Tema: program za ROI

da li postoji neki program koji pokazuje u real timeu ROI igrača za stolom za kojim igraš. Pitam iz razlogo jer mi se neda utipkavat stalno na top shark.  uzmimo sad nakon par loše odigranih handova protiv jednog lika ipak ga odem provjerit i vidim da ima 65k plusa, roi od 112 na 3k igri. Da li postoji takav program, nemora biti kao hud, bilo gdi da je tablica stola, sam da mogu provijerit igrača bez utipkavanja.

Nije da sam opet tolko ljen, nego stavljam noteove al si mislim kaj mi znači note na lika s 50 igri kad već za 2 tjedna može imat dosta više., i može se dosta promjenit.

00

Re: program za ROI

pa torunament shark ti pokazuje upravo to...roi, in the money, koje levele igra i koliku ima zaradu...

00

Re: program za ROI

...jel zab

robo000 napisao:

pa torunament shark ti pokazuje upravo to...roi, in the money, koje levele igra i koliku ima zaradu...

jel to zabranjeno na starsima? jel vridi ii za SNG-ove?

00

Re: program za ROI

nije zabranjeno, mozes koristit na tiltu,starsu... Mislim da je cak ekipa sa Starsa pomogla napraviti tournament shark, nisam 100% siguran ali mislim da sam to negdje procitao...uglavnom dozvoljeno je

Da imas posebno u filtrima, mozes odabrat sng, hu, mtt... i onda ti sve ljepo slozi o svakome...

Zadnji popravljao robo000 (17-07-2010 00:20:07)

00

Re: program za ROI

Zabranjen je Sharkscope, a ne tournament shark

00