51

Re: Hrvatska noc pokera RTL

sto se tice kvalitete igraca, u najavi se moglo vidit bicka i brijem da sam jos nekog poznatog skuzio, al jebiga svi su ispali prije FTa

00

52

Re: Hrvatska noc pokera RTL

sjetimo se sto je bilo nekad na rtlu i prikazivanjem pkra kao igre u kojoj dominira iskljucivo faktor srece. ne znam ime emisije ali stavljali su tamo neke ruske turnire, njemacke itd. itd., emisija trajala approx. pol sata gdje su cutali sve sto nije preflop shove, a komentatori jos bacali gluposti tipa "tony g danas ima ludu srecu, evo vec 10i all in koji je prezivio! kako ga ideeeeeeeee!"  roll

00

53

Re: Hrvatska noc pokera RTL

evo  da i ja kažem nešto jer sam igrao taj finalni stol,tj HU (mandić)...što se tiče igre na samom finalnom stolu i igrača moram i sam priznat da nije bila bogzna što,ali sa obzirom da smo igrali 2 dana (prvi dan 10sati,drugi >14 sati) i da niko nije bio deep ništa se drugo nije moglo ni očekivat...ugl ''prave igre'' je bilo prije finalnoga,dosta zanimljivih handova isječeno,natkupa.....

00

Re: Hrvatska noc pokera RTL

mandza napisao:

natkupa.....

Sokiran sam da si ti bio tamo yikes   


natkupi su najzanimljiviji, thats whtas poker about.

Zadnji popravljao chillin (04-07-2010 18:57:28)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

55

Re: Hrvatska noc pokera RTL

hicpra napisao:

najgore je sto je poker prikazan kao igra ciste srece..oni suckoutovi su za vecinu ekipe laika odlican call jer ionako ide jos 5 karata pa mozda pogodi..

Mene je to najviše zasmetalo. I prva hrvatska pokera emisija, koja bi trebala prikazati da je poker sve samo ne sreća, dokazuje suprotno i sad svi oni koji su govorili da je poker kockanje imaju još jedan razlog to vjerovat.

00

56

Re: Hrvatska noc pokera RTL

mandza napisao:

ali sa obzirom da smo igrali 2 dana (prvi dan 10sati,drugi >14 sati)

Ovo ti ne može biti razlog. Kak bi ti onda igrao WSOP? Gdje igraš tolko i još nisi ušao ni u lovu.

00

57

Re: Hrvatska noc pokera RTL

Slazem se s tobom da je najgore to sto je ispalo da poker igra ciste srece, ali ponavljam kad se doslo za tv stol vec je bio postignut deal i velika vecina love je bila vec podjeljena to je sigurno imalo utjecaj na kvalitetu pokera koji su gledatelji na tv-u imali priliku gledat.Kao sto kaze mandic prva igra je bila prije tog finalnog tv stola.

Zadnji popravljao stoka (04-07-2010 19:21:07)

00

58

Re: Hrvatska noc pokera RTL

roba59 napisao:
hicpra napisao:

najgore je sto je poker prikazan kao igra ciste srece..oni suckoutovi su za vecinu ekipe laika odlican call jer ionako ide jos 5 karata pa mozda pogodi..

Mene je to najviše zasmetalo. I prva hrvatska pokera emisija, koja bi trebala prikazati da je poker sve samo ne sreća, dokazuje suprotno i sad svi oni koji su govorili da je poker kockanje imaju još jedan razlog to vjerovat.

pa bas to i ja mislim..poker se izjednacava sa najobicnijim kockanjem..mozes ti pokusavat objasnit nekom laiku da nije sve u tome da pogodis najbolje karte (iako je i to vazno, da se razumijemo)..on ce ti samo reci: vidio sam na tv-u kako svi gurnu lovu i lika pogode karte..i na to se svodi poker..

00

59

Re: Hrvatska noc pokera RTL

roba59 napisao:
mandza napisao:

ali sa obzirom da smo igrali 2 dana (prvi dan 10sati,drugi >14 sati)

Ovo ti ne može biti razlog. Kak bi ti onda igrao WSOP? Gdje igraš tolko i još nisi ušao ni u lovu.

ni na Wsop-u se  neigra više od 14 sati sigurno (po danu),tako da...a i lova se splitala već prije finalnog...

Zadnji popravljao mandza (04-07-2010 19:31:40)

00

Re: Hrvatska noc pokera RTL

Mislim ovako je poker prikazan kao rulet.
Mnogo igrača koji danas profesionalno igraju poker su čuli za poker preko filma ''Rounders'' gdje je poker prikazan kao igra skilla, vještine.
Mnogi od njih su po uzoru na to krenili igrati poker i učiti igru i poker community se širio po svijetu.

''Hrvatska noć pokera'' je poker prikazala ni više ni manje nego ruletu.
Jučerašnji poker je bio na rangu ''Zynga Facebook Pokera'' gdje guraš 64o i commitaš pola stacka s Q5s da vidiš hoćeš li pogoditi tris ili flush.
Mnoge gledatelje je jučerašnja tj. dijelom današnja emisija uvjerila i potvrdila njihovo mišljenje da ti za pobjedu treba samo sretna ruka dealera. Stvarno je jadno da je poker ispao na televiziji na takav način gdje nisu pokazali pravu vještinu igre (bluffanje, čitanje protivnika..) nego se svaki, ali baš svaki hand sastoji od shovanja preflop i gledanja 5 community karata.
Još kad vide pobjednika turnira koji niti jednu jedinu ruku nije bio favorit, a ipak završio prvi - to samo potvrđuje mišljenje mnoštva ljudi pred malim ekranima da je poker igra sreće. Pathetic.

