Tema: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

http://www.pokerpro.com.hr/vip/fakker11/slike/tjedan11.jpg

Igrate 6max online. U ovome handu, regular rejza do $7 UTG i vi callate u srednjoj poziciji. Svi ostali foldaju i dolazi flop KcAhQs. Vaš protivnik beta $12. Što je najbolje odigrati?

00

2

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

call
sumnjam da je CR ispravan play jer te villain ovdje tesko moze callat s gorim handom

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

Raise/fold je bolji nego call 3 streeta.

00

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

butko napisao:

call
sumnjam da je CR ispravan play jer te villain ovdje tesko moze callat s gorim handom

Ovdje CR ne postoji

00

5

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

croman19 napisao:
butko napisao:

call
sumnjam da je CR ispravan play jer te villain ovdje tesko moze callat s gorim handom

Ovdje CR ne postoji

da da sjebo sam, mislio sam na klasicni rejz
uglavnom, ne bi se bas kladio da je raise/fold bolja opcija od calla

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

Ako smo betani sa rejzom gubimo oko 46 dollara koliko bi tu negdje raise trebao biti a ako zovemo 3 streeta izgubit cemo puno vise.Ako imamo najbolji hand 12 je max sto ces vjerojatno izvuci u ovoj situaciji jer tesko da ce on betati  turn na takom boardu sa air.

00

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

Slažem se s cromanom, raise/fold je puno bolja opcija, od ruka koje beatamo (JJ- pocketa,AT,AJ, KQ, KJ) nećemo dobiti više akcije na turnu (osim ako se completa str8), a ako napravimo call, turn beta samo bolja ruka(osim eventualno KQ). A i flop call, turn fold je jako weak...Ipak je ovo UTG regular raiser - KQ je dno njegovog ranga, a praktički samo to beatamo uz par+str8 draw handove, underparove čak i nebi c betao

assumption is the mother of all f ups

00

8

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

zasto mislite da regular nece 2nd barrelat s handom slabijim od naseg

I na kraju bude " HARAŠO"
00

9

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

Ako rejzamo overreprezentamo svoj hand i nikad ne dobijamo call od lošije ruke koje će villain double barrelati (gutshoti, slabiji two pairovi, turnani flush drawovi, pure bluffovi etc.).

Easy call.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

10

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

ja bi samo call, imamo poziciju nad njim, jedina ruka koja nas pobjeduje je AK, male su sanse da ima KK, a pogotovo AA

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

Ja bih raise/fold.
Razlog tomu je ako on ipak calla najvjerojatnije nece ponovno betat ako nema monster hand jer je i za njega ovo opasan board a on  je  jos tome izvan pozicije .
Mislim da ukoliko samo napravimo call morat cemo platiti i na turnu i na river a necemo zati gdje se uopce nalazimo u handu.
Posto regular igra iz SB pretpostavljam da ima jako dobar hand znaci jedan od AA KK AK QQ pa ukoliko ponovno reisa/beta definitivno fold.

club  heart  diamond  spade
00

12

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

Ljudi, kakav raise?
Vi zapravo govorite o information raiseu, a to je užasan koncept.
Zašto vrlo dobru ruku pretvoriti u bluff? Ako već želite bluff raisati, radite to sa 87s na ovom flopu.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

perozelina napisao:

Ja bih raise/fold.
Razlog tomu je ako on ipak calla najvjerojatnije nece ponovno betat ako nema monster hand jer je i za njega ovo opasan board a on  je  jos tome izvan pozicije .
Mislim da ukoliko samo napravimo call morat cemo platiti i na turnu i na river a necemo zati gdje se uopce nalazimo u handu.
Posto regular igra iz SB pretpostavljam da ima jako dobar hand znaci jedan od AA KK AK QQ pa ukoliko ponovno reisa/beta definitivno fold.

Regular igra iz UTG pozicije. Range mu je puno širi od ovog što si nabrojao, ovo mu je vrh rangea, naravno.

