51

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Moraš staviti GAMING. Jer ti inače neće dati uplatiti na poker.

00

52

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

iamlegend napisao:

kartica koje banke?  iskljucivo PBZ prolazi

Pa i je od PBZ-a, visa electron! i kada stavim gambling izbaci mi da mi banka neda to... sad

00

53

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

i mene zajebaje u zadnje vrime, doduše splitska banka

When you got nothing, you got nothing to lose
00

54

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

hvala svima na informacijama, ugl, čekam karticu iz pbz-a koju sam već napravio u dolarima i u planu mi je onda na moneybookers poslat novac pa onda na pokerstars, jedino me zanima koliko će mi stić para na pokerstars, ako npr. uplatim 20 dolara, koja je sve skupa provizija... da mi se ne bi desilo da nemam ni za minimalnu uplatu...

00

55

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

neće ti puno uzet, par dolara možda.

00

56

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

ok, hvala!

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

izvadio bih sa pokerstarsa 400 dolara, a nisam nikada uplacivao.da li je moguce?

00

58

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Msilim da možeš zatražiti ček... probaj ići na cashout.

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

a da li mogu prebacit na kreditnu karticu Visa Raiffeisen banke?s njom sam pred neki dan uplaćivao na full tiltu, ali nisam radio isplatu pa da ne kiksam nesto.cuo sam da ne mozes isplaćivati ako nisi uplacivao pa ne znam da li da uplatim mozda 100 dolara , malo igram pa onda isplatim...

00

60

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Uplati minimum pa isplati. Za karticu moraš napraviti deposit prije cashouta.

00

61

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

tubaalen napisao:

izvadio bih sa pokerstarsa 400 dolara, a nisam nikada uplacivao.da li je moguce?

provjereno...netreba nikakva uplata,jedino gubiš first deposite bonus i to je to.na moneybookers mi je stiglo za nekih cca 2 i pol sata.

00

62

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

LOL. Ovo nema veze jedno s drugim...

Kak nisi uplatio, a dobio si first deposit bonus?

00

63

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

nisam dobio first depozit bonusa kad nisam uplatio...gubiš mogučnost first depozit bonusa kad isplatiš.


izgleda da su mi vratili mogučnost first depozit bonusa.kad sam vršio isplatu nie bilo na cashier-u my bonus status,sad je ponovno vračen tako da nisam više siguran...

Zadnji popravljao dRxx23 (04-02-2011 12:29:41)

00

64

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Pozdrav.Imam jedan problem.Nakon registracije na Moneybookers išao sam verificirati svoju PBZ deviznu karticu te su mi skinuli određeni iznos koji ja moram ponovno upisati da bi potvrdio da je kartica moja.Na PBZ internet bankarstvu piše da je zadnja transakcija bila 1.55 dolara.Nakon što sam na moneybookersu upisao taj iznos piše da sam napisao krivi iznos te sam blokiran na 24 sata.Ako ima netko tko je imao takav problem molim da se javi.Hvala

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Najjsigurnije ti je nazvati pbz info i pitati koliko su ti skinuli sa racuna!
Ista stvar mi se dogodila kada sam sam gledao na internet bankarstvu! Valjda to bude neki tecaj drugaciji ili sta ja znam..
Uglavnom nazoves pbz info i pitas koliko su ti skinuli, nebi trebalo biti problema!

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

triba pricekat malo. ono sta ti pise isti tren na racnu nije tocno. sutra bit ti cifra tribala bit drugacija i to je pravi iznos.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

67

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

ja sam imao isti problem, najbolje je otići osobno u banku i zatražit ispis transakcija

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Istekla mi PBZ visa electron, podigo novu nakon mj. dana, ukucao sve u redu, no neće prolazi verifikacija koja je na istu karticu prije par godina prošla.. stoji ''We are unable to debit payments from this debit/credit card, please try another credit/debot card or another deposit option''. To stoji više od 24h na koliko je navodno lockana kartica...

Kužim da je bank transfer jedina preostala opcija samo mi nije jasno hoće li mi se na taj način verificirati kartica ili će vječno stajati lockana na ''24 sata'' bez mogućnosti verifikacije.

''Ne plaćam porez, plaćam rake.''
00

69

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

A di to? Moneybookers, sajt?

00

70

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

postavit ću ovdje pitanje,da ne otvaram novu temu bezveze,je li moguće,sa jednog laptopa,imat više korisničkih računa na jednoj poker stranici,npr,PartyPoker?

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

sejmen napisao:

postavit ću ovdje pitanje,da ne otvaram novu temu bezveze,je li moguće,sa jednog laptopa,imat više korisničkih računa na jednoj poker stranici,npr,PartyPoker?

Moguce je,ja imam,iako prvo sam im poslao mail da pitam i nema problema.Naravno,svaki racun mora biti na drugo ime,npr mozes otvorit na brata,sestru...Na Party pokeru i Pokerstarsu je moguce.

10

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Pedesetica napisao:

Istekla mi PBZ visa electron, podigo novu nakon mj. dana, ukucao sve u redu, no neće prolazi verifikacija koja je na istu karticu prije par godina prošla.. stoji ''We are unable to debit payments from this debit/credit card, please try another credit/debot card or another deposit option''. To stoji više od 24h na koliko je navodno lockana kartica...

Kužim da je bank transfer jedina preostala opcija samo mi nije jasno hoće li mi se na taj način verificirati kartica ili će vječno stajati lockana na ''24 sata'' bez mogućnosti verifikacije.

roba59 napisao:

A di to? Moneybookers, sajt?

Znaci vise nije moguce uplaćivat iz PBZ-a sa deviznog na moneybookers ili Pokerstars?
Ako je netko nedavno pokusavao uplatit nek javi da neidem bez veze otvarat račun u PBZ-u...

Yes, but have much do you lose?!?
00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

moze li neko ovo potvrdit? uskoro mi istice kartica, ovo ce bit prelose ako je istina?

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

lol to je bilo u prvom mj, no dal je netko u međuvremenu verificirao visu deviznu iz pbza? cisto da znam, hvala

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

ja sam uplačivao sa vize pbz i sve ok kao i prije

Zadnji popravljao maxmax0 (09-05-2012 13:59:16)

00