Tema: a gdje je on....

bas sam gledao listu vasih "profesionalaca" i nije mi jasno gdje je puska, pa on je najbolji igrac u hrvatskoj mozda i sire, jednom sam ga gledao cak i igrao sa njim pa covjek je poker genijalac...sta je sa njim..mislim imate onog uzasnog tipa davora.b. a pusku nemate..pa puska je otac hrvatskog pokera a za vas varazdince nisam ni cuo sto nuzno ne znaci da ste losi il tak nes samo kazem da nisam cuo

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: a gdje je on....

Pitali smo pušku da ga stavimo i nije htio.

A davor je jedan od najjacih HU igrača u hrvatskoj.

00

Re: a gdje je on....

NisiPazio napisao:

a za vas varazdince nisam ni cuo sto nuzno ne znaci da ste losi il tak nes samo kazem da nisam cuo

stari moj, nisi pazio.....

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: a gdje je on....

To nije lista najboljih pokeraša u hrvatskoj. Nego lista ljudi koji igraju i pomažu u radu foruma i sajta.

00

Re: a gdje je on....

dobro oprostite, skuzio sam, ali stvarno me impresionirao puska svojim osjecajem za poker i igru, sjecam se kad je u westinu znao sjest bezveze na 0,5-0,5 i gurat savku ruku all in bez da je pogledao karte,cak i na taj nacin je unistavao stolove..siguran sam da ce biti kad tad sponzorirani pro jer ima karizmu i u pokeru je cijelim sobom..netko mi je rekao da poducava za novce, pa ako ima ko kakvu korisnu informaciju sto se toga tice nek javi big_smile

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: a gdje je on....

NisiPazio napisao:

dobro oprostite, skuzio sam, ali stvarno me impresionirao puska svojim osjecajem za poker i igru, sjecam se kad je u westinu znao sjest bezveze na 0,5-0,5 i gurat savku ruku all in bez da je pogledao karte,cak i na taj nacin je unistavao stolove..siguran sam da ce biti kad tad sponzorirani pro jer ima karizmu i u pokeru je cijelim sobom..netko mi je rekao da poducava za novce, pa ako ima ko kakvu korisnu informaciju sto se toga tice nek javi big_smile

Imaš PM.

00

Re: a gdje je on....

NisiPazio napisao:

dobro oprostite, skuzio sam, ali stvarno me impresionirao puska svojim osjecajem za poker i igru, sjecam se kad je u westinu znao sjest bezveze na 0,5-0,5 i gurat savku ruku all in bez da je pogledao karte,cak i na taj nacin je unistavao stolove..siguran sam da ce biti kad tad sponzorirani pro jer ima karizmu i u pokeru je cijelim sobom..netko mi je rekao da poducava za novce, pa ako ima ko kakvu korisnu informaciju sto se toga tice nek javi big_smile

ak te takvo ponašanje impresionira odi na rulet tamo imaš hrpu kockara koji su "gori" od puške.
gledao sam tog pušku na više turnira ne da me nije inpresionirao nego mi se došlo izbljuvat,ne kažem da on nezna teoriju i nema rezultat al to je lucky luzer with two hole on 1ass i ev mu je u plusu sigurno 100k dolara.

00

Re: a gdje je on....

makisplit napisao:
NisiPazio napisao:

dobro oprostite, skuzio sam, ali stvarno me impresionirao puska svojim osjecajem za poker i igru, sjecam se kad je u westinu znao sjest bezveze na 0,5-0,5 i gurat savku ruku all in bez da je pogledao karte,cak i na taj nacin je unistavao stolove..siguran sam da ce biti kad tad sponzorirani pro jer ima karizmu i u pokeru je cijelim sobom..netko mi je rekao da poducava za novce, pa ako ima ko kakvu korisnu informaciju sto se toga tice nek javi big_smile

ak te takvo ponašanje impresionira odi na rulet tamo imaš hrpu kockara koji su "gori" od puške.
gledao sam tog pušku na više turnira ne da me nije inpresionirao nego mi se došlo izbljuvat,ne kažem da on nezna teoriju i nema rezultat al to je lucky luzer with two hole on 1ass i ev mu je u plusu sigurno 100k dolara.


mislim da ima veci bankroll od vecine ovdje mozda i od tebe, ne ulazim...isto tako mislim da je sasvim dovoljno upoznat sa teorijom pokera, i da ce oni manje uspjesni biti uvijek zavidni...

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: a gdje je on....

rekao sam ti svoje,tip je lucky luzer i ne da ce mu biti potreban sponzor nego dobar kredit

00

Re: a gdje je on....

pozdrav svima, čitam malo ovaj topic i zanima me sljedeča stvar.
zna li itko ovdje nešto više o najboljem hrvatskom high stakes igraču perici kolediču?
vidim isto da ga nemate u svojem TEAMU pa me zanima dali je on uopče prisutan na nekim internet stranicama jer sam tjekom jednog turnira u čakovcu čuo da baš i ne igra na internetu i žalio se kako u hrvatskoj nema dosta jakih cash igri pa često ide u inozemstvo igrati cash.
igra li još tko u hrvatskoj osim njega poker sa največim blindovima (500 - 1000 eura) i tko su ti ljudi????

