Tema: zbunjola!!!

vilain ima stase 19/14/1...prvi mi je hand na tom stolu! Kad je samo kolao moj 3bet preflop stavio sam ga na TT - QQ i mozda AQs+! Ali kad je tako pasivan postflop malo me uhvatila "trta" nakon check raisa...jel to call ili fold??

Fullring 0.05/0.10

Hero BB   (10.00$): K :card_club  K :card_spade
UTG1       (24.70$)
Villain SB (11.77$)

UTG1 calls 0.1, SB raises to 0.40, hero raises to 1.30, UTG1 folds, SB calls    POT:  2,70$

FlOp: 5  :card_spade   4 :card_club  Q  :card_club

SB checks, BB bets 2,10$, SB raises to 10,52$ (all in), hero ???

00

2

Re: zbunjola!!!

to je snapcall

00

Re: zbunjola!!!

Kolko mu je fold to 3bet? 4bet range?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

4

Re: zbunjola!!!

0% na 144 ruke

00

Re: zbunjola!!!

nije  neki sample pa bi callao vjerojatno , da  je  na  700-800 handova imao  ag 1 i zgura mi brijem da bi foldo mozda cak...

nisam skuzio da je 3b pot, call

Zadnji popravljao puki86 (19-09-2010 15:36:40)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: zbunjola!!!

vjerojatno si snapa ko sta bi svi na ovome svitu i on je pokaza nekakvu četvorku pa cviliiiis. But that's fine.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

7

Re: zbunjola!!!

ja sam nazalost bacio i pritom napomenuo u chatu da cu bacit KK..lik mi se rugao i rekao da je imao AQ i da se nadao da imam KK ba da cu ih bacit vjerovatno!

00

Re: zbunjola!!!

ako vidiš da ima 0% fold to 3bet znači da sve s čime beta PF calla i 3bete, tako da mu je range ogroman. Da ima mali call protiv 3beta (na veći hand sample) onda bi mogao foldati.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: zbunjola!!!

sere frajer... nadao se  da  ces  bacit  KK   mos  mislit, ak je  imao read  da  imas  KK nebi nikad  zguro...  big_smile
tak da  si vjerojatno napravio dobar  fold  i frajer  je  bio nazivciran jer  si dobro foldo i htio te bacit  na  tilt..
osim  ako ti ne  pokazu nemoj vjerovat  sta  pisu po chatu..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

10

Re: zbunjola!!!

fold KK u 3betanom potu na Q high flopu sa 100bb nemre bit dobar da ga jebes

00

11

Re: zbunjola!!!

nisam rekao da  je  inace  dobar  fold, mora  to scalat..
samo sam rekao da  je  moguce  da  je  ovaj put  napravio dobar  fold  zbog  ovog  kaj je  frajer  po chat pisao

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

12

Re: zbunjola!!!

gi85 napisao:

Ali kad je tako pasivan postflop malo me uhvatila "trta" nakon check raisa

Pa tak se i igra 3betani pot... Kaj je trebao? donkati? check callati s top pairom pa da mu dodje treća od boje ili neka overkarta?

Ovo je insta call.

00

13

Re: zbunjola!!!

next time i'll call... smile

00

Re: zbunjola!!!

ma ovo nemozes foldat da si tolko scared moeny da si na nl600 sa citavim BR.  Ovo je školski primjer snap calla.

Zadnji popravljao chillin (19-09-2010 16:48:42)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: zbunjola!!!

chillin napisao:

Ovo je školski primjer snap calla.

+1

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

16

Re: zbunjola!!!

pusti ti to...nije problem u scared moneyu..igram limit nize nego mi roll dopusta, samo prvi puta zelim u cashu beatati neki limit pa tu i tamo  nepotrebno foldam! Zasad mi to ne utjece na  winrate, ali za ubuduce cu ovavke greske ispravit i bit ce jos bolje!!

00