51

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

mAgic, koliko u prosjeku traju 27man sng, jel rijec o turbo il normal?
U posljednje vrijeme mi se mota po glavi da se prebacim s 9man turbo na 27man.. koliko se razlikuje sama igra, tj. koliko bi mi otprilike trebalo da "pohvatam konce"?

But they were suited...
00

52

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Ja mixam turbo i normal jer se mi ne da cekat da se napune turbo turniri ( fora je da se mozes samo na jedan registrirat onda moras pocekat da se napuni ) tako da upalim 2-3 normalna i onda samo ubacujem turbo turnire. Normalni traju preko sat vrema i ide sve polako stalno ako dojdes na FT obicno je break ( svakih 60 minuta ) tako da obicno traje 1:20h a turbo ide brzo mislim da 40minuta. Meni je dobro igrat ove regular jer se onda registriram stalno na nove turbo turnire jer se mi ne da igrat samo 1-2 stola pa odigram malo vise  big_smile

A razlika nije nesto ROI je puno veci i to je to. Ja igram isto ko 9man malo vise hendova pusham. Ljudi na pocetku jednostavno bacaju cipove to ne vidis na 9man ...
Mozemo se dogovorit da skupa nesto odigramo pa onda odluci ...  wink

00

53

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Zanimljivo... morat cemo nesto dogovorit.
Ono sto me koci je manjak vremena tako da s 9man turbo mogu imat veci $/h, al svakako cu probat.

But they were suited...
00

54

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Zaboravio sam napisat da ja to govorim za ove 2.25$ turnire mislim da se na 6.50$ mozes registrirat na vise od njih ( otvaraju se novi ) ...
Ne razumijem zasto se turbo nemozes registirat na vise njih ( regular se mozes ) ali ok...

Danas sam odigro samo jedan session jer ovdje pada kisa i sve gluposti tak da se mi ne da zajebavat ...
BR > 400  tongue

Pozz!

00

55

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Postoji li kakav strategy guide il knjiga (osim harringtona) za 27man, izguglao sam za 18man.
Uglavnom, trebale bi mi nekakve osnovne smjernice za igru, razlike izmedju 9man, stil igre u pocetku/na kraju, na sto treba pripazit...
Kakva je rezlika izmedju 18man i 27man?

But they were suited...
00

56

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Neznam ja knjige ne citam ... Ja sam se jednostavno prebacio na 27man i ide mi dobro nema tu tople vode mislim da bi lagano mogo igrat i 45man i slicno. Na pocetku igram isto ko 9man jako tight i onda kada imam ~ 10BB pocnem pushat i kad dojdes na FT onda pratis kolko ljudi imaju cipova i blinde. Pogledaj si 45man video to ima vise materiala a razlika nije nesto.

00

57

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Jos nesto ako zanima koga neki video od PimpinDonks-a sada prodaje na Sharkscope-u mogli bi skupa kupit sada smo trojica ako nas je naprimer 5 svaki bi platio 20$ EV+  big_smile

00

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

ja sam zainteresiran za videa od PimpinDonks sudjelujem u podjeli troškova

00

59

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Budem ja napiso na slovenski pokerpro tamo je 3-4 kandidata tako da mozda bude nesto iz toga  wink

00

60

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Danas sam skuzio da je jedina prava poker kuca za SNG pokerstars...
Igro samo 5.50$ na FTP i jednostavno si nisam mislio da treba tolko cekat da se napune ...
Skoro nema teorija da mene vide tamo na 5.50$ nema smisla gubit tolko vremena na registraciji ...

00

61

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Odigrao sam par 18man i 27man, moram priznat da su zabavni (likovi koji igraju, naravno). Znam da je vecina zaljubljena u Ax ili K8+ al ovakva nadigravanja nisam vidio od 1,25 9man... ajmeee...
Uglavnom zaradio sam 20ak $ na njih par, al premalo vremena imam za igru pa se vracam 9man jer mi je uz familiy life gotovo nemoguce uhvatiti 90+min mira u sobi.. pogotovo kad mali svako po ure-uru uleti u sobu i vice "Hippoooo"... big_smile

But they were suited...
00

62

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Evo mene ...
Na ovaj moj kvazi projekt sam skoro vec zaboravio ali sada sam pogledo na SS i vidim da imam 1k odigranih turnira pa da napisem report  cool

Ponuda na full tiltu je slaba za 27 mane ovi za 2$ se pune relativno brzo a ovi 6$ jako slabo. Zato igram vecinoma 6 stolova 2$ i 1-3 stola 6$ odvisno od prometa...
Ali to mi nije ni problem jer nisam naucem na vece swingove pa mi je skoro bolje da nemogu samo ove od 6$ igrat.
U planu imam da se preselim na starse ( mozda se prebacim na 45mane ili 2$ 180 ) kad mi dosade ovi za 2$  big_smile

Evo tu je graf 95% turnira su ovi 27mani nesto malo je 90 KO i 45man ali stvarno jako malo to kad se mi nije dalo cekat da se napune...
http://www4.slikomat.com/10/0901/ujs-1k.png

Evo tolko od mene cujemo se !

