prokleti EV i stars  sad
malo zaostajem, ali sumljam da budem stigel jer moram neplanirano i druge obaveze, ali bi bio zadovoljan da uspijem odigrat i 1.5k sng u tjedan dana
http://img809.imageshack.us/img809/9681/sng18man.jpg

ljepo , svaka čast   

Koliko ih igras odjednom?

Zadnji popravljao perozelina (01-07-2010 22:30:12)

club  heart  diamond  spade
00

Re: 7 dana- 2k sng

niveaformen napisao:
perozelina napisao:

ljepo , svaka čast   

Koliko ih igras odjednom?

jel te to croman poslo

Ne , Collin Moshman

club  heart  diamond  spade
00

Re: 7 dana- 2k sng

25-30

00

8

Re: 7 dana- 2k sng

fini prvi dan, i ja namjeravam poceti tak nest s 6max cim sredim probleme s HEMom
par pitanja ako moze cisto da vidim kak u 18man SNGima to funkcionira vremenski
igras continuous ili u setovima?
koliko traju sessioni?
koliko traje jedan turnir average?
koliko prosječno turnira igras na sat i koliko je bilo potrebno vremena za ovih 245?

sretno dalje

ps. nisam 100% siguran al mislim da EV line radi samo za STT, jer mora znati chipove svih igraca u turniru(a nezna kaj se dogadja na drugom stolu) pa kad ispadnes na prvom stolu on gleda ko da je bil final table i zato crvena linija uvijek bude puno  visa

00

Re: 7 dana- 2k sng

premo napisao:

fini prvi dan, i ja namjeravam poceti tak nest s 6max cim sredim probleme s HEMom
par pitanja ako moze cisto da vidim kak u 18man SNGima to funkcionira vremenski
igras continuous ili u setovima?
koliko traju sessioni?
koliko traje jedan turnir average?
koliko prosječno turnira igras na sat i koliko je bilo potrebno vremena za ovih 245?

sretno dalje

ps. nisam 100% siguran al mislim da EV line radi samo za STT, jer mora znati chipove svih igraca u turniru(a nezna kaj se dogadja na drugom stolu) pa kad ispadnes na prvom stolu on gleda ko da je bil final table i zato crvena linija uvijek bude puno  visa

obično spojim 2 seta, kada padne na prvom na zadnjih 10-12 počnem s novom registracijom da uštedim nekih 15-20 min
session traje cca 2h
turnir traje average cca 45 min
neznam jedan set ti je na jedan sat znači oko 25-30 sng, trebalo mi je oko 9 i pol sati
šta se tiće hema nemam pojima, mislim da nije opce bitno kolko imaju drugi chipova na stolu, nema nikakve veze s menom, hem jednostavno gleda kak si prošao u ruci u kojoj si ispao ili dobio ako si pobjedio sng, odnosno zadnju ruku na sng pa zato nije posve točan isto zato nije točan jer recimo ak padneš na samo 60 chipova i ideš all in s losom kartom jer nemas nist i izgubis to bude hem gledao kao da si ispao s nefavorit rukom a nebude registriral da si ruku prije recimo s QQ izugbio od 99

00

Re: 7 dana- 2k sng

Rodman napisao:

obično spojim 2 seta, kada padne na prvom na zadnjih 10-12 počnem s novom registracijom da uštedim nekih 15-20 min
session traje cca 2h
turnir traje average cca 45 min
neznam jedan set ti je na jedan sat znači oko 25-30 sng, trebalo mi je oko 9 i pol sati
šta se tiće hema nemam pojima, mislim da nije opce bitno kolko imaju drugi chipova na stolu, nema nikakve veze s menom, hem jednostavno gleda kak si prošao u ruci u kojoj si ispao ili dobio ako si pobjedio sng, odnosno zadnju ruku na sng pa zato nije posve točan isto zato nije točan jer recimo ak padneš na samo 60 chipova i ideš all in s losom kartom jer nemas nist i izgubis to bude hem gledao kao da si ispao s nefavorit rukom a nebude registriral da si ruku prije recimo s QQ izugbio od 99

nope, HEM gleda ukupni tijek turnira tj. equity kod svakog AI što ti dokazuje i $EV Diff kod svakog AI na nekom SNG wink Da gleda samo posljednji hand onda EV kod SNG ne bi imao smisla...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

11

Re: 7 dana- 2k sng

http://img30.imageshack.us/img30/2972/sng18downswing.jpg

hehehehe  50 BI  dowswing, do sam sam odigral više od 30k sng uživotu ali nikad mi se nije dogodilo da u 50 sng zaredom neupadne u lovu, ali čuda se događaju, moram priznat da sam 2-3 sng ja sjebal ali kaj je previše je previše, pokerstars me voli  big_smile

00

Re: 7 dana- 2k sng

Bolesno, stvarno bolesno...
Jel bilo posljedica?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00