Tema: 2 handa s livea

1. hand 0,5/0,5€

UTG+1 rejzam do 2,5 s 65hh, MP, BTN, BB call, pot 10,5€

flop 652ss

bb check, ja 7, MP fold, BTN fold, BB call, pot 25,5€

turn 8d

bb check, ja 20, on call, pot 65,5€

river 9d

on beta 50

Prvi put igram tamo i znam samo da je solidan..


2. hand 1/2€ 5handed

UTG limp, CO rejza do 9€, ja na BTN 3betam do 28 s Kd9s, SB call, BB call, UTG call,   pot 140€

flop 985ddd

sb 55, bb call, utg all in 288, CO (razmislja pun kurac i folda), SB ima oko 350€ behind, BB ispod 200€ ja pokrivam...

SB je fish, BB je dobar al je ne monkeytiltu, UTG je isti ko iz 1. handa..

Zadnji popravljao Tilt (17-10-2010 07:29:00)

00

2

Re: 2 handa s livea

prvi hand jos i mozes callat iako je u vakuumu s obzirom na action fold logican play, ali drugi je fold ainec

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: 2 handa s livea

2. hand
Nemoj to 3betat preflop. Barem ne u live-u gdje ti nikad ne bacaju bilo koje broadway karte i bit ćeš dominiran jako često.
Nakon ove akcije na flopu, mislim da je easy fold. rjetko kad si dobar s TP-om, a pitanje je dal imaš najjači draw.

00

Re: 2 handa s livea

prvi hand ima 7 ili nista, ne vjerujem da ovdje ima mergani range. ako callas neces ispast fish jer je to flip cisti. ako ti pak pokaze nekakav set ili nesto slicno ludo, to je bas super za njega.

2. hand je masakriran preflop, ako ga vec zelis odigrati flat callaj taj raise i nadaj se da ces hitat nesto dobro.

edit: ne ako zelis odigrati, nego ako bas moras odigrati.

Zadnji popravljao boboman (17-10-2010 13:55:20)

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

5

Re: 2 handa s livea

wtf si pokusavo izvest u drugom handu? ovak na flopu bi foldo. btw di si to igro?

00

Re: 2 handa s livea

1. ja bi call. mislim da on tu nema uvijek hand. ako ipak ima ekipa će pomislit da si fish jer si callao, to može bit dobro posli...
2. fold. i radije nemoj light-3-betat u live igri

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

7

Re: 2 handa s livea

Brky napisao:

wtf si pokusavo izvest u drugom handu? ovak na flopu bi foldo. btw di si to igro?

u westinu

00