00

11

Re: a gdje je on....

To si ti krivo nešto čuo. Ne igra on na tim blindovima. Možda s tim buyinom.

00

Re: a gdje je on....

moguče da sam krivo čuo i zaključio za blindove, ali sam siguran da je rekao da je osvojio jako puno potova od dvadeset tisuča eura, a to je ogromna lova!!!!

00

Re: a gdje je on....

Josip_20 napisao:

moguče da sam krivo čuo i zaključio za blindove, ali sam siguran da je rekao da je osvojio jako puno potova od dvadeset tisuča eura, a to je ogromna lova!!!!

Nisam cuo za momka do ovog tvog posta, ali ako "bas i ne igra online" te odlazi igrati live cash u inozemstvo, onda nesto u cijeloj prici ne drzi vodu.

500/1000 blindove ne igra gotovo sigurno, jer bi u tom slucaju za njega znali apsolutno svi koji prate poker.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: a gdje je on....

nije mi jasno kaj me sad napadate, pa ja samo pišem ono kaj sam lično čul od njega lično!!!
možda to nisu ti blindovi to se slažem jer je on rekel da igra največe igre koje postoje i onda sam ja sam zaključil da su to ovi blindovi jer sam mislil da nema večih, tu se ispričavam ako griješim!

00

15

Re: a gdje je on....

Mozda igra turnire sa tim buyinom?

00

Re: a gdje je on....

neznam,možda.....a zašto ga nemate zapisano u profesionalcima????? meni se čini da čovijek odlično igra!!!

00

17

Re: a gdje je on....

Josip_20 napisao:

neznam,možda.....a zašto ga nemate zapisano u profesionalcima????? meni se čini da čovijek odlično igra!!!

Već je prije pitano:
http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewto … 3488#p3488

00

Re: a gdje je on....

aha, nisam znal, ispričavam se.
ali onda bi mogli napraviti listu top igrača u hrv. i tamo staviti i njega između ostalog i pušku i svih koji možda nisu pomagali na stranici, ali su dobri igrači! kaj velite??

00

19

Re: a gdje je on....

Teško je napraviti listu top igrača jer ih je teško razvrstati. Kak da odredimo tko je bolji od koga?

00

Re: a gdje je on....

Josip_20 napisao:

nije mi jasno kaj me sad napadate, pa ja samo pišem ono kaj sam lično čul od njega lično!!!
možda to nisu ti blindovi to se slažem jer je on rekel da igra največe igre koje postoje i onda sam ja sam zaključil da su to ovi blindovi jer sam mislil da nema večih, tu se ispričavam ako griješim!

Bez brige kompa, nitko te ne napada  wink

Samo smo htjeli neke cinjenice izvuci na danje svjetlo u smjeru dobivanja sto bolje diskusije na temu koju si otvorio. Moramo se drzati cinjenicnog stanja, ne mislis li tako? smile

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: a gdje je on....

kakav crni  perica...
ne bih se cudio da je upravo puska isildur...
gledao sam malo i imaju iste poteze

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

22

Re: a gdje je on....

mislim da bi se i on pohvalio vec

00

Re: a gdje je on....

kero1987 napisao:

Isildur je budala koja ce svih 6 mill vratiti brze nego sto mislite vec je na pola puta

i pritom si priskrbiti sponzorstvo od kojeg god poker sitea hoce, cim izadje iz anonimnosti.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

24

Re: a gdje je on....

Pa kaj vec nije sve vratio?
http://www.pokertableratings.com/fullti … h/isildur1

00

25

Re: a gdje je on....

Josip_20 napisao:

nije mi jasno kaj me sad napadate, pa ja samo pišem ono kaj sam lično čul od njega lično!!!
možda to nisu ti blindovi to se slažem jer je on rekel da igra največe igre koje postoje i onda sam ja sam zaključil da su to ovi blindovi jer sam mislil da nema večih, tu se ispričavam ako griješim!

to si ti bolesno zabrijal,  ja ga osobno znam i on ti je član na ovom forumu pa ti bude i sam rekao da obično ak igra live onda je to 20-50 kn, nikad više, i na to je on mislio jer u vž i čk zadnje vrijeme ima puno studenti kaj bi za 200-300kn igrali i onda on i još par nas nismo baš voljni igrat s njima, pa je zato sad jedan stol s minimum 500kn u vž a on je to rekao zato jer je prošle godine puno češće bilo malo jača igra s često 5k-10k potovima al sad se to nedogađa više od kad ima smešnih turnira od 100kn

00