276

Re: Robert - fakker11, roba59

Zezam se  roll  Ali vidi se tko mu je coaching davao  smile

edit: sto znaci... fyp?  neutral to nisam nigdje sreo

Zadnji popravljao Bebach (25-06-2010 21:32:00)

00

277

Re: Robert - fakker11, roba59

fixed your post

00

278

Re: Robert - fakker11, roba59

Bebach napisao:

Zezam se  roll  Ali vidi se tko mu je coaching davao  smile

edit: sto znaci... fyp?  neutral to nisam nigdje sreo

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=fyp

00

279

Re: Robert - fakker11, roba59

roba to sam i ja citao  lol  lol  lol  gledal final year project  hmm

Zadnji popravljao Bebach (25-06-2010 21:38:53)

00

Re: Robert - fakker11, roba59

Lijep pozz Roba, vidim da svi ovdje na forumu igrate 6max, dok rijetko tko 9max.Zašto je to tako?Primjetio sam da je na 9max veći winrate (u prosjeku BB/100 na ptr-u).Dok je najveći winrate na heads up-u, znači li to da su tamo najlošiji igrači u prosjeku ili?
hvala

http://www.mmstaking.com/
00

281

Re: Robert - fakker11, roba59

Od kud ti podatak da FR igrači imaju veći winrate?

HU igrači imaju veći winrate jer moraju igrati više ruku i više se vidi razlika u kvaliteti igrača. Ali istovremeno, oni mogu odigrati manji broj ruku nego 6max igrači (jer nemogu mass multitableat).

6max ne igra samo večina ljudi s foruma već i u svijetu. To je valjda zato jer je zanimljiviji od FR-a, a nije opet prezahtjevan.

00

Re: Robert - fakker11, roba59

Pogledao sam top 10 po zaradi na ptr-su na NL25, NL50 i NL100 i veći BB/100 imaju FR igrači...A više manje svi igraju 6max,kao što si napomenuo!Ili sam ja to možda nešto krivo shvatio?

http://www.mmstaking.com/
00

283

Re: Robert - fakker11, roba59

Gledam sad i ja taj FR. Fakat imaju veći winrate. A igrati je lakše. Malo čudno. Vjerojatno su večina regulara otišla na 6max i njima ostale samo ribice. Možda bi se trebalo prebaciti na FR.

00

284

Re: Robert - fakker11, roba59

Ali to je do nl100. Na nl200 više ima 6 max winnera.

00

Re: Robert - fakker11, roba59

Koliko je lakše multitableat 16-24 stola na FR u odnosu na SH table?Čini mi se da bi trebalo bit dosta lakše i da se akcija može bolje pratiti,pa čak i tebi iako si se pretpostavljam usavršio na 6max 24 stola...I da li izvlačiš stolove van, te ako da,koliko je to u prosjeku na 24 stola(npr. 2-4 su vani,ostali unutra)?I da li onda na tim stolovima pratiš statistiku i radiš noteove(da li se uopće stigne raditi note-ove sa 24 stola otvorena)?

http://www.mmstaking.com/
00

Re: Robert - fakker11, roba59

roba59 napisao:

Ali to je do nl100. Na nl200 više ima 6 max winnera.

To nisam gledao jer me nije zanimalo, zanimalo me prvensveno za niske limite...Na NL100 koliko sam vidio FR igrači imaju ogoman winrate u odnosu na SH...Vjerojatno je NL200 prekretnica!Hvala na odgovorima...

http://www.mmstaking.com/
00

287

Re: Robert - fakker11, roba59

malimisko napisao:

Koliko je lakše multitableat 16-24 stola na FR u odnosu na SH table?Čini mi se da bi trebalo bit dosta lakše i da se akcija može bolje pratiti,pa čak i tebi iako si se pretpostavljam usavršio na 6max 24 stola...I da li izvlačiš stolove van, te ako da,koliko je to u prosjeku na 24 stola(npr. 2-4 su vani,ostali unutra)?I da li onda na tim stolovima pratiš statistiku i radiš noteove(da li se uopće stigne raditi note-ove sa 24 stola otvorena)?

Puno je lakše multitable-at FR. Još i stigneš surfat smile.

Ja igram 22 stola jer mi je 24 malo previše. Izvlačim 1-2 stola kad su veliki potovi. Noteove radim kad je nešto jako važno za zapisati. Nije teško napraviti note ako si spraksiran.

