Re: BB/100

gmiko napisao:
paziteDace napisao:

izgleda da je i tableratings outdated tongue

Nemoj da počnem o tableratingsu.
Jel mi to stvarno 2 stranice raspravljamo o velikim i malim slovima?
Zovi si BB Big Bet, a bb big blind ako hoćeš ali kad čitaš bilo koji moj post, onda je vB/100 = big blind na 100. Da, vidim da je v. Ali nije bitno, zato jer nitko neće misliti da govorim o value betovima na 100 ruku ili o ne znam čemu. Vi si komplicirajte koliko hoćete.
Ne možete li se pomiriti s tim, preskočite na drugi post. Izgubio sam bar 100$ vremena na ovaj glupi thread.

gle ocito nisi u pravu, neznam kaj ti tu nije jasno

00

Re: BB/100

Izgubio si jer ne kuzis stvari koje se skuze u 5 sek ali ti izgleda imas veci ego i od mene i ne zelis priznati da si u krivu.

00

78

Re: BB/100

Na slici lijepo piše da imam 5.95 žblj/100 ruku na 1xxk handova i možete se postavit na trepavice, photoshopirat sliku, hackirat Robinu stranicu i izmjeniti moj post da bi to promijenili.

Na slici pise brojka 5.95.
U postu piše da imam preko 5BB na tom sampleu.
5 BIG BLINDOVA. BBBBBBbBbBBbBBbbbbbbbbB

Ne morate biti naročito inteligentni da bi shvatili poantu.

BIG BET NE POSTOJI U NL HOLDEMU
Zastarjeli koncept koji je neki blesan koji nije znao razliku između limita i no limita uveo u prvom pokertrackeru.

Tu sad za kraj paše poznata Einsteinova...

Ako još uvijek ne shvaćate, puknut će mi živci i Roba, morat ćeš me banat na tjedan dana wink

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: BB/100

i 3BB je odlicno na 9max na 20 stolova,iako bi se dalo raspravljati o profitabilnosti na recimo 10 i 20 stolova,ima ljudi na nl100 sa bolesnim scorom na samo 5-10 stolova

00

Re: BB/100

Mojjjjjjjjjjjjjj bozeeeeeeeeeeeee ko malo djete.Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa imas 5.95 bb/100 a to dode ispod 3BB/100.A to sto je neki blesan to napisao i sto sad cijeli svijet koristi to tebe ne benda jer ti si faca s placa i ti si najpametniji i ti znas Einsteina i jebes ostalo.Ajd ne budi glup kad nisi i nemoj se bezveze zivcirati.Samo mucni malo .

00

Re: BB/100

definitivno saljem mail tableratingsima

00

82

Re: BB/100

AA nije najbolji hand. to je outdated. AK ftw! smile

00

Re: BB/100

Mogli ste zaraditi već hrpu love da se ne svađate tu nego radite nešto konstruktivno.
Ajde dečki, zar je bitno tko je u pravu
Zatvorite toppic i gotovo, nema smisla, jedan priča jedno, drugi drugo. neutral

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

84

Re: BB/100

cek jel BBB jos uvijek bad blue boys?

00

85

Re: BB/100

NH napisao:

cek jel BBB jos uvijek bad blue boys?

BBB je outdated, sad je bbb

00

86

Re: BB/100

Samo da se nadovezem, koji k... ce na big bet kad to nitko ne koristi jer se više ne igra limit holdem ko se igrao nekad. To vam gmiko hoce reci.

A druga stvar, vjerujete tableratingsu ko bogu a nije točan. Ja vam mogu potvrditi da gmiko nema tolko kolko mu piše BB-a i zarade tamo. Ima dosta više.

@croman19: odigraj ti tolko ruku pa tek onda možeš srat po drugima. u suprotnom možeš samo ban dobiti.

00

Re: BB/100

Sick, ovo jos uvik traje

Zadnji popravljao zamorano11 (18-10-2009 06:35:51)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: BB/100

Jest ljudi mogu biti .........
Ja ne serem po njemu nego smo ga samo ispravili kad je rekao da ima 6BB/100 a ima 3BB/100.On se odmah naljutio i od tad pocinje cijela njegova glupa rasprava,a malo dijete od 5 god shvaca u cemu je stvar.A ti roba umjesto da me placas ti bi me banao.Pa kad sam ja na forumu tebi poraste promet za 100%.

00

89

Re: BB/100

makisplit napisao:

i 3BB je odlicno na 9max na 20 stolova,iako bi se dalo raspravljati o profitabilnosti na recimo 10 i 20 stolova,ima ljudi na nl100 sa bolesnim scorom na samo 5-10 stolova

Ne kužim kome odgovaraš, ali zaboravio sam navesti da ja igram 6max.
3BB/100 je super, a sve iznad recimo 6 znači da si među top 10 igrača na svojem levelu.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

90

Re: BB/100

paziteDace napisao:

BB=bb?

http://img196.imageshack.us/img196/55/r34r34r2t.jpg

Da. Ja sam na ovo mislio.

ps. nadam se da su mali uzorci:)

00