Tema: Pomozimo covjeku koji je u jako teskoj situaciji

Evo sta mi je poslao u zadnjih par poruka:

1.A JBT AJDE MOLIM TE NIKAD TI SE VISE NECU OBRATITI OBECAVAM AKO MI POMOGNES SADA...MOLIM TE PRIJATELJU...IMAJ BAR MALO SRCA I LJUDSKOSTI MOLIM TE....BAREM KOJI DOLAR AKO NE MOZES VISE...MOLIM TE

2.POZZZ PRIJATELJU....KAD CE BIT ONAJ VIDEO DA GA VIDIMO....AJD MOLIM TE COVJECE SMILUJ MI SE BAREM 5$ MI POSALJI....KO BRATA TE MOLIM.....NEMOJ BITI SKRT KAO NEKI DRUGI IGRACI NA SITE-U.....BUDI COVJEK POKAZI SE...OSIM KAO POKERAS DOKAZI SE I KAO COVJEK....NICKNAME CIKANIKO....MOLIM TE ODGOVORI OBAVEZNO

3. MOLIM TE PRIJATELJU JAVI SE OBAVEZNO I POMOZI TI SI MI JEDINA NADA...HVALA TI


Osnujmo nekakav fond ili nesto.

00

2

Re: Pomozimo covjeku koji je u jako teskoj situaciji

I ja sam dobio dvije poruke od njega...

ja sam za da osnujemo nekakav fond za pomoć ovakvima...

lol

00

Re: Pomozimo covjeku koji je u jako teskoj situaciji

Ma poslao je vjerojatno citavom forumu,meni je bar 20 ovakvih poruka poslao.

00

Re: Pomozimo covjeku koji je u jako teskoj situaciji

hm.... a da nađe neki posao?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Pomozimo covjeku koji je u jako teskoj situaciji

Nebi ovo postao da me nije toliko nazivcirao,prvi put kad mi je poslao dao sam mu 20 dollara i rekao da ne salje vise.Kasnije mi posalje poruku i kaze ako mi nedas jos para nemas ljudskosti i nisi pravi covjek.Tad mi se popeo na kurac.

00

Re: Pomozimo covjeku koji je u jako teskoj situaciji

nisi mu trebo dat ni tih 20 $ da si ti njega pito sigurno bi bio prvi koji bi te odfako

00

Re: Pomozimo covjeku koji je u jako teskoj situaciji

Roba ce ga vjerovatno uskoro obrisat, molim vas da ne nasjedate na takve gluposti i ne dajete lovu, te prijavite ih adminima smjesta.

00

Re: Pomozimo covjeku koji je u jako teskoj situaciji

A lijepo sam mu objasnio kako može do love.
http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=244

Molim vas samo da mi potvrdite dali je to pokerdude.

I nemojte nasjedati na takvo nešto.

00

9

Re: Pomozimo covjeku koji je u jako teskoj situaciji

Nemojte odgovarat na takve stvari i ne postajte na forumu nego prijavite username meni ili robi na PM.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00