Tema: set vs set miner

Čitajuči temu od kolege padne mi na pamet jedna situacija, hand nije stvaran al brijem da smo se svi našli u njoj.

Uvod:
Ootvaramo s 55, nit nas cala, flop 567 rainbow, mi betamo nit nas raisea big.
po mom iskustvu behind smo u dosta slučaja ali ja ovdije zguram.

E sad:
Otvaramo s 33, al ovaj put nas cala set miner. Flop 37J rainbow, mi betamo ovaj raisea.
Mislim da osim 77/JJ on tu nemože drugo imat.

Kaj radite u ovoj situaciji???

00

2

Re: set vs set miner

a kakav je igrac tocno taj tvoj set miner? kak znas dal je netko set miner?

00

Re: set vs set miner

taj moj set miner, hebote pa valjda znaš kaj je set miner, 9/6, igra samo parove, eventualno jedan c bet ali bez seta nejde dalje od toga. Nit ti je malo jači set miner, isti rac sam kaj ima u rangeu još par jakih handova osim parova tipa AK i sl.

ner mogu vjerovart da za to nisi čul, tak me pitaš ko da sam to izmislil, uzmi si ssNl od milera i flyna i tam ti je na početku opis svih igrača od set minera do crazy laga i sl. U ostalom nikad za stolom nisi videl lika s VPIP-om 12 i manje.

e pa sad si zamisli takvog igrača u takvoj situaciji i kaj bi napravil?

00

Re: set vs set miner

Znam na kaj mislis..Jucer,otvaram sa CO sa 44 u ruci,lik na BB-u je 9/7,igra na 14 stolova,samo calla (pocketparovi,slick,AQ i mozda KQs)..Flop 468 2 herca,on check ja bet 2/3 pota on raise..Ja call,turn J on leada puni pot ja fold..Tu ima veci set u 99,7% slucajeva i to sam trebao foldat vec na flopu,al jbg tesko mi to pada pa sam mu poklonio jos tih par dolara na flopu..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

5

Re: set vs set miner

mislim da skoro nikad nisam naletio na 9/6 igraca  big_smile

Zadnji popravljao Brky (07-08-2010 09:58:40)

00

Re: set vs set miner

Foldaj ako imaš dobar read, zašto ne?

00

Re: set vs set miner

Brky napisao:

mislim da skoro nikad nisam naletio na 9/6 igraca  big_smile

teško i da hočeš, jer su da tako kažem evoluirali u nitove, pa su im statsi nešto veči, ali u stvarnosti nisu se puno promijenili, on neće stack ofat light i obično kad nastavlja imu nuts.

Al nađe se i pravi čistokrvni set miner, ja sam neki dan naletil na jednoga al ih u pravilu baš i nema.

00