Tema: KK pre

regulari su obadvojica
____________________                  

PokerStars, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $1
Big Blind: $2

BTN ($251.4)
SB (fakker11) ($217)
BB ($200)
UTG ($205.6)
CO ($238.65)

Dealt to SB (fakker11)
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/KC.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/KH.png

Preflop: (Pot is: $3)

UTG folds, CO raises to $6, BTN raises to $20, SB (fakker11) raises to $45, BB folds, CO raises to $238.65 (All-In), BTN raises to $251.4 (All-In), SB (fakker11) ???

00

Re: KK pre

a ono od jednog valjda nisi lošiji smile

When you got nothing, you got nothing to lose
00

3

Re: KK pre

fold big_smile

00

4

Re: KK pre

kiklop napisao:

a ono od jednog valjda nisi lošiji smile

zbog tog drugog vrlo vjerojatno ima jedan dead out  tongue



edit: kajaznam, ne volim nikad foldat KK preflop, pogotovo ne 100bb deep ali ako ih je ikad dobro foldat, onda je to u ovakvom spotu

Zadnji popravljao butko (22-07-2010 01:12:34)

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: KK pre

Najcesce netko ima AA ali ne mora znaciti...moguce je da CO ima hand tipa QQ, a B AK, slucaj u kojem si favorit ali kada dvojica regulara prf idu all in ja osobno bi foldao ovaj hand! Bas me zanima kako je zavrsilo...

00

6

Re: KK pre

STatsi, tajming? Ekipa, ipak je ovo co-btn-sb...
Ovisi o tebi koliko mislis da su sposobni ic u lvl-ing war..

00

Re: KK pre

ja bi rekao da je to čisti fold na tvojem limitu i čisti call na mojem big_smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: KK pre

Ja se slažem s foldom, ali ingame nikad ne foldam  hmm

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: KK pre

Posto su ovo vrlo vjerojatno thinking playeri,ja bi mozda i nasao call. Da su na ranijim pozicijama onda je fold.
Al mislim da ovdje CO gura dosta light,tako da ti jedino pitanje ostaje kolliko light ce se zgurat button ovdje.

00

Re: KK pre

Roba je callao, oni pokazali oba po 2 asa i roba suckout  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: KK pre

butko napisao:
kiklop napisao:

a ono od jednog valjda nisi lošiji smile

zbog tog drugog vrlo vjerojatno ima jedan dead out  tongue



edit: kajaznam, ne volim nikad foldat KK preflop, pogotovo ne 100bb deep ali ako ih je ikad dobro foldat, onda je to u ovakvom spotu

Identicno sam pomislio. Preprerijetko netko od njih ima samo AK ili QQ ovdje, a ostalo ne beatas. Moguce je naravno da splitas. Imao sam slican spot neki dan i nisam mogao vjerovat sam cold 4bet foldao KK preflop, sa istim stackovima. I dodgeao sam bullet.

tequilaman napisao:

Posto su ovo vrlo vjerojatno thinking playeri,ja bi mozda i nasao call. Da su na ranijim pozicijama onda je fold.
Al mislim da ovdje CO gura dosta light,tako da ti jedino pitanje ostaje kolliko light ce se zgurat button ovdje.

Nema niceg thinking u ovom spotu, jer ako mislis da se levelaju onda levelas zapravo samog sebe. Postoji minimalna sansa da BTN calla shove sa AK/QQ jer je vidio masu para u potu i misli da ce SB foldat, ali mislim da grijesis ako jednog od njih stavljas na slabije od KK. Netko tu sigurno ima aseve veliku vecinu vremena, a posto je tako rijedak spot mislim da nije vrijedno involvirati se vise od ucinjenog 4beta. Mozemo uci u debatu o pozicijama, ali cak ni CO/BTN ne shoveaju light ako pokazuju toliki strength.

