Tema: Daniel Negreanu challenge

Jel zna netko sta je s onim njegovim "projektom" od 1 $ napraviti tisuče ? (ili koliko ne sječam se više)

mislim da je bila tema o tome ali ne nađem pa radim novu

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Daniel Negreanu challenge

mislim da je zastao na NL25 ili tako nešto

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: Daniel Negreanu challenge

Sta nije da je frajer izjavio kako ne moze igrat vise od jednog stola koncentrirano?  lol  lol  lol

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Daniel Negreanu challenge

Na 250 +/- dolara je.Nastavit ce ga ukratko, sada igra 100/200$ stolove,ganja 50 000ruku do nove godine,zasad u plusu 100 000.Da bio mu je problem,sad se navikava do 4 stola mislim igrati. Oldskul staces:)

Daniel: " In the meantime, I'll also be playing online a bit on PokerStars, reviving my micro limit challenge. Put in a session tonight and booked a solid win of $36.45 which gets my bankroll back up over $190 playing $0.25-$50. I started at that level with $250 and need to win an additional $250 to get to the next level, so that could take a while, or I could go broke :-)"

Zadnji popravljao MasaKrisT (13-09-2010 19:56:58)

00

Re: Daniel Negreanu challenge

to ti je ko da netko s foruma ode igrat na face, ja kad to vidim obično velim da to nije poker. Tak je brijem njemu kad igra na micro limitu....nikad nisam kužil te projekte, slično i ono s fergusonom, brijem da je njima generalno poker dosadil i ovo su pokušaji probuđivanja stare motivacije.

00

6

Re: Daniel Negreanu challenge

Ok baš me zanimalo pa prošlo je več dugo vremena

Volim tako prijekte gdje ljudi grade od micro limita BR čisto da me malo motivira

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Daniel Negreanu challenge

cgreen napisao:

brijem da je njima generalno poker dosadil i ovo su pokušaji probuđivanja stare motivacije.

Ili jednostavno dobar advertising..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00