Zadnji popravljao Rexonja (04-07-2010 19:33:42)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

61

Re: Hrvatska noc pokera RTL

neznanje rađa predrasude

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Hrvatska noc pokera RTL

nakon čitanja ove rasprave samo mi jedna stvar pada na pamet - koji biser je dozvolio deal prije televiziranog finalnog stola - TO SE NE RADI... Nisam neki stručnjak kad je organiziranje turnira u pitanju, ali svatko tko je imalo upućen u poker trebao bi znati da će takav deal jednostavno pokvariti cijelu završnicu, a pošto je cijeli turnir osmišljen da bi se poker lijepo pokazao hrvatskoj javnosti nadam se da su odgovorni svjesni što su napravili. Ponavljam, nisam gledao dotični show, ali prema ovim pričanjima možda je bolje da niti ne pogledam jer ću se samo rasplakati od jada. Volim poker i svaki dan, doslovce svaki dan vodim rasprave oko sreće/skilla i ako je na RTL-u to prikazano kao sreća, a ne bih se čudio, onda ne znam za koga se ja to kao privatna osoba ili novinar, nebitno, borim. Žao mi je, ali ako je organizatorima stalo do igre i promocije pokera u Hrvatskoj onda se ovakva stvari ne smiju dopuštati.

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Hrvatska noc pokera RTL

i jos tatjana pita ovog sto mislis sa 100k kuna?  lol  a ovaj laze ko konj  lol  lol  lol 
i jos sta mi je smetalo - trebali su stavit neku grafiku da se vidi koliki su blindovi.

Zadnji popravljao perozelina (04-07-2010 20:56:11)

club  heart  diamond  spade
00

64

Re: Hrvatska noc pokera RTL

perozelina napisao:

i jos tatjana pita ovog sto mislis sa 100k kuna?  lol  a ovaj laze ko konj  lol  lol  lol

sae rek'o?

00

Re: Hrvatska noc pokera RTL

Ja se nadam da ce ovakvi prijenosi samo povecati broj ribetina u casinima i online smile
bajadera > aševi

00

Re: Hrvatska noc pokera RTL

4ladX napisao:
perozelina napisao:

i jos tatjana pita ovog sto mislis sa 100k kuna?  lol  a ovaj laze ko konj  lol  lol  lol

sae rek'o?

Ma kao da jos nezna sta ce sa lovom i tak dalje a ona ga je pitala tocno za 100 k kn i frajer ono lud pravi se kao da je dobio 100 k. Da bar ima neka snimka pa da pogledamo bas me zanima taj dio sad dok se zna da je sve unaprijed splitano.  smile

club  heart  diamond  spade
00

67

Re: Hrvatska noc pokera RTL

bedirate se bezveze
cim gori igraci na tvu, tim bolje za poker ekonomiju

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Hrvatska noc pokera RTL

butko napisao:

bedirate se bezveze
cim gori igraci na tvu, tim bolje za poker ekonomiju

Haha pa normalna stvar!  smile

00

69

Re: Hrvatska noc pokera RTL

Andre_787 napisao:

Ja se nadam da ce ovakvi prijenosi samo povecati broj ribetina u casinima i online smile
bajadera > aševi

A bilo je u nekoj temi spominjano da nije dobro ako ima previše fisheva..

00

70

Re: Hrvatska noc pokera RTL

pogledal sam si i ja to sranje...
Djizus, and holi maria... pa ta hrvatska noc poker je veci rigolinjo od jebenih starsa.... smile
Lik je uhvatio toliko jebenih rivera da je to za povracati, sto je gluplje igrao to ga je vishe sralo na riveru....
A ona ruka kada ih je ostalo troje, pa onaj sa Q5s samo zove reraise, to je vec prejebeno... smile

00

Re: Hrvatska noc pokera RTL

roba59 napisao:
Andre_787 napisao:

Ja se nadam da ce ovakvi prijenosi samo povecati broj ribetina u casinima i online smile
bajadera > aševi

A bilo je u nekoj temi spominjano da nije dobro ako ima previše fisheva..

Ja se nebi žalio da su svi osim mene fiševi.

00

72

Re: Hrvatska noc pokera RTL

al onaj sa bajaderama..antologijski potez HR poker scene..kuzim da je bio shortstack, al brate..

roba, trebao bi organizirat "bajadera cash award" i svatko tko posta ruku gdje je all in skurio nekog s bajaderom- neka mu se isplati barem 50$  big_smile

00

73

Re: Hrvatska noc pokera RTL

pa to je ruka od tog lika big_smile
nesto ko T2 za doylea

00

74

Re: Hrvatska noc pokera RTL

sigurno su mu bajadere donijele love ko i doyleu..valjda je sa 6-4 osvojio sanduk pive..

00

Re: Hrvatska noc pokera RTL

savica napisao:

A ona ruka kada ih je ostalo troje, pa onaj sa Q5s samo zove reraise, to je vec prejebeno...

Da, a najjače mi kad još komentatori govore: ''Šimić sada razmišlja i izračunava oddse za callanje...''

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00