Tema: Jedno blesavo pitanje...

Ugl. gledam vaše uspjehe i još se ne mogu načudit, dosta vas je daleko doguralo na turnirima, ali mislim da ja tu baš nemam sreće, a sad kako nikad nisam s pravim novcima igrao, zanima me vaše iskustvo s ovim:

http://i52.tinypic.com/29dd7he.jpg

dakle zanima me jeste imali nekog većeg uspjeha i da li se išta plaća upad na stol?

00

Re: Jedno blesavo pitanje...

Ne kužim šta te zanima, jel cash profitabilan ili?
Pošto jos nisi igrao za prave novce probaj prvo na NL 2 stolovima odnosno tamo di ti bankroll dopušta, malo da osjetiš igru a tek kasnije počni na NL10 jer ima dosta dobrih igrača a i ostali su nesto više tight nego na NL5

00

3

Re: Jedno blesavo pitanje...

da to naravno, ionako neću imat odma neke veće pare, to mi je i u planu, ali najvše me zanima jel se išta plaća upad na stol?

00

Re: Jedno blesavo pitanje...

Kako jel se plaća?
Ako igras do 100bb stolove onda možeš na NL10 sjesti sa max $10, na 50bb stolovima sa max $5...
na nl2 i nl5 sve su do 250bb stolovi

00

5

Re: Jedno blesavo pitanje...

znači to je sve, ok, ma mislia sam da ti uzme pokerstars neki sitni postotak po ulasku na stol, al očito ne...

00

Re: Jedno blesavo pitanje...

uzima  ti od  svakog  osvojenog  pota

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

7

Re: Jedno blesavo pitanje...

Ni jedna poker soba ne uzima neki postotak za ulazak za stol ... prvo uzimanje ti je kod BB ili kada odlučiš zaigrati ... npr možeš sijesti za stol a ne igrati (Sit Out)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00