Tema: Di da igram?

Daj mi recite di da igram. Trenutno igram na NoIq-u. Imam ovo uključeno u ponudu:

- rackeback 30%
- multitable 20 stolova
- cashrace
- razni raceovi na njihovom sajtu
- besplatno pokertracker

Jel ima negdje bolje. Znači bilo bi dobro da ima min. 15 stolova odjednom da mogu igrati, 30% RB-a, i još nešto zanimljivo, bilo šta. Htio bih iskoristiti first deposit bonus na drugim sajtovima.

Dajte preporuke molim.

00

Re: Di da igram?

Eh da, uglavnom igram NL50 15 stolova. I da, NoIq uz rake ima i VIP bodove kojima se može platiti upad na neke turnire...

00

Re: Di da igram?

GORANBAXY napisao:

Eh da, uglavnom igram NL50 15 stolova. I da, NoIq uz rake ima i VIP bodove kojima se može platiti upad na neke turnire...

Kako uspevas da igras na 15 stolova na NoiQ-u. Ja sam proslog meseca pokusavao bezuspesno igrat na vise stolova (kaskade), jer su se stolovi otvaralai, iako nisam odigrao na predhodnom, i to je stvaralo nevidjenu zbrku. Govorim o kaskadnom nacinu igranja. Da nisu slucajno resili taj problem u medjuvremenu?

00

Re: Di da igram?

Ah, teško je za reči. Nekome paše jedan sajt, nekome drugi...

Predlažem ti da pregledaš ponudu sajtova, odabereš par najboljih ponuda, downloadaš njihov softver i zaigraš za playmoney, tolko da vidiš dal ti softver odgovara.

00

Re: Di da igram?

durrrko napisao:

Kako uspevas da igras na 15 stolova na NoiQ-u. Ja sam proslog meseca pokusavao bezuspesno igrat na vise stolova (kaskade), jer su se stolovi otvaralai, iako nisam odigrao na predhodnom, i to je stvaralo nevidjenu zbrku. Govorim o kaskadnom nacinu igranja. Da nisu slucajno resili taj problem u medjuvremenu?

Mislim da nisu. Ja igram na 2 monitora pa poslažem jedan do drugog jer tako lakše pratim šta mi se na kojem stolu dešavalo...

00