00

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

salemetal napisao:
perozelina napisao:

Ja bih raise/fold.
Razlog tomu je ako on ipak calla najvjerojatnije nece ponovno betat ako nema monster hand jer je i za njega ovo opasan board a on  je  jos tome izvan pozicije .
Mislim da ukoliko samo napravimo call morat cemo platiti i na turnu i na river a necemo zati gdje se uopce nalazimo u handu.
Posto regular igra iz SB pretpostavljam da ima jako dobar hand znaci jedan od AA KK AK QQ pa ukoliko ponovno reisa/beta definitivno fold.

Regular igra iz UTG pozicije. Range mu je puno širi od ovog što si nabrojao, ovo mu je vrh rangea, naravno.

Joj to sam pisal ujutro dok sam jos spaval prije 7 smile sad vidim da je UTG smile onda definitivno raise. Ali napominjem ja sam jos fish u odnosu na neke sa foruma tak da najvjerojatnije nije pravilno moje misljenje ali ja bi tu raise a poslje bi vidio sta bi bilo...

club  heart  diamond  spade
00

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

I naravno sta mislite sta ce na kraju biti odgovor koji ce roba postati,pa call hahahah. Gmiko nasao ovaj kviz negdje pa uvijek zna odgovor.Ma kakav call i kakvi bakaraci,taman i da dode robin odgovor call, ovo je raise.

00

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

gmiko napisao:

Ljudi, kakav raise?
Vi zapravo govorite o information raiseu, a to je užasan koncept.
Zašto vrlo dobru ruku pretvoriti u bluff? Ako već želite bluff raisati, radite to sa 87s na ovom flopu.

Ovo nije vrlo dobra ruka,ovdje zelis odmah na flopu uzeti pot.

00

17

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

croman19 napisao:
gmiko napisao:

Ljudi, kakav raise?
Vi zapravo govorite o information raiseu, a to je užasan koncept.
Zašto vrlo dobru ruku pretvoriti u bluff? Ako već želite bluff raisati, radite to sa 87s na ovom flopu.

Ovo nije vrlo dobra ruka,ovdje zelis odmah na flopu uzeti pot.

Two pair na dry flopu nije dobra ruka i želiš odmah uzeti pot?
Imaš još puno toga za naučiti o NL holdemu...

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

Razlika je protiv koga imas 2 paira i koliko imas valuea u toj situaciji.Ovdje je UTG raise i jednostavno ne vidim sta mi betamo a da ce on nastaviti betati.Ovdje nikako nebi volio callati 3 streeta.Da imam jos puno toga za nauciti ali nema veze.U 5 godina koliko je tebi trebalo da postanes regular na nl50 ja se nadam da cu bar postati nl200 regular a vec sad u godinu i pol imam vecu zaradu nego ti u 5.

00

19

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

croman19 napisao:

Razlika je protiv koga imas 2 paira i koliko imas valuea u toj situaciji.Ovdje je UTG raise i jednostavno ne vidim sta mi betamo a da ce on nastaviti betati.Ovdje nikako nebi volio callati 3 streeta.Da imam jos puno toga za nauciti ali nema veze.U 5 godina koliko je tebi trebalo da postanes regular na nl50 ja se nadam da cu bar postati nl200 regular a vec sad u godinu i pol imam vecu zaradu nego ti u 5.

Da, a rejz će nam callati sa slabijom rukom? Clap clap.

5 godina? Igram pro 2 godine i to do sad na principu 1 mjesec igram, 3 mjeseca pauze. Bio sam 1/2 regular i pao na niže limite zbog lifestylea koji je zahtjevao cashiranje 5-10k+ na mjesec i premalo igranja. Ako si u godinu i pol sa ovako lošim razmišljanjem zaradio preko 100k$, more power to you.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

hahahah jest ov

gmiko napisao:
croman19 napisao:

Razlika je protiv koga imas 2 paira i koliko imas valuea u toj situaciji.Ovdje je UTG raise i jednostavno ne vidim sta mi betamo a da ce on nastaviti betati.Ovdje nikako nebi volio callati 3 streeta.Da imam jos puno toga za nauciti ali nema veze.U 5 godina koliko je tebi trebalo da postanes regular na nl50 ja se nadam da cu bar postati nl200 regular a vec sad u godinu i pol imam vecu zaradu nego ti u 5.