00

63

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Hallllllllllllllllllooooooooo !!!!!!!!  big_smile
Malo mi je dosadno vremena imam hmm jos 3 sata je do fajta igrat se mi danas vise ne da jer igram grozno ...
Sada igram na starsima 45 mane 3.25$ . Turniri se pune brzo samo se ja moram naucit igrat malo vise stolova ( trenutno 6-7).
U prvih ~ 30 turnira sam ulovio jebeni upswing tako da BR nije proglem imam skoro vec za 6$ ali prvo cu odigrat min 500 ovih za 3$.
Sutra mislim snimit neki video pa ako bi se dalo da malo pokomentirate sigurno se bi moglo nesto popravit jos kod mene  wink

Pogledo sam i onaj sng wizard ali ono je meni totalno smece ili ja to neznam to koristit ( namjestio sam tocno sta igram ) i pokazuje mi stvarno cudno sta bi kao trebo pushat ( mozda snimim i to pa vi napisite ako sam nesto zajebo ... )

Pozzzz  cool

Zadnji popravljao mAg1c (26-09-2010 03:38:00)

00

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

mAg1c napisao:

Hallllllllllllllllllooooooooo !!!!!!!!  big_smile
Malo mi je dosadno vremena imam hmm jos 3 sata je do fajta igrat se mi danas vise ne da jer igram grozno ...
Sada igram na starsima 45 mane 3.25$ . Turniri se pune brzo samo se ja moram naucit igrat malo vise stolova ( trenutno 6-7).
U prvih ~ 30 turnira sam ulovio jebeni upswing tako da BR nije proglem imam skoro vec za 6$ ali prvo cu odigrat min 500 ovih za 3$.
Sutra mislim snimit neki video pa ako bi se dalo da malo pokomentirate sigurno se bi moglo nesto popravit jos kod mene  wink

Pogledo sam i onaj sng wizard ali ono je meni totalno smece ili ja to neznam to koristit ( namjestio sam tocno sta igram ) i pokazuje mi stvarno cudno sta bi kao trebo pushat ( mozda snimim i to pa vi napisite ako sam nesto zajebo ... )

Pozzzz  cool

možda je sve ok ali nisi protivničke rangeove pravilno podesio... Naravno, moguće je da moraš i pushati nešto što ti baš ne izgleda tako smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

65

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Jao jao...
Snimim video i onda zajebem i stisnem da mi napravi kao za youtube ili nesto tako slicno i ova camtazija napravi takvu glupost da je smjesno  big_smile
Sada sam stavio da mi napravi kao HD al to traje dosta vremena a meni se bas i ne da cekat.
Sutra mislim da bi trebalo bit uploudano. Puno je igre u kasnoj fazi turnira pa bi moralo bit i vama dobro za pogledat  wink

00

66

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Wiz je Bog i batina za SNG, jedino sto trebas je dobro namjestiti range i odabrat pravilan model izracuna equity-a.
Ponekad (u pocetku) ce ti rangeovi mozda bit cudni al nakon nekog vremena ce preporucen range postat jedina pravilna odluka.

But they were suited...
00

67

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Evo konacno se je to uploudalo...
Ja se nadam da se ovo moze pogledat ( mogu ja i uploudat na megauploud pa si vi downloudate ako koga zanima )...
http://vimeo.com/15328762

Ako mislite da bi vi odigrali nesto drugacije napisite  wink

Cujemo se wink

00

68

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

Imam par problema sa wizardom mislim da znam odgovore ali nisam siguran a krivo se ucit nije dobro  big_smile
1. Kada se koristi chip model a kada ICM ?
2. Oni njegovi rangovi definitivno nisu ok kako to popravit ( rucno je dosta glupo za svaki hand posebno... )
3. Igram ove 45mane mislim da drugo osim final table je dosta tesko analizirat. Kako on zna kada je buble i slicne fore kad ne zna kolko je igraca ni sta je na drugim stolovima...

Kada to probam popravit idem dalje sa pitanjima sigurno ce bit jos nesto sjebano kod mene...  cool

00

69

Re: Carobnjak igra Sit & Go =)

1. ICM na FT, ostalo chip model
2. jbg, taka igra. moras sam stavljat rangove za svaki hand, inace nema kruha od wizarda,stovea i pokera opcenito
3. nezna i u tome je problem. Zato treba neke push/fold odluke uzeti sa rezervom osim ako nisi na FT

Vidimo se veceras na turnirima smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00