Re: river fuck

pepsi07 napisao:

ne mislim da bi itko ovdje na flopu foldao set, ali daj procitaj sta sam napisao
da je bio tight onda bi vjerojatno foldao na njegov rejz jer bi bio gotovo 100% siguran da ima set, ali buduci da je igrao loose nisam mislio da ima set, a cak da ga je i dobio ja imam ok oddove da uhvatim flush

ok oddovi bi ti bili 45%

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: river fuck

Ima vrhunskih igraca i na nl100,s A10 nebi raise preflop sigurno,mnogi nebi ni s JJ.Naravno da fold ne dolazi obzir,tko je jos toliko smijesan da folda A high flush draw na flopu.Ali rekao sam da u nekim situacijama ipak se moze foldati ovo na flopu,ali to su jako rijetke situacije.

00

Re: river fuck

Nikako ne moze biti 45%

00

29

Re: river fuck

Ne može biti favorit u ni jednom spomenutom slučaju, to su sve coin flipovi. I malo gore ti piše da je set 28/71 underdog.
Meni check/raise djeluje jače od random TXh, KhX,QhX, AT handova čisto jer mi držimo Ah, ali slažem se da ima opravdanja i za push.

assumption is the mother of all f ups

00

Re: river fuck

croman19 napisao:

Nikako ne moze biti 45%

pa to i govorim, on veli da još uvijek ima ok oddove za call protiv seta, "ok" bi bilo 45%
krivo sam napisao za A10, to sam mislio da ne bi na flopu raisao. JJ trebaš pretpostavit raise, a to jedino imaš 50% ako i nije raisao.
raisa te-foldaš, nisu to phil-ovi i ne znam tko...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: river fuck

wildgh napisao:

Ne može biti favorit u ni jednom spomenutom slučaju, to su sve coin flipovi. I malo gore ti piše da je set 28/71 underdog.
Meni check/raise djeluje jače od random TXh, KhX,QhX, AT handova čisto jer mi držimo Ah, ali slažem se da ima opravdanja i za push.

ali ne 70%-30%, 30%-70% već da.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: river fuck

Na A10,Kh10,Qh10 imamo folding equity sto te stavlja u favorita.Protiv seta nismo 28 nego blizu 40.Ja ne foldam A high flush draw na flopu a call necu nikad tako da je za mene all in jedini play

00

33

Re: river fuck

pepsi07 napisao:

ne mislim da bi itko ovdje na flopu foldao set, ali daj procitaj sta sam napisao
da je bio tight onda bi vjerojatno foldao na njegov rejz jer bi bio gotovo 100% siguran da ima set, ali buduci da je igrao loose nisam mislio da ima set, a cak da ga je i dobio ja imam ok oddove da uhvatim flush

sorry nisam te shvatio, ali i teško da možeš foldat A high flush draw - košta te 20 u pot od 50$

assumption is the mother of all f ups

00

Re: river fuck

raisa te-foldaš

Shvacas li ti koliko je to weak kad imas tako jak hand.

00

Re: river fuck

Imati draw je jak hand,nisu samo made hands jaki handovi.Tu nema puno filozofiranja i ovdje uopce nije ni bitno sta protivnik igra.To je shove i tocka.

00

Re: river fuck

croman19 napisao:

Na A10,Kh10,Qh10 imamo folding equity sto te stavlja u favorita.Protiv seta nismo 28 nego blizu 40.Ja ne foldam A high flush draw na flopu a call necu nikad tako da je za mene all in jedini play

za tebe je to all in- ali za tebe je to i 40% protiv seta tako da te shvaćam tongue

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: river fuck

croman19 napisao:

raisa te-foldaš

Shvacas li ti koliko je to weak kad imas tako jak hand.

neće te raisat 100% njegovih handova, raisat će te 5%. tako da nije weak.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: river fuck

A meni je svejedno,ti foldaj,ja cu rejzati i gotovo.

00

39

Re: river fuck

evo i slikovne pomoći oko brojika :

http://www.imagesforme.com/upload/b2a23747.jpg

assumption is the mother of all f ups

00

Re: river fuck

Rear_Admiral napisao:
croman19 napisao:

raisa te-foldaš

Shvacas li ti koliko je to weak kad imas tako jak hand.

neće te raisat 100% njegovih handova, raisat će te 5%. tako da nije weak.

