Tema: AQs defend na BTN

Protivnik je 22/19   AF: 3.5  3B: 9.5

Dosta često me je zajebavao s 3betovima.

Flop action?

http://weaktight.com/2525437

00

Re: AQs defend na BTN

Brijem da na ovom boardu si jak u njegovim očima i ak calaš i ak raiseaš, pa po meni pošto je tak wet board ja bi raiseao, problem je sam kaj bu on najvjerojatnije odustal, dalo bi se i calat pa na turnu raiseat (ak nije neka usrana karta), a i ak padne 3 za straight ili flush brijem da nebu divljal zbog sparene table, a imaš za ful odse - vjerojatno?

brijem da dosta ovisi o njemu kak igra, al bi ja ipak raiseal, ak ima hand s kojim tu beta može calat jedan raise, a ak nema bacit će i ovak, a ak ima neku bolest tipa KQ hebiga cooler.

Sad tu stignem dosta razmišljat al brijem da bi se za stolom pogubil, hand je žešće zaheban, pogotovo ak se lik krene komitat.

Baš me zanima kaj će iskusniji reć, te kaj je bilo, tak da obavezno poslije napiši.

00

Re: AQs defend na BTN

Ako je protivnik kao što si rekao neki manijak, i da te često 3betao, ja bi na flopu samo call, pa ovisno o turnu odlučio(vrlo vjerojatno raisao).

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: AQs defend na BTN

ja bi vjerojatno rejzao ..  cak mislim da raise u njegovim ocima izgleda vise  bluffy od calla...al ako dosta 3beta range mu je sheban skroz tak da se ionako nece stejkofat lako... naravno ti se moras stejkofat ovdje 100% vremena  smile

00

5

Re: AQs defend na BTN

ne svidja mi se call na flopu pa raise turn. Hand ti je tako skroz face up.. Ili rejz na flopu pa bet turn shove river, ili callas i flop i turn pa shovas river. Mislim da nijedno ni drugo nije pogreska, ovisi kakav je on i koliko ce blefat u ovdje..

00

Re: AQs defend na BTN

Pa može on i flop raisat, ali ako ovaj često 3beta, pitanje jel pogodio išta od flopa.Ja bi samo call da ga ne otjeram iz pota,iako on tu nije siguran da ima nutse.Ko zna, možda je ovaj put manijak baš na QK, ili KK ko će ga znat.Neka poslije stavi kako je završio hand baš me zanima.

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

7

Re: AQs defend na BTN

Nisam napiso da mi se ne svidja call. Ne svidja mi se call flop pa rejz turn. Ako mislis da ce blefat onda je call, ako mislis da nece onda rejzas za value i protect i nadas se da je uhvatio K i gotovo..

00

Re: AQs defend na BTN

ako mu nisi odgovarao na 3betove ja bih slowplayo, ako jesi manji rejz

00

Re: AQs defend na BTN

Mislim da bi raisao flop jer u njegovim očima kad ti callaš flop, on automatski odustaje od nekog svoj T9 random 3beta.

Ako on ima flush i beta flop, mi callamo, beta turn, mi raisamo - on vjerovatno folda, a i hand nam je više-manje očit ovim line-om.
(nikad taj line nećemo napraviti sa K ili FD)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: AQs defend na BTN

4betao sam ga jednom prije i na to je foldao, ugl bilo je aggro dinamike između nas.

Rejzao sam flop do 17, nadajući se da reshipa draw ili made hand. Ako mu je made hand KK ili KQ, whatever.... smile

Reshipao je sa QTdd.

00