Tema: Misljenja??

ugl...nezma postat onako kao vi pa cu ovako ukratko...igra se full ring 10NL

MP+2 ( Hero) 10,00$ : A :card_club A :card_heart
SB                   23,83$ :

Hero raise preflop 0.35$ / SB calls    POT: 0.80$

FLOP:   8 :card_club  3 :card_spade  T :card_heart
SB checks/ Hero bets 0.70$/ SB raises to 1.40$/ Hero calls    POT: 3,60$

TURN:   T :card_spade
SB bets 3,60$/ Hero ????

00

2

Re: Misljenja??

bilo sta o igracu? ovako je lutrija

00

3

Re: Misljenja??

59/41 na 23 ruke

00

4

Re: Misljenja??

a vjerojatno nisi dobar, al ovaj pot bet na turnu smrdi, jer ne ivdim zast bi minirejzo s T, prije set il J9, a kad se sparilo, ak ima set zast bi beto pot... Fold je vjerojatno jer minirejz od fisha je nuts, al mislim da bi ga ja scallo

00

5

Re: Misljenja??

ja sam foldao, a on pokazao K7off

00

6

Re: Misljenja??

kak mos protiv 59/41 frajera to foldat?????
@ tilt nemre to bit fold protiv takvog agro idiota da ga jebes. call sva 3 streeta nek se sam pokopa

Zadnji popravljao Brky (05-09-2010 21:12:29)

00

7

Re: Misljenja??

prvenstveno sto tek pokusavam igrati 12+ stolova pa mi se cinilo nepotrebnim izlagat se riziku kad ima na drugim stolovima boljih situacija za zaradu! Inace i meni je smrdilo zasto pot beta na turnu, ali kazem prvenstveno sto igram toliko stolova pa nestignem o svakom handu ni toliko podrobno razmisljat...

00

Re: Misljenja??

koliko sam ja primjetio ili imam dojam fishevi vole pot betat sa zrakom...

00

Re: Misljenja??

Bebach napisao:

koliko sam ja primjetio ili imam dojam fishevi vole pot betat sa zrakom...

ja isto igram NL10 FR i primjetio sam da jaki bet obično znači bluff, a slabi bet znači dobar hand...naravno,ne za sve igrače,al većina fisheva tako igra

http://www.mmstaking.com/
00

10

Re: Misljenja??

pa nisam reko da bi foldo, ja bi ga scallo do kraja, al ne znam sta je bolje.. Kao sto sam reko samoi set nas dobiva, T ne vidim zast bi minirejzo al s fishem nikad ne znas.. I nije napiso nist o njegovoj agresiji, a po tom bi donjeo odluku da igram..

00

11

Re: Misljenja??

a ak mu je pfr 40, automatski je i agro postflop. nisam nikad vidio da je riba tolko luda preflop a mirna postflop

00

Re: Misljenja??

gi85 napisao:

prvenstveno sto igram toliko stolova pa nestignem o svakom handu ni toliko podrobno razmisljat...

Ako ti se ovakve stvari dešavaju, onda smanji broj stolova, jer ovo samo trebaš vidjeti da je tip aggro i to je to, nema puno razmišljanja, ali očito imaš previše stolova.
Smanji broj stolova, nije cilj igrati čim više stolova, nego igrati čim više stolova bez da ti igra gubi na kvaliteti. Ovo je primjer gubljenja novaca zbog toga jer igraš previše stolova.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Misljenja??

a zasto samo callas flop

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

14

Re: Misljenja??

htio sam ga navuci jer sam ga stavio na T i da me zato minrejzao... Nisam ocekivao da ce pasti jos jedna T na turnu...nevjerujem da bi drugacije postupio ni da sam igrao manje stolova!!

00

Re: Misljenja??

ma mislim sto ne shipa kad je dobio chek /raise. i skrati muke.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

16

Re: Misljenja??

@gi85 takvi idioti ce ti bluffat svaki dry board za koji misle da te nije skeljio. ovo ti je savrsen primjer.
@ chillin callamo tu tak da mu damo sansu da zbluffa i turn i river. ak sad zguras, on sve bluffove baca

00

17

Re: Misljenja??

nema potrebe shipat flop, skoro pa nema drawova

00

18

Re: Misljenja??

...sljedeci put cemo postupit drugacije! Bit ce to jedan leak manje u mojoj igri.

00