Ma kakav,to je pravi flop za rejzati air.Ja bi ovdje rejzao sa 50% ruku

00

Re: river fuck

ti bi, prosječni igrač na tom levelu nebi. Prešaltaj se u normalnu igru, ne u svoju (za protivnika). da ti pojasnim- nemoj razmišljati što bi ti napravio da si protivnik, nego što bi on napravio- jer pretpostavljaš da je tvoja igra naprednija, bolje ti je da ne igraš protiv sebe jer si predobar smile
@pepsi da ne čitaš sve, vroman bi all inao 70-30% handova, ali pazi, njemu je odd za FD protiv seta 40%
            ja bi foldao ako ti to išta znači, nisam neki (budući) pro.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: river fuck

croman19 napisao:
Rear_Admiral napisao:
croman19 napisao:

raisa te-foldaš

Shvacas li ti koliko je to weak kad imas tako jak hand.

neće te raisat 100% njegovih handova, raisat će te 5%. tako da nije weak.

Ma kakav,to je pravi flop za rejzati air.Ja bi ovdje rejzao sa 50% ruku

Ako ima air, šta dobijamo shoveom?
Pozvat će nas samo jači hand, i to puno više od 50% puta.

Ja bi ovdje callao i foldao na turnu ako ne poberemo flush.

Zadnji popravljao salemetal (21-10-2009 23:23:52)

00

Re: river fuck

Joooooooooooooj nemoj samo reci da bi callao i onda foldao na turnu.To ti je jako jako los play.Znaci kad ima air ti ces callati i onda foldati?Bolje da foldas nego da callas.S callanjem dobijas sta?Ako promasis on dize pot a ako pogdis dizes to sto je u potu jer si odigrao tako ocito hand i ne mozes nista drugo imati osim flusha.

00

Re: river fuck

Ok to sa 40% sam krivo izracunao hehe.Ja mnozim sa 4 a to ispadne oko 36 pa sam zaokruzio na 40.

00

Re: river fuck

croman19 napisao:

Joooooooooooooj nemoj samo reci da bi callao i onda foldao na turnu.To ti je jako jako los play.Znaci kad ima air ti ces callati i onda foldati?Bolje da foldas nego da callas.S callanjem dobijas sta?Ako promasis on dize pot a ako pogdis dizes to sto je u potu jer si odigrao tako ocito hand i ne mozes nista drugo imati osim flusha.

ako promašiš, on diže pot- netočno, neće uvijek- to bi TI napravio, ON nije TI.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: river fuck

Rear_Admiral napisao:
croman19 napisao:

Joooooooooooooj nemoj samo reci da bi callao i onda foldao na turnu.To ti je jako jako los play.Znaci kad ima air ti ces callati i onda foldati?Bolje da foldas nego da callas.S callanjem dobijas sta?Ako promasis on dize pot a ako pogdis dizes to sto je u potu jer si odigrao tako ocito hand i ne mozes nista drugo imati osim flusha.

ako promašiš, on diže pot- netočno, neće uvijek- to bi TI napravio, ON nije TI.

Malo si se zabunio decko,procitaj ponovo sta si napisao.

00

Re: river fuck

croman19 napisao:

Joooooooooooooj nemoj samo reci da bi callao i onda foldao na turnu.To ti je jako jako los play.Znaci kad ima air ti ces callati i onda foldati?Bolje da foldas nego da callas.S callanjem dobijas sta?Ako promasis on dize pot a ako pogdis dizes to sto je u potu jer si odigrao tako ocito hand i ne mozes nista drugo imati osim flusha.

Možda je i najbolji fold. Ako je protivnik normalan, nemamo nikakve implied oddse.

00

48

Re: river fuck

salemetal napisao:

Ako ima air, šta dobijamo shoveom?
Pozvat će nas samo jači hand, i to puno više od 50% puta.

Ja bi ovdje callao i foldao na turnu ako ne poberemo flush.

Nikako call. Ti imaš air isto.

Ako callaš i dođe ti flush, nečeš dobiti akcije, a ako ti ne dođe izgubio si.

00

Re: river fuck

roba59 napisao:
salemetal napisao:

Ako ima air, šta dobijamo shoveom?
Pozvat će nas samo jači hand, i to puno više od 50% puta.

Ja bi ovdje callao i foldao na turnu ako ne poberemo flush.

Nikako call. Ti imaš air isto.

Ako callaš i dođe ti flush, nečeš dobiti akcije, a ako ti ne dođe izgubio si.

Ovo vec trubim pola sata ali nitko da skuzi.

00

Re: river fuck

nisam se zabunio...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00