Tema: koji play?zasto?

statsa nema ja igram 4ruku na stolu,tip4..... (u prve 3 ruke sam odigrao  3bet i 4bet -2put mi foldali)
i sad:
1.
ja(672$)(J :card_heart J :card_spade )
klairic(594$)(??)
CO-ja bet 20,BB-call 14$
flop: 6 :card_club J :card_club 7 :card_heart
klairic bets 28$,ja raise 72$,klairic calls 44$
turn:Q :card_club
klairic:all in,ja???

2.dredDZill4-29-23-8
ja(1470$)(Q :card_heart Q :card_diamond )
reDZill4(1321$)(??)
CO-calls 6,Button:reDZill4 raise 18,BB-ja re-raise 58,co-fold,reDZill4 call 40$
flop:2 :card_spade 2 :card_heart J :card_diamond
ja-bet 76$,reDZill 4 call 76$
turn:7 : :card_diamond
ja:168,redZill 442$ ja?????

00

Re: koji play?zasto?

ja tu nis ne kuzim.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: koji play?zasto?

boboman napisao:

ja tu nis ne kuzim.

+1

00

Re: koji play?zasto?

potrudio sam se tu napraviti te handove tak da ne mogu bolje...
nemas sta previse kuzit u prvom hendu igramo 1-1,u 2 se pre-flop krenula umjesati 3osoba-no foldala je moj 4bet pa opet ostajemo 1-1
zar nitko nema neko razmisljanje-savjet o nacinu odigravanja te 2 ruke?znam da je nepregledno no...

00

Re: koji play?zasto?

i imam jedno pitanje  vec nekoliko dana(15-20) igram s odredenom osobom na starsima svaki dan na istom stolu pri provjeri na PTR-u vidim da joj se uopce ne biljezi niti jedna ruka u zadnjih ohoho...pa me sad zanima da li je moguce nekako sakriti svoje odigrane ruke-rezultate od ostalih znatizeljnika nekakvom kupnjom?isto kao sta se mogu i kupiti ruke na istom sajtu?!?

00

Re: koji play?zasto?

pretpostavaljam da igrate 3-6  blindove??
prvi hand  mi nema  smisla , padne  boja i on u pot  od  184 zgura  500 .. kaj bi to napravio s bojom ?  jednostavno neznam zakaj bi to  napravio ,jedino da  te  zbuni pa  da  ga  riba  ko ja  calla, neznam 50 -50 sam

2 hand  brijem da  AA 4b  posto ste deep, KK mozda  nebi, sve ostale  pocket  parove  bi te  brijem callo jer ste deep tako da  on tu lagano moze  imat  JJ ili 77.. foldo bi zato kaj ste jako deep uglavnom

sve  ovo uzmi s  rezervom jer  igram fenomenalan poker  u zadnje  vrijeme

Zadnji popravljao puki86 (11-09-2010 13:04:52)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

7

Re: koji play?zasto?

1. bi snapo, 2. bi foldo jer ne beatas skoro nista a deep ste

00

Re: koji play?zasto?

Tilt napisao:

1. bi snapo, 2. bi foldo jer ne beatas skoro nista a deep ste

+1

00

Re: koji play?zasto?

1. hand sam snap call napravio i posto sam ga stvaio na overpar ili set 6-7ica iako je mogao imati nesto tipa 8 :card_club 9 :card_club  no na kraju su mu tim slowplayem otisli A :card_spade A :card_heart  u vjetar(ne kuzim zasto nije napravio raise na flopu??)...river dosla banana....
2. hand sam iskoristio skoro cijelo vrijeme posto sam znao da ne mogu beatat vise manje nista osim blefa a bio sam uvjeren da ima zrak no odlucio sam napraviti call gdje se pojavila Q :card_club  big_smile  gdje sam odigrao all in i dobio call od od seta J....
mislim da je ova odluka u 2 handu uzasna no ispala je ok..
JE zna neko odgovor na pitanje koje sam vec postavio:
i imam jedno pitanje  vec nekoliko dana(15-20) igram s odredenom osobom na starsima svaki dan na istom stolu pri provjeri na PTR-u vidim da joj se uopce ne biljezi niti jedna ruka u zadnjih ohoho...pa me sad zanima da li je moguce nekako sakriti svoje odigrane ruke-rezultate od ostalih znatizeljnika nekakvom kupnjom?isto kao sta se mogu i kupiti ruke na istom sajtu?!?

00

10

Re: koji play?zasto?

Za to pitanje bi trebao njima poslat mail...

00

11

Re: koji play?zasto?

ne kuzim samo zast postas tako handove, ako igras na starsimu, i imas HEM, puno ti je kase kopirat hh i stavit hand na forum da svi bolje vide..

00