Tema: Kako se nositi sa Bad beatom

Evo graf moje igre.

http://img534.imageshack.us/img534/1152/graf1.jpg

Ja neznam, kad gledam grafove drugih igrača, to ne izgleda ovak, ko planinski lanci.
Evo danas je onaj pad od 19 000 handova do 22 000, i ja stvarno ne mogu na to utjecati.
Izgubio 4 puta AA od TT, JJ, KK i J4, KK od QQ i AK od KQ i evo.
Taman vratim minus i dobim AA, i fish sa 80/50 statsima mi uleti all in sa TT i dobije flush. I tak cijeli jebeni dan.
A igraci na full tiltu na NL5 limitu su fakat losi, 50% vjerojatno nezna ni pravila pokera, dok ih 20% sigurno ni karte ne pozna, i ja gubim i nis nemogu, a mislim da solidno igram, barem prema njima.
Imam bankroll od 250$, i planirao sam dici na NL10 dok dodem do 300$, al jebiga, ovak nede. Nisam htio preskakati limite al sad vise neznam.
I na kraju zavrsi monitor u zidu, zbog par $. Da igram na NL200 valjda bi pol grada gorelo.

00

Re: Kako se nositi sa Bad beatom

gle svaki tjedan netko otvori sličnu temu, i ja sam imao par takvih, pogledaj malo po forumu i sve ćeš naći, ako misliš da si dobar onda se varianca poravnava, nagli usponi se naplate kasnije, nemoš dići svaki dan 10 Bi odnosno runat 20bb/100

kako se nosit? Pa googlaj malo, čitaj o varianci, vjerojatnosti, probaj to shvatit te također koliki su inaće winrateovi na tom limitu za prosječnog igrača na veliki broj ruku pa usporedi, potraži video na tu temu....., probaj postat koji hand na forum, te sam pregledaj igru

Ako ništa od ovog ne pomogne odmori dok se napetost ne slegne, pa probaj ponovo

Svi tu s vremenom kroz isto prolaze i nema čarobne formule, ali pozitivno je da se svaki put kad dođe lakše nosiš s tim, bar bi trebalo bit tak

00

3

Re: Kako se nositi sa Bad beatom

I na kraju zavrsi monitor u zidu, zbog par $. Da igram na NL200 valjda bi pol grada gorelo.

kupis si miš po 20 kn to ti je puno jeftinije od monitora smile

... jbg to ti je poker osim ako igras na FTP-u tamo je rigged big_smile

I meni islo zadnji tjedan i skoro sve sam izgubio u ovih par dana ... ali barem sam jos 4$ u plusu smile


Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

4

Re: Kako se nositi sa Bad beatom

nope.. kupi misa od 500kn.. Ja sam uzimo ove od 50-60kn stalno i svaki 3. dan kupovo novi, jer su misevi sranje i cim ga jednom razbijes od zid rikne.. Onda sam kupio nekog za 500kn i taj je radio sigurno 2 mjeseca, s tim da je letio na svakodnevnoj bazi..

00

Re: Kako se nositi sa Bad beatom

Tnks cgreen, ma morao sam negdje nes napisati jer sam bio totalno isfrustriran tongue

Vuco napisao:

kupis si miš po 20 kn to ti je puno jeftinije od monitora smile

... jbg to ti je poker osim ako igras na FTP-u tamo je rigged big_smile

Istina, di sam bas monitor uhvatio od svega ostalog tongue , al radi tak da sve 5 smile

Ma nista me nemoze iznenaditi na FTP-u nakon što sam odigrao 150 SnG-ova na PokerStarsu, tj. JokerStarsu. Ono tamo su spektakli kak handovi zavrsavaju

00

Re: Kako se nositi sa Bad beatom

ja lupam po stolu ko manijak  roll

00

Re: Kako se nositi sa Bad beatom

S vremenom češ naučit ignorirat varijancu, a i bit će puno gorih stvari od ovog vjeruj mi.  big_smile (nažalost nemam više sličicu di sam bio 600$ ispod Ev linije na Sng-ovima.)

00

Re: Kako se nositi sa Bad beatom

Bebach napisao:

ja lupam po stolu ko manijak  roll

ispravak... od jucer ne lupam vise   smile

00

9

Re: Kako se nositi sa Bad beatom

Matija napisao:

nažalost nemam više sličicu di sam bio 600$ ispod Ev linije na Sng-ovima.)

Sreca pa ja imam...

http://img46.imageshack.us/img46/2946/sngb.jpg

00

Re: Kako se nositi sa Bad beatom

da i ja doprinesem sa svojom slicicom big_smile  nista strasno, ali interesantno za pogledati

ev je gornja crvena

http://a.imageshack.us/img269/2289/slikar.png

lol @ prvi post

Zadnji popravljao WordsGoHere (19-08-2010 13:57:54)

00

Re: Kako se nositi sa Bad beatom

evo što se zove bad luck in the long run
ovo je graf u BI....nikad nisam bio iznad -40 BI...ovo je 1780 games, trenutno 80 BI ispod EV-a
http://img534.imageshack.us/img534/6997/aaaal.png

00