00

Re: Robert - fakker11, roba59

naletia san na jedan savjet od Leatherassa big_smile

Tips from the pros: 15 tables and you really need to go - what to do?
16.08.2010 18:04

As is well known, grinding the Supernova Elite status on PokerStars is not the easiest task in the world but it's insanely lucrative and so many pros are willing to go for it. To succeed, you have to take everything into consideration, and here's Dusty "Leatherass" Schmidt giving a tip on an often overlooked aspect: how to deal with bathroom breaks?

"My most important tip is that you always have to have an empty bottle on hand for peeing during play," Schmidt advises all would-be Supernova Elites. When you have stopped laughing (or puking), note that according to Schmidt, this tip is actually something that all pros know and use. When multi-tabling 15 tables you will miss about 200 hands with every bathroom break. In a week this adds up to thousands of missed hands, and furthermore, spending time at the toilet means that you must play longer sessions to rake in the necessary amount of hands - which in turn means less time spent with your friends and loved ones.

Not one to forget hygiene, Schmidt states that apart from the bottle, he always has some disinfectant on hand, too.

http://plusev.keenspot.com/comics/plusev20060927.gif

Zadnji popravljao zamorano11 (16-08-2010 19:47:21)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

289

Re: Robert - fakker11, roba59

EL O EL, i onda te pogodi bad beat i popišaš cijelu sobu

00

Re: Robert - fakker11, roba59

Uzmes neku posudu (plasticnu,tipa TOI wc materijal),natrpas unutra hrpu tableta za pisoar i zaljepis na sve to lijevak.Preporucam posude kapaciteta 5-6 litara  big_smile

00

291

Re: Robert - fakker11, roba59

bolesno...

00

Re: Robert - fakker11, roba59

evo te ovdje na dva stola protiv nutedawg-a sa cardrunnersa smile
http://www.cardrunners.com/poker-videos … -nutedawg/

00

293

Re: Robert - fakker11, roba59

To je staro... Gledao sam to već.

00

294

Re: Robert - fakker11, roba59

zanima me koliko si postigao u tvojih prvih godinu dana igranja pokera?

sry ako je ovo već neko pitao

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

295

Re: Robert - fakker11, roba59

Tad sam igrao samo 5max sngove na ongame-u i mislim da sam bio i najbolji na cijeloj mrezi. Ali to je bilo do max 50$ sng. Viši se nisu ni punili.

00

296

Re: Robert - fakker11, roba59

vidim na PTR da si igrao cash protiv nekih poznatih faca, nanonoka i Raszija... imaš li štogod zanimljivo u vezi handova s njima?

Zadnji popravljao Svizac (18-10-2010 20:59:07)

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

297

Re: Robert - fakker11, roba59

Svizac napisao:

vidim na PTR da si igrao cash protiv nekih poznatih faca, nanonoka i Raszija... imaš li štogod zanimljivo u vezi handova s njima?

wow, to je bilo davno... Onda su i oni bili "slabiji".

00

Re: Robert - fakker11, roba59

posto vidim da igras 6-max stolove zanima me zasto si se odlucio na njih,a ne na full ring?
vidim da ogroman broj "boljih" igraca igra vecinom 6-max pa me prvenstveno zanima zasto je to tako i kod tebe,a mozes i opcenito!!
(je li igra laksa,ima veci broj "losijih igraca,lakse ju je za nauciti,pruza vise igre tj. veci rake???)
i unaprijed tnx na odg. i sorry ako je vec pitanje postavljeno..

00

299

Re: Robert - fakker11, roba59

Igrao sam prije FR, ali je bilo jako malo riba tamo. A i igra se puno manje handova od 6maxa pa bi te ribe već bankrotirale dok bi ja dobio hand.
6max je zanimljivije igrati i ima više akcije. I mislim da je lakše opelješiti ribice.

00

Re: Robert - fakker11, roba59

-koliko si max. stolova probao igrati online?
-koliko max. stolova mislis da mozes beatat?
-koliko je najveci broj stolova za koji znas da netko igra?
-koliko mislis da kolicina stolova utjece na tvoju igru?tj. u kojem postotku(cca) bi ti se igra(preflop,postflop) razlikovala da igras 4-10 stolova?
-najbolji session (BI)?
-najgori session (BI)?
-kad se mislis preseliti na veci limit?(imas neki plan ili) te je li mislis napraviti neki izlet u NL 1000?
to je to za sad  big_smile  da me ne bi poslao u....

00