Tema: Zz :)

Pozdrav narode.

Moje ime je Milos, iz Srbije sam..igram poker oko godinu dana. Prvo iz zabave na facebook-u, sad sam presao na freeroll turnirice na pokerstars-u i fulltilt-u. Mada sam o svemu totalno neobavesten. smile

Na sajtu gde sam video X knjigu je bio neki lik koji je istu knjigu komentarisao(za njega nazalost nisam cuo,a taj sajt ne bih da reklamiram big_smile), prilicno dobar hrvatski igrac i ispod njegovog imena ovaj sajt. Stvarno sam se odusevio, ovako nesto o pokeru nema na ovim prostorima. smile

Pokusavam ovde steci neko znanje, ali previse fraza koristite koje stvarno ne razumem. Hehe.. smile Mada, polako. smile

Pa toliko o tome svemu. smile

00

2

Re: Zz :)

Pozdrav i dobrodosao  smile

00

Re: Zz :)

Dobrodošao... Vjerojatno si našao naš link s PokerKnjige.com...

00

Re: Zz :)

Dobrodošao.
Ako te zanimaju fraze tipa TPTK, FD, UTG - slodobno napiši šta te zanima ili još bolje potraži po forumu u starijim topicima, bilo je puno takvih tema.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Zz :)

Da. Nisam hteo reklamirati drugi sajt, ne znam koliko vi to smatrate ''krivicnim delom''. smile Kupio sam knjigu i veoma je dobra,mada je jos celu nisam procitao.

Ako nekog slucajno interesuje, ne mora biti iz Hr da bi je kupio. Ista knjiga na hrvatskom jeziku se moze uzeti i u Srbiji. smile

edit : Ma kroz pricu i druzenje cu vec jednog dana uzeti neciji skajp ili msn pa ce to sve lakse ici. Ipak, prvi mi je tek dan da sam ovde registrovan. smile

Zadnji popravljao Miwosh (09-08-2010 22:23:23)

00

Re: Zz :)

welcome i sretno

00