Nije ovdje pogresno callati, ali opci dojam je da su ovakvi spotovi idealni za hero foldati KK jednom u 50k hendova preflop, bez obzira na outcome. Ako i jesu overplayali svoje handove, imat ces lakse odluke u hendovima nakon toga.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

12

Re: KK pre

Kad sam bio u handu pomislio sam: "Jedan može imati QQ, ali šta onda drugi ima? To što ovaj ima QQ, smanjuje vjerojatnosti na skoro 0 da i drugi ima QQ. Jedino slabije što može drugi imati je AK. A pošto ja imam KK to smanje vjerojatnost da ima AK."
I zaključio da mora imati netko od njih AA.

Ali, to što ja imam KK smanjuje AK s 16 kombinacija na 8 što je više kombinacija od AA (6).

Kad stavimo u pokerstove njihov range vs mojih KK:
Hand 0:     31.867%      29.00%     02.87%          109697442      10864470.00   { QQ+, AKs, AKo }
Hand 1:     31.867%      29.00%     02.87%          109697442      10864470.00   { QQ+, AKs, AKo }
Hand 2:     36.266%      34.40%     01.87%          130146252       7058028.00   { KcKh }

Stoga mi je ovo drugi puta insta call.


Kako je završilo?
Pogledao sam oddove za call. Morao sam platiti oko $170 za $650 pot i više nisam mogao baciti big_smile.

Po oddovima trebao bih dobiti  malo više od 26% puta. A imam malo više od 36% equity-a.

Nismo result oriented, ali evo krajnjeg rezultata:
http://www.pokerhand.org/?5575482

00

13

Re: KK pre

nh, šta ti je matematika smile
nevezano za rezultat ali mislim da ovdje call nikad nije greška (s obzirom na stack)

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: KK pre

lol...jos sam i dobro sumnjao....NH btw

00

Re: KK pre

najbolji splet okolnosti. Pogodio si im bottom range smile
ali to je teško foldat, da su UTG i MP ili CO onda da.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

16

Re: KK pre

Zasto bi bio fold i da su UTG, MP, CO? Range im se ne mjenja, oni se vjerojatno isto stackaju s QQ+,AK.. A ako ovdje dobreo stoji protiv tog rangea isto je i ako su UTG...

00

Re: KK pre

Mislim sa BTN ovjde baca AK. Ako mu je QQ u rangeu, i dalje je profitabilno zvat.

Zadnji popravljao salemetal (23-07-2010 12:37:27)

00

18

Re: KK pre

Ja mislim da ne baca nikad. Ima dosta dead money-a u potu, a ja vrlo vjerojatno cold 4betam za bluff.

Zašto?
Ako CO ima hand i BTN ima hand, veća je šansa da ja bleffam zbog card removal efekta.
Takvi bluffovi nisu rijetkost i vidio sam da se protiv cold 4betova redovito stackoffa s JJ+ i AK.

00

Re: KK pre

Tilt napisao:

Zasto bi bio fold i da su UTG, MP, CO? Range im se ne mjenja, oni se vjerojatno isto stackaju s QQ+,AK.. A ako ovdje dobreo stoji protiv tog rangea isto je i ako su UTG...

Zato jer Roba u ovom slučaju može blefirati jer je njihov raise i 3bet jako širok i Robi bi ovdje češće prošao 4bet, a samim time lakše 5bet shovaju. A mislim da se ne isplati 4bet blefati ako UTG raisa i MP 3beta, a kad 4betamo onda je naš 4bet range uzak i samim time i njihovi handovi koje guraju.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: KK pre

Zakljucak je onda da nikad, ali nikad ne foldamo KK 100bb deep bez obzira na action.

Hvala barba roba

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

21

Re: KK pre

Evo moje ruke iako je NL20 situacija jako slicna.... statsi su im 42/36 AF inf , 35/31 AF 5 na uzorku od 70 ruku......

http://weaktight.com/2482577

Zadnji popravljao shteva (24-07-2010 12:49:11)

00

Re: KK pre

da situacija jako slicna, situacija ista jbt.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: KK pre

Kako je negdje lijepo spičit kralja na flopu! smile

00