Tema: Isplata sa FTPa

Nailazim na problem prilikom pokušaja isplate sa FTPa. Udem u Cashier -> Withdrawal -> ponudi mi par opcija (među njima i visa) i kada kliknem na VISA samo mi otvori internet stranicu http://w.fulltiltpoker.com/deposit-real-money#credit ... nakon 15og pokušaja stvarno više nemam volje... frend mi je posudio svoju VISA electron karticu, ali do djela gdje dajem broj kartice i verifikacije uopce ne dodem. Zanima me u cemu je problem? Možda u tome jer nikad nisam vršia uplatu, naime dobia sam 50$ preko pokerstrategy-a sad želim podignut 200$ (i cleara sam 1000ftpa). ne želim se zajebavat sa MBom i netellerom.

Hvala unaprijed

00

Re: Isplata sa FTPa

moras prvo depositat sa karticom sa kojom zelis cashoutat, i isto tako ta kartica mora imat ime isto koje je u cashieru fpta di stoje podaci korisnika..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Isplata sa FTPa

chillin napisao:

moras prvo depositat sa karticom sa kojom zelis cashoutat, i isto tako ta kartica mora imat ime isto koje je u cashieru fpta di stoje podaci korisnika..

Pa kako glupo, ne samo da moram napravit karticu nego moram i depositat iako već imam $ na accountu... Neki genij se dosjetia toga -_-

Hvala na odgovoru!

00

Re: Isplata sa FTPa

ako nebi bilo toga,hacknem ti account i isplatim si 10k$ na svoju karticu..niti ti imas 10k$ na accountu niti ja znam hakirati,ali mislim da si shvatio smile

00

Re: Isplata sa FTPa

antoniob napisao:

ako nebi bilo toga,hacknem ti account i isplatim si 10k$ na svoju karticu..niti ti imas 10k$ na accountu niti ja znam hakirati,ali mislim da si shvatio smile

Ma kužim da moram napravit svoju karticu, to sam i sam nekako pretpostavia, al ovo sa depositanjem mi nije niti malo jasno ccc al nema veze napravit cu i depositat 10$ i onda ce valjda sve radit kako triba big_smile

00

Re: Isplata sa FTPa

msimu12345 napisao:

[
Ma kužim da moram napravit svoju karticu, to sam i sam nekako pretpostavia, al ovo sa depositanjem mi nije niti malo jasno ccc al nema veze napravit cu i depositat 10$ i onda ce valjda sve radit kako triba big_smile

da

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00