Da, a rejz će nam callati sa slabijom rukom? Clap clap.

5 godina? Igram pro 2 godine i to do sad na principu 1 mjesec igram, 3 mjeseca pauze. Bio sam 1/2 regular i pao na niže limite zbog lifestylea koji je zahtjevao cashiranje 5-10k+ na mjesec i premalo igranja. Ako si u godinu i pol sa ovako lošim razmišljanjem zaradio preko 100k$, more power to you.

Ja tu ne rejzam da bi dobio call sa slabijom rukom.Clap clap da to ne mozes shvatiti a tako si genijalan.Igras 2 godine pro ali poker igras vec 5 najmanje.To da igras 1 mjesec a 3 odmaras je vjerojatno laz ali ok.Ako ti cashiras 5-10k+ na mjesec i to dokazes ja cu snimiti video kako trcim po zagrebu gol i staviti to u index.hr.Ako si ti zaradio ne u godinu i pol nego citav svoj zivot vise od 100k i to dokazes ja cu zovnuti hrt i doci u sabor i skinuti se gol pred jadrankom kosor.

00

21

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

croman19 napisao:

hahahah jest ov

gmiko napisao:
croman19 napisao:

Razlika je protiv koga imas 2 paira i koliko imas valuea u toj situaciji.Ovdje je UTG raise i jednostavno ne vidim sta mi betamo a da ce on nastaviti betati.Ovdje nikako nebi volio callati 3 streeta.Da imam jos puno toga za nauciti ali nema veze.U 5 godina koliko je tebi trebalo da postanes regular na nl50 ja se nadam da cu bar postati nl200 regular a vec sad u godinu i pol imam vecu zaradu nego ti u 5.

Da, a rejz će nam callati sa slabijom rukom? Clap clap.

5 godina? Igram pro 2 godine i to do sad na principu 1 mjesec igram, 3 mjeseca pauze. Bio sam 1/2 regular i pao na niže limite zbog lifestylea koji je zahtjevao cashiranje 5-10k+ na mjesec i premalo igranja. Ako si u godinu i pol sa ovako lošim razmišljanjem zaradio preko 100k$, more power to you.

Ja tu ne rejzam da bi dobio call sa slabijom rukom.Clap clap da to ne mozes shvatiti a tako si genijalan.Igras 2 godine pro ali poker igras vec 5 najmanje.To da igras 1 mjesec a 3 odmaras je vjerojatno laz ali ok.Ako ti cashiras 5-10k+ na mjesec i to dokazes ja cu snimiti video kako trcim po zagrebu gol i staviti to u index.hr.Ako si ti zaradio ne u godinu i pol nego citav svoj zivot vise od 100k i to dokazes ja cu zovnuti hrt i doci u sabor i skinuti se gol pred jadrankom kosor.

Tako je. Rejzaš bezveze.

Zaradu bih bih ti mogao dokazati jednostavnim screenshotom cashout historya u moneybookersu i epassportu (glory days - cashout s neta na bankomatu, uf kako mi to fali) ali zaista ne želim vidjet tvoju golu guzicu. A tu informaciju nisam ni trebao javno podijeliti zbog obične provokacije.

Drž se teme threada ubuduće.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

22

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

Lol @ croman. Opet ego radi.

Dobro se držati tableratingsa dok ide u tvoju korist, jel tako? A to što tableratings nije točan, nema veze...

Umjesto da nam objasniš handove koje si odigrao protiv gmika. I da objasniš kako je profitabilno callati 3bet OOP s 45.

00

23

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

rejzat se treba samo s royalom. drugo sve call pa sto bude bude.

00

24

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

Izbrisao sam ti gluposti, croman, zadnje upozorenje imaš. Nađi drugi forum za ispucavanje.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: 11. Tjedan - 24.10. - 31.10.

Dosta zajebana situacija. Regular će nas rijetko double barellat ovdje, zato bi bilo najbolje da saznamo odmah ako smo behind. Raise.

+Ako callamo i turn bude J ili 10, stvarno smo u banani, nemamo nikakvu informaciju o protivnikovim handu.

Zadnji popravljao salemetal (28-10-2009 01:56:53)

00