Tema: 45 10$ BI

prvi takav, tak da nemam iskustvo, brijem da smo na dva stola, plačećih je 6 mjesta, 1 nagrada 177, tak nekak

Short je 8/8 na 12, Vjerojatno ima ruku ali protiv njega bi flipo (?), ali kad je ovaj calao nisam znao kaj bi 24/5, kaj velite?

jebiga sad kad razmislim vjerojatno i on zna da je short tight pa ga neće zvat s bilo čim, ali u igri se nisam toga sjetio pa reko možda ga je strah zgurat a opet ima ruku za shortia.

E da dali on tu trapa ili kaj, je to na tim limitima standard, mislim taj potez, je dobar ili loš, i naravno kaj bi na mom mjestu.

Može  i mišljenje o težini ovih 45 10$ BI turnira. leveli 6min ali nie pod turbo

____________________                  

Holdem Manager, No-Limit Hold'em Tournament
Small Blind: t60
Big Blind: t120

UTG+1 (t1374)
MP (t1249)
MP+1 (t6142)
CO (t3039)
BTN (t1160)
SB (t2265)
BB (hero) (t3125)
UTG (t1105)

BB (hero) has M value 17.36

Dealt to BB (hero)
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JH.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JC.png

Preflop: (Pot is: t180)

UTG raises to t1105 (All-In), UTG+1 & MP fold, MP+1 calls t1105, CO & BTN & SB fold, BB (hero) raises to t3125 (All-In), MP+1 calls t2020

Flop: (Pot is t7415, 3 players, 2 all-in)


Turn: (Pot is t7415, 3 players, 2 all-in)


River: (Pot is t7415, 3 players, 2 all-in)


                                                                     
Total Pot: t7415 | Rake: t7415

Zadnji popravljao cgreen (17-08-2010 23:58:30)

00

Re: 45 10$ BI

Evo išo sam probat wizard također prvi put, izgleda da po njemu je push ok?

(ps. jel ima nekaj sl. wizardu da je free ili neki patch za osnovne funkcije tipa ove provjere playa?)

slika je cutana tak da bu što manja, al brijem da sam sve ulovio, e da ovaj gore big stack je imao QQ a short stack AKs

http://img686.imageshack.us/img686/8130/handjj.jpg

Zadnji popravljao cgreen (18-08-2010 00:30:33)

00

Re: 45 10$ BI

čudan je taj wizard ovdije veli JJ push, a prije na jednom handu sam utg raiseao AKo a on veli fold i kao samo QQ+,AKs,

također 1 limper i ja na SB s TT i on veli fold, su ti playevi stvarno ok ili je to čista matematika?


aaaaaaaaa, sad sam skužil on govori push ili fold, od koliko bb je kod njega složen short stack, i imaju li anteovi veze, i kaje je onda s onim JJ na kraju, i jel itko živ na ovom forumu

Zadnji popravljao cgreen (18-08-2010 00:45:35)

00

4

Re: 45 10$ BI

ante isto uzima u obzir
probaj staviti ovom MP+1 i call%  na 4,8% , kak mu je i open raise jer prakticki nema sanse da on tu folda, a UTG range mi isto izgleda malo preveliki, ja bi ga stavil na oko 7 %

bilo bi ti dobro da probas cim vise procitati o koristenju SNGwiza prije nek pocnes ozbiljnije s njim raditi, jer te inace bude jako zbunjival

00

5

Re: 45 10$ BI

Mislim da ovaj wizard treba namjestit neke module ili neznam tocno da igras MTT sng jer on nezna kada je buble na 45 i tak nisam siguran ali logicno bi bilo i moze se nesto namjestit...

00

Re: 45 10$ BI

hehehe, ako igraš 45 man onda moraš u wiz namjestit da ti kalkulira za 45 man sng a tebi piše na sliki od wiz da kalkulira za 18 man sng  big_smile  , a drugo ako ovaj kaj je call prvog all in nije neki dobar regular onda bi sigurno gurno all in ko ti, mislima da  je dobar play jedino nebi ako je fakat dobar regular, jer oni namjerno negurnu all in dok call prvog all in ako imaju AA ili ponekad KK samo da bi naveli nekog trećeg da isto gura all in

00

7

Re: 45 10$ BI

Dobro si namjestio u Wizu, nema veze jeli 18 ili 45 bitno da se equity racuna prema chip modelu ne prema ICMu (dok ne dodjete na final table)

But they were suited...
00

8

Re: 45 10$ BI

Kako to mislis sokol pa totalno je drugacije ako je 18 ili 45 onda bi za 180 bilo isto tako to bas ne ide ...
Meni je ovaj wizard glupost treba razmislat sa svojom glavom sta bi bilo najbolje jer nema teorije pogodit tocno sta oni callaju i sta pushaju pogotovo na micro limitima ...

00

Re: 45 10$ BI

wiz je samo za početnike, inače je tak , ništ posebno,dok počneš igrat sng od 50$+ onda skužiš da nikad niti jednu ruku nebi dobro odigro ako bi bilo po wizu jer kak igraju i kaj guraju regulari i ostali nema veze s onim kaj wiz govori

Zadnji popravljao Rodman (18-08-2010 12:28:29)

00