Tema: QQ sick spot vs shortie

CO je agro 30/25 i ima 8% 3bet.

Short riba me ne brine već CO...

____________________                  

Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $1
Big Blind: $2

CO ($272.65)
BTN ($76.2)
SB ($341.65)
BB ($224.85)
UTG (fakker11) ($279.65)

Dealt to UTG (fakker11)
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/QC.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/QH.png

Preflop: (Pot is: $3)

UTG (fakker11) raises to $6, CO raises to $18, BTN raises to $76.2 (All-In), SB & BB fold, UTG (fakker11)???

00

Re: QQ sick spot vs shortie

Ako se mislis zastackat s tim, ja bi napravio call.
Ako ti zguras, platit ce te samo bolje ili flip. Ovako callas i pustis ga da on zgura preflop jer te mozda ne stavi na tako dobar hand.

Iako mislim da ovdje fold preflop nije los play. Nisam bas fan foldanja QQ, al u ovoj situaciji mislim da bi to ipak bila dosta dobra opcija.

00

Re: QQ sick spot vs shortie

problem je  kaj CO bez obzira  kaj ima  tak veliki 3b (neznam jel reg il nije) , on tebe  3b kad  si ti na utg tako da  bi mu 3b range  trebao bit  puno manji osim ako nije  ribetina  i 3b bezveze  ne  gledajuci pozicije..
brijem da bi ja  foldo cak ( imate 135 bb) , ti kad  tu zguras  on te  sigurno nece  callat  s  nicim osim KKi AA.. ovaj shorti je  mogao zgurat  s  bilo kojim rucnim parom tako da  nemora  znacit  da  ima  manje kombinacija za  KK i AA.
da je  100bb brijem da  bi zgurao  ,ovak mislim da  bi foldo..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

4

Re: QQ sick spot vs shortie

ja bi shipo.. Call izgleda jaci od shova, a koliko sam vidio na nl200 se dsota light 3beta i UTGa, tak da ja protiv tog manijaka ne bi foldo QQ.. Ako je svjestan svog imagea mozescak dobit call od TT,JJ mozd, ak ne pokupois dead money i ostanes HU s ribom..

00

Re: QQ sick spot vs shortie

Ja bih call-callshove.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: QQ sick spot vs shortie

ja brijem da CO ima TT big_smile

00

7

Re: QQ sick spot vs shortie

ja bi shipao. call mi izgleda puno jace nego ship

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

8

Re: QQ sick spot vs shortie

+1 milac

00