Tema: Full til,Poker Stars i svi ostali...

evo ovako imam pitanje vezana za prvenstveno ove 2,a onda i sve ostale stranice...
-zanima me je li moguce imati 2 ili vise accounta na istoj poker stranici??
-preko 1 viza electron devizne kartice uplatiti na razlicite accounte na istoj stranici??
(naime ima sam 1uplatu na Full tiltu prije nekoliko godina da odigram nekakav turnir i od tad nisam igrao,naravno ne znam si ni nicname,samo da sam izvrsio 1 uplatu preko svoje kartice) pa bi sada pod novim nicom napravio jos 1 account.

00

2

Re: Full til,Poker Stars i svi ostali...

možeš jedan acc napraviti u životu za ove dvije stranice  ... ako umreš i reinkarniraš kao čovjek sa drugim imenom i prezimenom onda tek možeš napraviti drugi račun

... ili mozes otvoriti na brata, ujaka, striku, baku, djedu, mačehu, polusestru, susjeda, lika iz trgovine, severinu ...itd

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Full til,Poker Stars i svi ostali...

1. ne
2. ne

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Full til,Poker Stars i svi ostali...

ok,tnx mislim da mi mama ulazi na poker scenu  big_smile
-no da sad ne moram radit njoj vizu ili sta slicno da napravim uplatu to mi moze rijesiti netko od frendova ili vas tu s foruma putem transfera zar ne??!!bez obzira na to dal sam napravio first depozit bi mogao igrat s tom lovom??!!
- i sad me zanima dal postoji neki odredeni limit za transfer meni(npr. 1000$)?i dal ja ako s tim napravim b.roll mogu dalje raditi transfer tj prebaciti tih (1000$) natrag osobi koja mi je poslala da mi on to podigne?

00

5

Re: Full til,Poker Stars i svi ostali...

ja sam slao non stop s accounta na account. mos recimo umjesto da staroj radis devizni napravit moneybookers pa prek toga prat lovu

Zadnji popravljao Brky (19-10-2010 22:54:34)

00

6

Re: Full til,Poker Stars i svi ostali...

pda najbolje nekog koga znas pa ako bude nekih problema pri isplati imas njihove podatke ako treba, mda ne bi trebalo biti problema da si prebacujes player to player transfer (npr sa maminog raluna kada zaradiš milijune prebaciš na svoj i podigneš pare)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Full til,Poker Stars i svi ostali...

zamorano11 napisao:

1. ne
2. ne

der ju go

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Full til,Poker Stars i svi ostali...

mr. Air Jordan napisao:

ok,tnx mislim da mi mama ulazi na poker scenu  big_smile
-no da sad ne moram radit njoj vizu ili sta slicno da napravim uplatu to mi moze rijesiti netko od frendova ili vas tu s foruma putem transfera zar ne??!!bez obzira na to dal sam napravio first depozit bi mogao igrat s tom lovom??!!
- i sad me zanima dal postoji neki odredeni limit za transfer meni(npr. 1000$)?i dal ja ako s tim napravim b.roll mogu dalje raditi transfer tj prebaciti tih (1000$) natrag osobi koja mi je poslala da mi on to podigne?


da

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00