Tema: DoN Turbo 10man ili 6man dvojba?

Imam dvojbu izmedju 10man ili 6man DoN igre. S obzirom da sam zakljucio da i jedan i drugi u prosjeku traju oko 30min zanima me da li je isplativije igrati 10man ili 6man tj. gdje je manji rizik  smile

00

Re: DoN Turbo 10man ili 6man dvojba?

10

00

3

Re: DoN Turbo 10man ili 6man dvojba?

Imam jedno pitanje vezano uz DON-ove,pa da me otvaram novu temu...

Danas sam se malo ufurao u 1.10$ DON (turbo,10max) i 11/11 sam bio ITM... smile

Znam da nece to trajati zauvijek,ali me zanima koliki bi se % ITM smatrao "isplativim"?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

4

Re: DoN Turbo 10man ili 6man dvojba?

Pa napravi si BR od 100$ i onda pocni igrat 2$BI i tako dalje...

00

Re: DoN Turbo 10man ili 6man dvojba?

Ja sam vec zaboravio da sam postavio ovo pitanje, ali svejedno hvala na odgovoru. Uglavnom sam odustao od DoN jer su dosadni al barem te nauce da budes strpljiv ako nis drugo.

@Bile
Matematika je jednostavna, ako si 60% ITM, ROI ti je 9%, a to je nekakav minimum

00

Re: DoN Turbo 10man ili 6man dvojba?

Evo ti link koji ti može biti neka smjernica...

http://www.feltpoker.com/poker-strategy/double-or-nothing-roi


DON turnire možeš igrati samo ako ćeš igrati paralelno barem 6 stolova, a preporučljivo je barem duplo...
I tako jedno 3,4 sata dnevno i onda će bit nešto... :-)

Na turnirima od dolara su igrači katastofalni, tako da tamo ako nisi u debelom plusu nemaš šta tražiti na većim nivoima, tvoj uzorak je jako mali, ali poticajan.

Na 5 dolara je već malo teže, ali još uvijek puno ribetina i loših igrača.

Na 10 dolara ćeš već sretat regulare, ali mislim da nekih 8-10% ROI ne bi trebala biti nemoguća misija.

Nivo od 20 dolara je pun regulara i partije traju jaaako dugo (često se desi da ne ispadne ni jedan igrač prvih 45 minuta).
Ali može se...

Za DON ti treba brdo strpljenja, puno odigranih partija i dobro razumijevanje igre, jer su DON turniri skroz različiti od ostalih turnira...

Pozz

00