Tema: HU SNG - HUD postavke

Evo čitam malo 2+2 forum i vidim da ima milijun različitih mišljenja oko ove teme.
Kako postaviti svoj HUD za HU SNG? Ja sam se nekako generalno ponio za ovim člankom i nekim komentarima ispod njega: http://www.husng.com/content/shark-feed … p-updated

Zanimaju me vaša mišljenja na ovu temu, kako imate vi podešene vaše HUD displayeve za HU SNG?

00

2

Re: HU SNG - HUD postavke

šta će ti hud za hu?

00

Re: HU SNG - HUD postavke

Pa evo upravo jedno od mišljenja koje sam našao na 2+2 je i da ne treba HUD sa HUSNG iako ja mislim da je ok imat ga pogotvo ako igraš na manjim mrežama česće ćeš sjedit sa istim ljudima i imat neke statse na njemu. Neznam pitam. Ajde na svoje pitanje dodaj zašto misliš da ne treba HUD?

00

4

Re: HU SNG - HUD postavke

hud služi za cash igru. kad igraš veći broj stolova nemoguće je pratiti igrače, pa to za tebe odradi hud. kad igraš hu nećeš igrati više od 4 stola. a mislim da je 4 stola moguće pratiti bez statistike, a da ne govorim o 1 ili 2 stola.

00

Re: HU SNG - HUD postavke

HUD za HU nije potreban kao klasičan HUD. međutim, statistika HEMa jako pomaže gdje je odvojeno OOP i IP (tj. akcije sa BB odnosno sa D), razdijeljena statistika za flop, turn i river. ponekad to pomaže. šteta je samo što HEM još uvijek ne može postaviti filtere u odnosu na eff stack/bb, nego samo u odnosu na broj igrača, pa su tako filteri za HUsng neupotrebljivi.

ja jesam ZA HUD, iako nije presudan kao sng, a pogotovo za cash gdje je MUST!

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

6

Re: HU SNG - HUD postavke

hud će ti samo smetati ako ne igraš protiv regulara. fala bogu statistike konvergiraju puno brže nego na 6maxu ili full ringu, no utoliko ti manje znače HU

00