Tema: ne radi hem

updateao se danas Full Tilt software i od tad mi ne radi HEM za full tilt, jel itko ima slicnu situaciju?
kolko im inace treba (ljudima koji rade HEM) da naprave update, i da li se on sam instalira ili ga ja trebam skinut i instalirat?

00

Re: ne radi hem

Isti k ko kod mene  hmm

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: ne radi hem

sto da onda ovak polupijan ni ne pokusavam odradait session na full tiltu--'?

00

Re: ne radi hem

skini novi update HEM-a.

00

Re: ne radi hem

evo radi nakon 1.11.03  smile

00

Re: ne radi hem

Jel možeš stavit link di si to skinuo?

00

7

Re: ne radi hem

http://forums.holdemmanager.com/release … lease.html

But they were suited...
00

Re: ne radi hem

fala big_smile

00

Re: ne radi hem

a kaj sa krekanim verzijama?

00

Re: ne radi hem

Nista, evo ja upravo iskesija 90$. Pun mi je k zajebavati se s tim. Ne igram kako spada i samo se nerviram.

00

11

Re: ne radi hem

Za krekane verzije treba cekati krek, ako uopce i kad izadje...

Postoji i Small stakes Version za $55 (limiti su: .25/$.50 No Limit, .50/$1 Limit, do $22 BI za turnire).
Ja sam jutros uzeo tu verziju i sve radi za 5.

But they were suited...
00

12

Re: ne radi hem

Jos jedna stvar, ako se tko odluci kupit origigi HEM a vec ima pirata preporucam potpuno brisanje starog HEM-a i PostgeSQL-a.
Potpuno znaci brisanje svih podataka u registryu a najjednostavnije ga je napraviti s Revo Uninstaller-om:
http://www.revouninstaller.com/revo_uni … nload.html

Znaci, kad instalirate Revo pokrenete ga, desni klik na HEM> Uninstall> Advanced, nakon toga vas program vodi, ne zaboravite oznaciti sve ponudjene foldere za brisanje.
Postupak ponovite i s PostgeSQL, nakon cega restartirate racunalo i instalirate Combo paket HEM (s PostgeSQL).

Na ovaj nacin necete imati problema s PostgeSQL-om i postavkama baze podataka.
Potrebno je samo oznaciti Import Folder, dodati svoje ime pod Player i sve ce raditi kako treba.

But they were suited...
00