Tema: prekinut turnir - odgoda?

Našao sam na dole linku pravila vezana uz ipoker turnire i pod brojem 12 piše:

"12. In case of interruption, the tournament will play on the following day, with all the players that were left in it at time of interruption, from start. If needed, iPoker may shift the remaining stages by day or more, in order to accommodate the re-play tournament."

http://ipoker.com/html/page/terms-conditions

Jel to stvarno tako, idem im poslat mail, al ono možda netko ovdije ima iskustva?

00

Re: prekinut turnir - odgoda?

meni se jednom dogodilo da je prekinut satelit za neki tour na nekoj drugoj mreži i vraćeni su novci svima koji su još tada bili u turniru plus raspodjela nagradnog fonda po dotadašnjem stanju

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: prekinut turnir - odgoda?

Pa ajde to je fer, al meni ovo nije prvi put, zadnje dok se dogodilo sam mislio da sam isto dobio nešto para pošto sam imao dosta čipova, ali sam poslije skužio da je to od rakebacka i da sam samo dobio BI. Brijem da se onda možda nastavio a oni koji nisu igrali su dobili BI.

poslao sam mail pa ćemo vidjet

00

Re: prekinut turnir - odgoda?

našao sam kak se dijele pare ukratko 50% ravnopravno svima koji su još ostali a drugih 50 prema čipovima, sad ima raznih varijacija dal je ad on/rebuy, koja je faza, dal in the money i sl, nisam stavljo link jer je na drugim forumima, al lako se nađe pošto je ta tema popularna u zadnje vrijeme.

Također se ni bonus nije čistio u zadnje vrijeme, samo su bodovi išli ali ne i za bonus, kao da je nazad krenulo ali se nije nadoknadilo propušteno. mnogo je ludih na Ipoker, morat će oni malo poradit na tome jer ljudi su počeli odlazit(kolko sam ja skužio)

00