Tema: Non showdown winnings

"Retardiran" sam za postat img pa cu to reci ovako tekstom.
Na 10Nl u prvih 5000 ruku, showdown winnings graf mi je na +86$, a non showdown na -32$!! Kakav bi  taj non showdown graf trebao izgledati dugorocno i je li problem sto je u padu?? eto nadam se da netko razumije pitanje....
P.s. Netko voljan objasnit kako postat te slike s hema na site neka bude slobodan objasniti

Zadnji popravljao gi85 (15-09-2010 15:46:17)

00

2

Re: Non showdown winnings

kakav je to poker alat?

00

3

Re: Non showdown winnings

Holdem manager

00

Re: Non showdown winnings

Nemoj brinut za to sve dok si u plusu...

00

Re: Non showdown winnings

Za uploadanje slika koristi neki od image hosting servisa. Najpoznatiji je www.imageshack.us

Sto se tice NSW ilitiga RED LINE: vecina igraca ima showdown winningse u plusu jer value betaju fisheve, a non-showdown winningse u minusu jer previse foldaju i premalo bluffaju. Iako dijagnostika problema izgleda jednostavno, vjeruj mi da to nije slucaj. Osim toga, 5 tisuca hendova je premali sample za donositi ikakve zakljucke.

http://www.pokerpro.com.hr/strategija/l … nings.html tu imas clanak sa nekoliko korisnih savjeta kako poboljsati crvenu liniju. Moras znati da na micro limitima igras uglavnom protiv fisheva i da ce ti protiv njih crvena linija uvijek biti u padu, cisto radi cinjenice da premalo foldaju. Nonshowdown winnings rastu kada igras protiv regulara koji su sposobni foldati i donekle su sposobni za hand readanje.

Suma sumarum, kako ti poker znanje bude evoluiralo zajedno sa hand readingom i ostalim bitnim stvarima (kada double barrelati, kada triple, kada delayed c-betati itd.) tako ce ti i crvena linija ici po crti od 0$ ili cak prema gore. Do tada, nemoj se opterecivati istom ako si winning player na limitu koji igras. Roba je najbolji grinder u Hrvatskoj, osvojio je pun kurac para ove godine pa mu je crvena linija isto u padu, ali zato ona bitnija, plava - raste u nebesa.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

6

Re: Non showdown winnings

Zahvaljujem.....

00

Re: Non showdown winnings

Zamoljujem  cool

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Non showdown winnings

evo imam ja pitanje jos jedno ... na sljedecoj slici je moj graf za prvih 2000 handova uopce (tek 2 dana igram)... jel to znaci da previse bluffam i premalo foldam ??? igram NL2 ...

http://img834.imageshack.us/i/43317428.jpg/

00

Re: Non showdown winnings

zzzvizzz napisao:

jel to znaci da previse bluffam i premalo foldam ???

Ne možemo to vidjeti iz grafa. To bi ti trebao znati.

Pogledaj kolko % ti je went to showdown... Ako ti je veći od 25% onda premalo foldaš...

00

Re: Non showdown winnings

ma ne beri brigu za non showdown, ovisi kako igras.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00